Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Vaše oblíbená hospoda nyní již i na hexnetu!

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Audioknihy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Dotazy nakladateli
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Reithal
Anonymní

PříspěvekZaslal: středa 09. říjen 2013 9:09     Předmět: Poděkování Citovat

Děkuji nakladatelství Talpress! Konečně mám obě doma a musím pochválit! Jen tak dál, už se těším na další! Nemůžu se dočkat Smile
Aludneva
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: úterý 26. srpen 2014 15:02     Předmět: Citovat

Chystají se i další zeměplošské audioknihy?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vasa.prokop
Anonymní

PříspěvekZaslal: pondělí 01. září 2014 15:00     Předmět: Audioknihy Citovat

Taky by mě zajímalo, jak jsou na tom další audioknihy? A jestli to není tajné, tak jak se prodávaly ty předchozí. Byl to úspěch, neúspěch?
nakladatel

PříspěvekZaslal: úterý 02. září 2014 22:15     Předmět: Citovat

Zatím je prodej nízký, takže další díly v nedohlednu...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
vasa.prokop
Anonymní

PříspěvekZaslal: středa 03. září 2014 7:30     Předmět: tak to mě mrzí Citovat

To je velice špatná zpráva. Přitom je to tak parádní poslouchat oblíbené knihy třeba v práci, nebo v autě. dokonce mi to připadá lepší, než je číst (asi jsem zlenivěl)

Snad se lidi vzpamatují a začnou je kupovat. Možná by to chtělo jim udělat trochu reklamu.
Jimmie Dimmick

PříspěvekZaslal: středa 25. únor 2015 12:37     Předmět: audio knihy Citovat

já nevím jak se vám líbily audioknihy od kantůrka ale na království mluveného slova jsou audioknihy čtené Jiřím Pobudou a ty jsou perfektní Smile a je jich asi 10 Smile
Baltorád

PříspěvekZaslal: čtvrtek 09. červen 2016 10:21     Předmět: Re: audio knihy Citovat

Jimmie Dimmick napsal:
já nevím jak se vám líbily audioknihy od kantůrka ale na království mluveného slova jsou audioknihy čtené Jiřím Pobudou a ty jsou perfektní Smile a je jich asi 10 Smile

Pročítám si toto vlákno, a říkám si, že to snad není možný, že až dojdu na konec, musím vám říct o jiříkovi. A ejhle, na konci vlákna.....

Každopádně, pan Kantůrek je sice frajer, ale i když vdechl české Zeměploše život, na Jiříka, co se rétoriky týče, zkrátka nemá. Totiž Jiříkův rétorický um je geniální, dokáže se ztotožnit s jakoukoliv postavou a podchytit vtip tam, kde podchycen být má. Jeho čtení je divadlo. Kdežto Kantůrkovo čtení je plytké a nezáživné.

Proto si tedy nemyslím, že tento postoj:

nakladatel napsal:
... takže zachovejte klid a netahejte sem, prosím, ilegální amatéry. Uznávám, že můžou být fajn, ale Kantůrek to není...

je zrovna dobrý. Protože konkrétně v tomto případě...pan Kantůrek naopak holt není Jiřík. Navíc, zatímco se oficiální produkce nezáživného nůďa vleče jako slimejš a hlavním pohonem je to, jak se to prodává nebo neprodává, tento "ilegální amatér" toho už načetl spoustu, naprosto úžasně, a hlavně čistě pro zábavu a fanoušky z KMS. To by pane Talaš stálo za podporu, nemyslíte?

Nakladatel by měl vytáhnout hlavu z písku a porozhlédnout se po tom, co je opravdu kvalitní a co dokáže s dílem TP držet krok Smile
Anonymní

PříspěvekZaslal: čtvrtek 25. srpen 2016 0:24     Předmět: Citovat

Zatím mi od Jiříka nikdo nic neposlal, abych si poslechl...
nakladatel

PříspěvekZaslal: pátek 09. prosinec 2016 16:18     Předmět: Citovat

Zatím mi od Jiříka nikdo nic neposlal, abych si poslechl...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Dotazy nakladateli Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strana 8 z 8

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.