Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Vaše oblíbená hospoda nyní již i na hexnetu!

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Cenzůra x Přehlednost
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Otázky ohledně fóra a stránek discworld.cz
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Souhlasíte s takovoudle cenzůrou
Jo
53%
 53%  [ 15 ]
Nee
46%
 46%  [ 13 ]
Celkem hlasů : 28

Autor Zpráva
nenapadáměžádnýméno
Anonymní

PříspěvekZaslal: středa 10. leden 2007 8:12     Předmět: Cenzůra x Přehlednost Citovat

Zdravíčko všickni. Fčéra sem si poprvé fšímnul, že na tomdle fóru pracuje cenzůra. Case mi na muj dotaz napsal :

Příspěvky byly smazány, protože byly mimo téma (mimochodem ne mnou, ale zařídím se příště dle toho také). A v případě soustavného psaní mimo téma můžeme taky začít udělovat varování a případně bany, což bychom opravdu nechtěli.

Takže co vy na to ?
majls

PříspěvekZaslal: středa 10. leden 2007 8:55     Předmět: Re: Cenzůra ? Citovat

nenapadáměžádnýméno napsal:
Zdravíčko všickni. Fčéra sem si poprvé fšímnul, že na tomdle fóru pracuje cenzůra. Case mi na muj dotaz napsal :

Příspěvky byly smazány, protože byly mimo téma (mimochodem ne mnou, ale zařídím se příště dle toho také). A v případě soustavného psaní mimo téma můžeme taky začít udělovat varování a případně bany, což bychom opravdu nechtěli.

Takže co vy na to ?

to o čem mluvíš není cenzura ale pouhé udržováni pořádku na tomto foru. Cenzura znamená omezování projedu na základě určitých zakázaných názoru nebo myšlenek. Což v našem případě neplatí jelikož když bys napsal svůj příspěvek tam kam patří tak by ho nikdo nemazal.
Různá témata jsem nezakládali jen tak. Jejich struktura by se mela dodržovat.
Case má pověření moderovat všechny kluby na tomto foru a nemam důvod domniívat se že by to dělal spatně.

toť me vyjádření jako admimistratora discworld.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
nenapadáměžádnýméno
Anonymní

PříspěvekZaslal: středa 10. leden 2007 9:17     Předmět: Citovat

Skvělý. Case sem z ničeho nevobviňoval. Von mi jenom vodpověděl na muj dotaz. K tomu uklízení - mě to ale připadá takový dost vomezující. Podle mě tak nemůže vzniknout žádná slušná diskuze. Kdo ví, kam se někerý témata můžou vyvíjet. Začne se třeba u Zeměplošský kuchařky a skončí se u šlupek z pomerančů. Nejni to bomba ?
VeHaLi
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: středa 10. leden 2007 12:30     Předmět: Citovat

Myslím, že kdyby se zodpovědně mazaly všechny mimotématické příspěvky, bylo by to tu docela prořídlé. Při diskusi více než 1 člověka ( Very Happy Very Happy ) se nikdy nedá zaručit, kam se tématicky posune. A skákat z tématu do tématu by bylo pro diskutující značně nepřehledné. Navíc to mnohdy dokresluje atmosféru, při které se diskutovalo, jinak se napadají nápady v noci a jinak přes den, to dokreslují i "ksichtíky". Takže s takovouto cenzurou nesouhlasím.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
nenapadáměžádnýméno
Anonymní

PříspěvekZaslal: středa 10. leden 2007 12:42     Předmět: Citovat

Při vobědě mě eště napadla taková věc. Estli von nejni takovej admin něco jako Auditor. Very Happy Very Happy Very Happy Pak by to bylo jasný. Ty chtěj mít taky fšecko pěkně srovnaný a tak.

Ták a teď mě vymažou a bude to. Mr. Green
DORFL

PříspěvekZaslal: středa 10. leden 2007 13:59     Předmět: Citovat

nenapadáměžádnýméno napsal:
Ták a teď mě vymažou a bude to. Mr. Green

Budeš bez milosti vaporizován. Very Happy

Moc se mi to nelíbí, ale zase plně chápu snahu administrátorů udržet nějakou přehlednost... Sakra, to je dilema.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Case
Noční hlidka

PříspěvekZaslal: středa 10. leden 2007 14:07     Předmět: Citovat

Bohajeho, proč já si vždycky místo snahy o vysvětlení a domluvu radši nedám pár facek...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
puczmeloun

PříspěvekZaslal: středa 10. leden 2007 16:44     Předmět: Citovat

Taky jsem dostal práva na mazání příspěvků...už jsem to taky dvakrát udělal ale vždy když to byl totální nesmysl co do diskuze vubec nepatril...Case ma pravdu...podivejte ja delam spam taky ale treba temata Dotazy nakladateli k tomu nejsou urcena tam by se treba nemel ot a spam objevit vubec...tot muj nazor (btw v Gumbu je spam povinný Wink )...btw kdo myslíte že zpřehlednuje všechny fora rozdelovanim na fragmenty? No Case a podobní vy máte děkovat a ne si stezovat Wink

Naposledy upravil puczmeloun dne středa 10. leden 2007 16:47 , celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MUDR

PříspěvekZaslal: středa 10. leden 2007 16:46     Předmět: Citovat

Case napsal:
Bohajeho, proč já si vždycky místo snahy o vysvětlení a domluvu radši nedám pár facek...

Protože by potom nemohla vzniknout krásná debata, jestli vymazávat příspěvky mimo téma nebo ne. Very Happy
Já se přikláním k nemazání, ale žádám všechny uživatele, aby nespamovali, to bychom se nehnuli z místa.
tutchek

PříspěvekZaslal: středa 10. leden 2007 20:50     Předmět: Citovat

mazat totalni OT, rozdelovat zajimava temata od prvniho OT prispevku (moderator muze vyzobat prislusne prispevky mimo tema a slepit z nich nove tema). Takhle se uchovaji zajimave ulety od temat a pritom se z Gumba nestane popelnice pani Gogolove
Hadati

PříspěvekZaslal: středa 10. leden 2007 21:10     Předmět: Citovat

Souhlasím s názorem Milese, vždyť žvanící klub si tu taky někdo klidně může založit a nikdo tam nebude promazávat. Když ale do klubu s konkrétním tématem začne psát někdo něco zcela jiného, tak začíná být fórum zbytečně nepřehledné a lidé, co nemají tolik času na pročítání naprosto zbytečné diskuze, pak přestanou kvůli tomu k Bubnu chodit, což nechci.

A hodnota příspěvku typu

"Žúžo bžúžo!!!!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing "

je nulová.
nenapadáměžádnýméno
Anonymní

PříspěvekZaslal: čtvrtek 11. leden 2007 10:31     Předmět: Citovat

No, pokud se teda tejká hodnoty příspěvků, můžete to tady smazat skoro všecko. Vobčas se tu melou takový hadry, že by to jeden nestačil pálit. Ale budiž. Ať se teda děje vůle adminova.

Eště na jedno bych se zeptal. Dyž se teda s někym vo něčem bavíte, taky mu řikáte, aby si nechal nehodnotný projevy žůžo-bžůžo pro sebe ?
deprimido

PříspěvekZaslal: čtvrtek 11. leden 2007 15:18     Předmět: Citovat

Já, jako tradiční přispěvovatel blbostí nesouvisejících absolutně s ničím ( říkejte mi SPAMÉR,SPAMÁTOR, nebo jak chcete Cool ) vám musím říct, že odolat napsání blbosti do fóra je pro mě jedna z nejtěžších věcí na světě.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
puczmeloun

PříspěvekZaslal: čtvrtek 11. leden 2007 23:20     Předmět: Citovat

Hele NMZM ono kdyz se z nekym bavis tak je to vetsinou prehledna diskuze a naky to zuzo bzuzo se urcite muze obevit...jenomze kdyz tady listujes pres 4 stránky spamu a hledas neco hodnotnyho...to je pak tezka prace... Wink
nenapadáměžádnýméno
Anonymní

PříspěvekZaslal: pátek 12. leden 2007 11:17     Předmět: Citovat

puczmeloun napsal:
Hele NMZM ono kdyz se z nekym bavis tak je to vetsinou prehledna diskuze a naky to zuzo bzuzo se urcite muze obevit...jenomze kdyz tady listujes pres 4 stránky spamu a hledas neco hodnotnyho...to je pak tezka prace... Wink

No, hlavně aby si se neudřel. Laughing Laughing Laughing Dobrá dobrá. Mažte si co chcéte, já už budu mlčet. Ale i tak díky za pokec.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Otázky ohledně fóra a stránek discworld.cz Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 1 z 5

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.