Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Vaše oblíbená hospoda nyní již i na hexnetu!

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Politika a aktuální události
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 298, 299, 300

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Skládka Jindřicha Močky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jenik

PříspěvekZaslal: pátek 21. červen 2019 7:26     Předmět: Citovat

Nicole Pesce: Happy Birthday.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenik

PříspěvekZaslal: pátek 12. červenec 2019 15:09     Předmět: Citovat

Prezidentka na Pohode
Jenik

PříspěvekZaslal: úterý 03. září 2019 23:02     Předmět: Citovat

Czechoslovakia: Portrait of a Tragedy (USA 1968) w/ Karel Gott, Václav Havel, Jan Werich, and others
Jenik

PříspěvekZaslal: neděle 17. listopad 2019 8:18     Předmět: Citovat

62:
Jemně svrhneme síly útlaku!
ortie

PříspěvekZaslal: neděle 17. listopad 2019 9:46     Předmět: Citovat

V Honkongu mají jiná hesla.
Jenik

PříspěvekZaslal: středa 20. listopad 2019 19:47     Předmět: Citovat

Říkejte mně, co chcete, a já vám to slíbím.
Vám vpravo slíbím tohle, vám vlevo tamto, vám uprostřed obojí.
Jakmile budu zvolen, budu dbát, aby se to, co jste chtěli, dostalo na pořad jednání, z toho prostého a jediného důvodu, že o něčem se jednat musí.
Zároveň vám pak vysvětlím, že to nepůjde splnit, protože všichni ostatní politici každému naslibovali spoustu jiných věcí, které zas nebudou moci splnit oni, vzhledem k tomu, co jsem já nasliboval vám.
Proto nesplníme žádný nic, protože kdybychom splnili cokoli, bylo by to nefér k těm, kterým jsme slíbili něco, co pak nesplníme.
Žádného politika nezajímá, co by mohl udělat pro vás.
Zajímá ho jen, co vy byste mohli udělat pro něho.
Účelem politiky je zákonně vás okrást o co možná nejvíc, abychom my politici měli z čeho důstojně žít.
V tom jsou všichni politici zajedno.
Já jsem lepší než jiní politici, v tom, že vím, jak vás okrást, aniž by vás to moc bolelo, protože si toho ani nevšimnete.
Budu to taky dělat šikovněji než oni, abyste mě příště zvolili znovu, protože nemám tušení, čím bych se jinak živil.
Demokracie slouží k vypěstování a důstojné obživě co možná největšího množství demokratických politiků, od státních přes krajské po obecní.
Čím jsou demokratičtější, tím důstojnější živobytí se jim musí zajistit, aby nemuseli přijímat úplatky.
Jestliže úplatky přijímají – jako já tuhle předevčírem – není to proto, že by nebyli poctiví, nýbrž proto, že se jim málo platí.
Proto mou prioritní demokratickou strategií bude prosadit politikům zvýšení platů, aby nemuseli přijímat úplatky.
Budou-li úplatky přijímat dál, platy zvýšíme ještě víc.
Dělám to pro vás, protože vím, že chcete mít politiky důstojné, za něž byste se nemuseli stydět, a myslím to upřímně.
Tutéž politickou prioritu mají všichni ostatní politici, takže vám mohu stoprocentně zaručit, že tento nedostatek rychle napravíme, aby se všichni politici mohli důstojně zabývat skutečnými úkoly.
Kde se na to peníze seženou, zjistíme dodatečně, ale mohu vám zaručit, že to bude z vašich daní, vaším demokratickým přispěním k demokratickému procesu.
Proto volte mě, za poctivější a otevřenější demokracii pro všechny a za důstojnost a prosperitu svých politiků.
Někdo vám přece vládnout musí, mohlo by být hůř, a zaplať Pánbůh za tu naši demokracii.

Benjamin Kuras
ortie

PříspěvekZaslal: středa 20. listopad 2019 22:00     Předmět: Citovat

Nechutně pravdivé. Ale konec konců, takhle jedná většina šéfů, když jim to projde.
Jenik

PříspěvekZaslal: středa 20. listopad 2019 23:37     Předmět: Citovat

To je z knihy Jako psa ke kandelábru (kapitola Politici a lež).

Mne to pripomína Čaroprávnost:

117:
Je třeba říci, že zatímco drtivá většina Stvorů nebyla schopná lhát, chovali všichni nesmírnou úctu ke každému Stvorovi, který dokázal říci, že svět je jiný, než je, a Lhářovo postavení ve společenstvu mělo velmi prominentní ráz. Lhář zastupoval své lidi při všech jednáních s vnějším světem, protože prostý Stvor už se dávno vzdal naděje porozumět ostatním lidem. Stvorské kmeny byly na své Lháře velmi pyšné.
Tím se cítily ostatní rasy silně dotčeny. Měly prostě pocit, že si pro tu funkci měli Stvorové vybrat trochu přiléhavější název, jako třeba „diplomat“, „historik“, „zástupce pro styk s veřejností“ nebo aspoň „mluvčí“. Měly pocit, že na tom názvu není něco v pořádku.
Jenik

PříspěvekZaslal: úterý 26. listopad 2019 9:02     Předmět: Citovat

Televizní noviny November 1989
korloid

PříspěvekZaslal: úterý 26. listopad 2019 17:33     Předmět: První pravidlo, koště a genderová vyváženost v praxi. Citovat

Lu-Tze by byl pyšný.
Jenik

PříspěvekZaslal: sobota 30. listopad 2019 17:55     Předmět: Citovat

Európa: 47 jazykov
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Skládka Jindřicha Močky Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 298, 299, 300
Strana 300 z 300

Přejdi na: