Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Vaše oblíbená hospoda nyní již i na hexnetu!

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Cákpak bumbáte, lidičci ?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 17, 18, 19  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Skládka Jindřicha Močky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Myriáda Netrefkoulová

PříspěvekZaslal: čtvrtek 16. říjen 2008 22:41     Předmět: Citovat

DoktorkaŠáhlá napsal:
Džus. Pomerančový. Jak jen všichni v mém okolí můžou tvrdit, že je nejlepší jablečný?! Evil or Very Mad

Protože nikdo z nich nebyl vystaven Kirkovu psychickému nátlaku Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
nenapadáměžádnýméno
Anonymní

PříspěvekZaslal: pátek 17. říjen 2008 6:41     Předmět: Citovat

Čaj. Dá se říct, že dyž je možnost (a dneska vodpoledne bude), tak si rád dopřeju lepčí Tamaryokucha. Sice se po něm hůř usíná, ale je to šmakózní věc.
Alvin

PříspěvekZaslal: pátek 17. říjen 2008 6:47     Předmět: Citovat

Simon88 napsal:
Myriáda Netrefkoulová napsal:
Alvin napsal:
pivo, čaj, červené víno (taky nejraději Cabernet, nebo doma namíchanou Sangrii), pivo, B52, juice hodně druhů ale ne mulťáky, pivo, KAFE, sem tam nějakou žbrďolu (limču), gin+tonic, pivo...

a nezapomeň na PIVO!!! Laughing

Po prvním přečtení jsme si toho ani nevšiml Razz Až když si na to upozornila Wink

bylo to tam tak hezky skryto, a Myriáda to vyžvaní... Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Elischka
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: pátek 17. říjen 2008 8:25     Předmět: Citovat

nenapadáměžádnýméno napsal:
Čaj. Dá se říct, že dyž je možnost (a dneska vodpoledne bude), tak si rád dopřeju lepčí Tamaryokucha. Sice se po něm hůř usíná, ale je to šmakózní věc.

No, to jo. Také bych si dala. Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Šimon

PříspěvekZaslal: pátek 17. říjen 2008 9:36     Předmět: Citovat

Alvin napsal:
Simon88 napsal:
Myriáda Netrefkoulová napsal:
Alvin napsal:
pivo, čaj, červené víno (taky nejraději Cabernet, nebo doma namíchanou Sangrii), pivo, B52, juice hodně druhů ale ne mulťáky, pivo, KAFE, sem tam nějakou žbrďolu (limču), gin+tonic, pivo...

a nezapomeň na PIVO!!! Laughing

Po prvním přečtení jsme si toho ani nevšiml Razz Až když si na to upozornila Wink

bylo to tam tak hezky skryto, a Myriáda to vyžvaní... Laughing

Ale je dobrá,mě by to nedošlo Laughing kdyby bylo dvakrát za sebou tak jo,ale takhle jsem si to přečetl a vůbec jsem si toho nevšiml Crying or Very sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alvin

PříspěvekZaslal: pátek 17. říjen 2008 9:42     Předmět: Citovat

Wink Smile holt to bylo umně zakamuflované (tfuj to si ale fandim Very Happy ), si z toho nic nedělej... stávají se horší věci... Wink
Mrakoplaška

PříspěvekZaslal: pátek 17. říjen 2008 10:33     Předmět: Citovat

hele, prosimm, mohl by mi tu někdo z prahy doporučit nějakej krámek s čajema? Potřebovala bych nějaký, po kterejch se člověk necítí tak ospalej a znuděnej, po kterejch sílí nebo po kterým rostou vlasy.. já se v tom orientuju jako slon v porcelánu
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Alvin

PříspěvekZaslal: pátek 17. říjen 2008 11:00     Předmět: Citovat

Mrakoplaška napsal:
hele, prosimm, mohl by mi tu někdo z prahy doporučit nějakej krámek s čajema? Potřebovala bych nějaký, po kterejch se člověk necítí tak ospalej a znuděnej, po kterejch sílí nebo po kterým rostou vlasy.. já se v tom orientuju jako slon v porcelánu

Tak jednak různý čaje prodávaj i v čajovnách, jednak je tu síť Oxalis (téměř v každém velkém nákupním centru) a ještě krámek na Národce vedle Rock cafe... ale nevím jestli někde maj čaj na růst vlasů Laughing
Pak jsou ještě takové krámky se zdravou výživou, nebo s nejakými věcmi do domácnosti a tam maj zase různé čaje (takové malé modré krabičky) na všechny možné neduhy - myslím, že se jmenují Arjuvédské čaje.
Petrusanka

PříspěvekZaslal: pátek 17. říjen 2008 11:05     Předmět: Citovat

Alvin napsal:
Mrakoplaška napsal:

Tak jednak různý čaje prodávaj i v čajovnách, jednak je tu síť Oxalis (téměř v každém velkém nákupním centru) a ještě krámek na Národce vedle Rock cafe... ale nevím jestli někde maj čaj na růst vlasů Laughing
Pak jsou ještě takové krámky se zdravou výživou, nebo s nejakými věcmi do domácnosti a tam maj zase různé čaje (takové malé modré krabičky) na všechny možné neduhy - myslím, že se jmenují Arjuvédské čaje.

Přesně tak, jen myslím, že jsou to Ajurvédské čaje. A co se týče čajoven, slušný výběr mají třeba v Darumě na Palačáku.
Sam Elánius

PříspěvekZaslal: pátek 17. říjen 2008 11:41     Předmět: Citovat

No...tak já nepiju alkohol-protože mi nechutná,lidi řikaj že sem divnej...ale já si raději dám jablečnej MOŠT, nebo čaj(a to je jedno jakej, ale hlavně ne roibos-to je pěknej hnus jo a taky ty hnusný ovocný čaje co chutnaj jako bompary nebo ještě hůř-to fakt nezvládám...
nenapadáměžádnýméno
Anonymní

PříspěvekZaslal: pátek 17. říjen 2008 11:55     Předmět: Citovat

Na růst vlasů je nejlepčí cokoliv se zinkem - buď dýňový semínka a nebo tablety (Epicrin ap.). Ale nejni to záležitost ancvaj. Je to dlouhodobej proces.

A co se tejká čajů - čaj je jen jeden. Camelia sinensis. A ten má tři varianty - čínskej, assámskej a indočínskej.

Takový ty léčebný a kdovíco nejsou čaje, maximálně tak výluhy. Hergot, asi má na mě Elišák špatnej vliv. Začínám s přednáškama. Uááá! Very Happy
tuvok07

PříspěvekZaslal: pátek 17. říjen 2008 12:01     Předmět: Citovat

Alvin napsal:
Oxalis (téměř v každém velkém nákupním centru) a ještě krámek na Národce vedle Rock cafe... ale nevím jestli někde maj čaj na růst vlasů Laughing

Ehm.... Oxalis je taková ta prodejna kde mají samý aromatizovaný nebo nekvalitní čaje Very Happy Tomu se nedá ani říkat čajovna....
tuvok07

PříspěvekZaslal: pátek 17. říjen 2008 12:03     Předmět: Citovat

Sam Elánius napsal:
No...tak já nepiju alkohol-protože mi nechutná,lidi řikaj že sem divnej...ale já si raději dám jablečnej MOŠT, nebo čaj(a to je jedno jakej, ale hlavně ne roibos-to je pěknej hnus jo a taky ty hnusný ovocný čaje co chutnaj jako bompary nebo ještě hůř-to fakt nezvládám...

Hmm a věk?
Mně taky třeba pivo nejelo hodně dlouho, o vínu nemluvě Smile
Teď ne, že bych se zrovna opíjel, ale dám si vždycky něco dobrého Smile
BTW nechápu lidi co si myslej, že kdo nepije alkohol je divnej Very Happy Sám znám pár abstinentů. Už jsme si na narozkách ťukali i kafem Smile
Alvin

PříspěvekZaslal: pátek 17. říjen 2008 12:06     Předmět: Citovat

nenapadáměžádnýméno napsal:
A co se tejká čajů - čaj je jen jeden. Camelia sinensis. A ten má tři varianty - čínskej, assámskej a indočínskej.

Jo... a taky černej, zelenej a bílej... Very Happy
Takové ty ibiškové (červené ovocné), co všechny chutnají úplně stejně, jen mají jinou vůni, jsou pěknej hnus... A je jedno, jestli to je noname, nebo Teekane na 50 kč. Včechno stejnej hnus.
Šimon

PříspěvekZaslal: pátek 17. říjen 2008 12:45     Předmět: Citovat

tuvok07 napsal:
Už jsme si na narozkách ťukali i kafem Smile

No ale to je taková divná představa Twisted Evil
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Skládka Jindřicha Močky Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 17, 18, 19  Další
Strana 13 z 19

Přejdi na: