Obsah fra U Prokopnutho bubnu U Prokopnutho bubnu
Vae oblben hospoda nyn ji i na hexnetu!

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uivatelSeznam uivatel   Uivatelsk skupinyUivatelsk skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukrom zprvySoukrom zprvy   PihlenPihlen 

editace profilu v "seznamu len"

Pidat nov tma   Zaslat odpov    Obsah fra U Prokopnutho bubnu -> Otzky ohledn fra a strnek discworld.cz
Zobrazit pedchoz tma :: Zobrazit nsledujc tma  
Autor Zprva
Terkaraj

Zaloen: 22.12.2014
Pspvky: 2
Bydlit: Kozinova, umperk

PspvekZaslal: sobota 14. nor 2015 18:10     Pedmt: editace profilu v "seznamu len" Citovat

Ahoj,
dostala jsem lenstv k Vnocm. Co byl ten nejlep drek, co jsem mohla dostat, mimochodem. Natst byl ale manel natolik duchaptomn, aby za m nevyploval dn daje typu "nejoblbenj postava". Ne, e by to nevdl, ale chtl m nechat si to vyplovn podn vychutnat. Take m otzka zn:
Jak me jeden zmnit zkladn daje? Merim, e daje u Fra jsou cosik jinho ne tamty .....
A mon jsem jenom slep a zrovna se mi nkam zatoulala moje pozorovac my ... (ano, tmaticky te sjdm Zimodje Smile )
Tak mi dejte prosm vdt. Dky
Nvrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprvu
VeHaLi
len Klubu Terryho Pratchetta

Zaloen: 10.10.2006
Pspvky: 4490
Bydlit: Praha

PspvekZaslal: sobota 14. nor 2015 18:52     Pedmt: Citovat

Pokud jde o tyto daje http://www.discworld.cz/seznam_clenu.php?show=clen_info&clen_ID=2014467
tak sta bt pihlen zde na foru a pak otevt profil.

Pokud jde o tyto daje, http://forum.discworld.cz/profile.php?mode=viewprofile&u=1547, tak opt sta bt pihlen na fru.

Pokud by byl jakkoliv problm, tak sta, kdy mi daje, co pat do klubov evidence, napete mailem nebo soukromou zprvou.
Nvrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprvu Odeslat e-mail
Terkaraj

Zaloen: 22.12.2014
Pspvky: 2
Bydlit: Kozinova, umperk

PspvekZaslal: nedle 15. nor 2015 13:55     Pedmt: Citovat

Dky moc, asi jsem to fakt pehldla. U je to zaeditovno.
Nvrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprvu
Zobrazit pspvky z pedchozch:   
Pidat nov tma   Zaslat odpov    Obsah fra U Prokopnutho bubnu -> Otzky ohledn fra a strnek discworld.cz asy uvdny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Pejdi na:  
Mete pidat nov tma do tohoto fra.
Mete odpovdat na tmata v tomto fru.
Nemete upravovat sv pspvky v tomto fru.
Nemete mazat sv pspvky v tomto fru.
Nemete hlasovat v tomto fru.