Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Vaše oblíbená hospoda nyní již i na hexnetu!

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Zeměplošské Doupě
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Dotazy ohledně Zeměplochy a dalšího díla Terryho Pratchetta
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Vildak
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: sobota 21. květen 2011 15:31     Předmět: Citovat

"Ano, mami," odpověděl Jasoň, který vypadal mnohem menší než jindy, zatímco se náležitě upravoval. "Hned to zařídim. Paní Zlopočasná se vo paní Kovářovou určitě dobře postará. Gordo se tůdle v hospodě chlubil, že to bude už jeho osmej syn. Pak některý chlapi řikali, že se Gordo v zimě asi nudí a smáli se... Tak já jdu."
Ještě než odešel, vrátil se Jasoň do pokoje, v němž se snažil napravit výsledky svého předchozího jednání. "Naše mami řiká, že ti mám říct, že v pokoji pro hosty je prachu na tři palce a naše mami je zvědavá, kdo se o to postará," prohodil směrem k Alergeně, načež si do kapsy strčil pozůstatky hrnku.
"Tak ahoj, mami," pozdravil Jasoň ještě, než zmizel za dveřmi a vydal se směrem k chaloupce Bábi Zlopočasné. Cestou přemýšlel o železe.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rubína

PříspěvekZaslal: středa 25. květen 2011 19:18     Předmět: Citovat

Alergena se pokoušela schovat za prachovku. Někde v hloubi duše si uvědomovala, že "prachu na tři palce" představuje ve Stařenkovských jednotkách několik mikronů, ale už dávno si těhle myšlenek nevšímala. Nebylo to bezpečné.

Pucovat, pucovat, pucovat... nejdřív hrnek, potom Bestián, teď dveře... pucovat, nemluvit, neexistovat, pucovat...

Prosím, prosím, ať už jde pryč!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
TheMole
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: středa 25. květen 2011 20:57     Předmět: Citovat

"Alergeno, jsi tu někde? Já vyrážím na hrad, rozumíš? Kdyby přišla stará Tkadlecová, tak že ta medicína pro prase je v kuchyni pod dřezem. Kdyby mi přinesli od kloboučníka ten nový klobouk, tak ať mi ho nepomačkáš! Hezky ho polož na mou postel. A zavři dveře od pokoje! Ješiva sice teď někde určitě loví myši, ale kdyby se vrátila, tak nechci aby mi ten klobouk rozdrápala! A do sklepa ať nikdo nechodí, mám v kotli pi... chci říct, démona. A až se vrátím, tak chci vidět zaštupovaný ten kabát, co mi donesl starý Doškář! Holka holka, jestli z tebe někdy něco bude... kdyby tě tak viděla tvá máma..."
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
datel

PříspěvekZaslal: neděle 26. červen 2011 9:39     Předmět: Citovat

Kyselá Prdel

Klepy Klep, otevřete! Kdybych nebyl mág, už bych moknul. Dělejte, otevřete!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Dotazy ohledně Zeměplochy a dalšího díla Terryho Pratchetta Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Strana 9 z 9

Přejdi na: