Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Vaše oblíbená hospoda nyní již i na hexnetu!

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

The Wit and Wisdom of Discworld

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Dotazy nakladateli
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Druss
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: pondělí 05. listopad 2007 14:35     Předmět: The Wit and Wisdom of Discworld Citovat

Dobrý den,

chtěl jsem se optat zda tuto knihu plánujete vydat a nebo se zařadí do skupiny "Nevydáme"?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
nakladatel
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: pondělí 05. listopad 2007 22:15     Předmět: Re: The Wit and Wisdom of Discworld Citovat

Druss napsal:
Dobrý den,

chtěl jsem se optat zda tuto knihu plánujete vydat a nebo se zařadí do skupiny "Nevydáme"?

Tahle kniha (už ji máme, a prohlédnutou) je vyloženě nevhodná k vydání v češtině - obsahuje pouze různé úryvky z jednotlivých dílů Zeměplochy a citáty. Myslím, že se bez ní klidně obejdeme/te, alespoń mi nikdo nebude předhazovat, že je to jen odírání čtenářů o peníze. Takových výběrů bychom si sami mohli udělat desítky...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Dotazy nakladateli Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.