Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Vaše oblíbená hospoda nyní již i na hexnetu!

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Divadlo - dámy a pánové

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Divadlo
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Luque

PříspěvekZaslal: čtvrtek 13. leden 2011 0:34     Předmět: Divadlo - dámy a pánové Citovat

pro nenáročné amatérské zpracování knížky Dámy a pánové se v Brně a okolí hledají herci. Nejvíc nám chybí Esme - bez ní ani nemáme šanci začít... Jinak máme skoro všechny, což nic nemění na tom, že pokud najdeme někoho lepšího - změna je život Smile
A nejde o oficiální divadlo, spíš o ztvárnění pro naše vlastní potěšení a radost z hotového díla. Samozřejmě bez nároku na zisk - diváci budou naši rodinní příslušníci a kamarádi. Onehdá jsem o tom mluvil i s panem Kantůrkem, jestli by nebyly potíže s autorskými právy - podle jeho názoru by to mělo jít v pohodě...
Takže kandidáti na jakoukoliv roli (za Esme budu nejšťastnější) HONEM SEM! VCELKU SPĚCHÁ!
(z organizačních důvodů nejlíp Brno a okolí)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luque

PříspěvekZaslal: úterý 15. únor 2011 12:22     Předmět: Citovat

škoda škoda... přes 100 lidí se podívalo a ani jedna odpověď Sad Naštěstí jsem už lidi pohledal jinde a nejspíš chybí jenom Ctibum Smile Cirkus bude! Very Happy
Tezi
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: úterý 15. únor 2011 14:13     Předmět: Citovat

No hlavně si zajisti práva. Wink
Luque

PříspěvekZaslal: úterý 15. únor 2011 14:39     Předmět: Citovat

zajišťovat práva nebudu - nehrajeme pro zisk, nehrajeme ani pro cizí diváky. Hraje se pro nás a naše rodiny a přátele, v soukromí. Vstupné nebude. Nechci z toho dělat kšeft, kde polovina zúčastněných bude počítat, kolik se musí vybrat na vstupenkách, aby se vrátily prachy za práva, vést účetnictví a podobný věci, co celkovej zážitek akorát zhnusí...
Přesně v tomto duchu jsem se bavil s panem Kantůrkem na jeho autogramiádě, když vyšel Národ. Říkal, že v takovým případě s právy problém určitě nebude, bez veřejné produkce o nic nejde. A zní to logicky - když si budu ve sprše zpívat ježčí píseň, tak je sice šance, že mě uslyší sousedi, ale autorský práva po mě nikdo chtít nemůže Smile Jde čistě o nadšení z věci - tímhle vláknem jsem nehledal diváky, ale případný spoluherce. Čili stejně nadšený lidi, jako jsme my...

A chci tím říct ještě jednu věc - že se nikdo nemá bát si zahrát co chce, pokud na tom neplánuje profitovat. Rozumní lidi pochopí, že existují skupiny, co nechcou jen sedět na zadku u počítače nebo hledět do televize. Divadlo je kulturní záležitost, Zeměplocha nás baví - a doteď nezdramatizovaná hra je o to větší výzva - kopírovat divadlo v Dlouhé by byl naopak náš trapas...

A jestli mě přesto chce někdo nařknout, že snad něco kradu, když sám pro sebe a nadšence kolem mě zdramatizuju Zeměplochu, aby se něco dělo - takovýho člověka klidně přivedu k sobě do pokoje, kde mám v knihovně naprosto všechno, co od Pratchetta kdy česky vyšlo. Včetně nezeměploch z Magnetpressu. Já jsem poslední člověk, co by Pratchetta kradl Smile
Tezi
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: úterý 15. únor 2011 16:58     Předmět: Citovat

Buď v klidu, nikdo tě tu nekamenuje. Cool Jen jsem tě chtěla upozornit na možná rizika, která už jsi evidentně vyřešil. Wink
Luque

PříspěvekZaslal: úterý 15. únor 2011 17:02     Předmět: Citovat

já vím, že mě nikdo nekamenuje Smile já to spíš všechno pěkně rozepsal, aby nikdo určitě ani nezačal Very Happy
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Divadlo Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: