Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Vaše oblíbená hospoda nyní již i na hexnetu!

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

K čemu to tady vlastně je...?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Archiv kategorie Dílo Terryho Pratchetta
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
petulinka1
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: středa 12. červen 2013 22:11     Předmět: Citovat

Knihomol: pod to se ti klidne podepisu!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luque

PříspěvekZaslal: čtvrtek 20. červen 2013 23:25     Předmět: Citovat

Žjova, člověku se na týden pokazí internet a děje se tu věcí Smile

Info o novinkách je super a díky za něj. Pomalu se začínám těšit, tak snad to zase nebude k ničemu. Pokud jsi jen náznakem pochopil, že snad nadávám, že pro fórum neděláš dost, nebylo to tak. Ale když si vezmu, že byses teď nezeptal a opravdu jsme se tak velký novinky dozvěděli až v knihkupectví, bylo by to opravdu nic moc. O tom jsem celou dobu mluvil.
Já to nemyslel do extrému, že by měl pan Talaš tohle fórum snad používat jako reklamu. Ale opačnej extrém je, rok nenapsat ani slovo. Protože to se u nejdůležitějších témat (například právě u audioknih) bohužel dělo. Přitom dřív tomu tak nebylo. Pak přišla jakási divná změnaa najednou ticho. Tak pokud do budoucna už takový dlouhý ticho nebude, bude to jedině dobře.
Co se e-knih týká, souhlasím s tím, že jsou v 21. století potřeba. Byť papírovou knížku nenahradí stejně nic. Pokud by příští Zeměplochy měly vycházet jenom elektronicky, byla by to hrubá chyba. Ale pokud budou sloužit k větší prezentaci Zeměplochy k dalším lidem, co nemají tak velkou knihovnu jak já, jsem jedině pro Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hadati
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: pondělí 24. červen 2013 21:31     Předmět: Citovat

Ono by bylo něco jiného, kdybych měl tohle jako zaměstnání. To by pak aktualizace stránek vypadala docela jinak. Zeměplocha a Klub je sice pořádně vysoko u mých priorit, ale mám na práci i jiné věci, a to i ve svém volném (nepracovním) čase.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Archiv kategorie Dílo Terryho Pratchetta Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

Přejdi na: