Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Vaše oblíbená hospoda nyní již i na hexnetu!

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Nohy z jílu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Knihy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
korloid

PříspěvekZaslal: čtvrtek 05. říjen 2017 17:12     Předmět: Citovat

Jenik napsal:
Obdivujem tvoju fantáziu.

Mně se také líbí. ((("Trochu skromnosti, prosím." "Kušuj, Azirafale! To, že jsem pro tebe hlasovala, vážně neznamená, že mi máš do všeho kecat! Crowley, víš o tom, že kdybys neměl uši, upadla by ti půlka hlavy? Opravdu nepřehlédnutelný úsměv. " ))) ALIAS Občas mám pocit, že nejsem ve své hlavě úplně sama, ale přečetla jsem si knihu Nekroskop XIV Dotek od Briana Lumleyho, a podle toho, co píše, mám skorojistotu, že u mě jde skutečně jen o fantazii a ne např.o paraschopnost.

Takže napíšu odpověď znova už bez vyrušování:

Mně se taky líbí. Myslím, že fantazie je právě to, co hledal majitel černobílé usedlosti mezi lidmi. Jestli měl Terry pravdu, tak se potkali a povídají si a povídají a povídají a pohřební služby našeho regionu naříkají nad mizernými tržbami (toto lze statisticky dokázat - v září tu umřelo méně lidí než je obvyklý měsíční průměr).
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenik

PříspěvekZaslal: čtvrtek 05. říjen 2017 17:47     Předmět: Citovat

korloid napsal:
mám skorojistotu, že u mě jde skutečně jen o fantazii a ne např.o paraschopnost.

Veď to práve hovorím.

Všimnite si: tie farebné názvy (Nekroskop, Lumley), čo tu píše korloid, sú odkazy (možno na nich klikať).
Ziriath

PříspěvekZaslal: čtvrtek 01. březen 2018 21:28     Předmět: Citovat

Přemýšlela jsem, proč arzenovou záležitostí nepověřili Anguu - ale je možné že:

a) Elán tehdy ještě nevěděl, jak dobře ona dokáže něco vyčenichat (třeba o svých vlkodlačích záležitostech nerada mluví, protože chce zapadnout - a protože se zrovna intenzivně zabývala jiným případem, tak se o tomhle případu ani moc nedozvěděla

b) Až na několikáté přečtení mi došlo, že Elán s Vetinarim to brali jako hru, takže E. možná nepověřil Anguu schválně, že na to přijde sám, ne že by ho to nenapadlo. Přece jen se stav V. po té první otravě už nehoršil. Vetinariho zase baví, co Elánius dělá, a snaží se ho udržet napruženého a v kondici - víme, že proto se nepodělil o tom co ví, a ze stejného důvodu dává danajské dárky jako třeba ty nosítka. (Vsadím se, že ty už coby putovní dárek oběhly více lidí - moje myšlenka: Vetinari je dostal od svojí tety. Až Sybila nebude dávat pozor, třeba zas půjdou do oběhu a jednou se vrátí k původní osobě, pokud tato bude ještě žít). Jenže když opomněli že si Vetinariho služebná nosí zbytky domů a začali umírat lidi, sranda skončila.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Knihy Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.