Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Vaše oblíbená hospoda nyní již i na hexnetu!

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

LADY FESTIVAL

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Obsah stránek Discworld.cz
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Sargon

PříspěvekZaslal: středa 31. prosinec 2008 18:47     Předmět: LADY FESTIVAL Citovat

Moc pěkná povídka, která mě vážně rozesmála. Ten nápad se zeměplošskou verzí neonovejch nápisů, hry ktere se hrají v Las Gemas Koňský Kdo stih, Tvore, nezlob se! Very Happy
Bil bordy, lavičky s raklamama, Kolíkava síť "restaurací", která byla sice mírně nastíněna už v Nadělat prachy, ale tady se to poprvé objevilo v praxi.
A samotná různodruhová volba Lady festival.
Skrátka, je tam plno užasnýh a vtipných věcí.
Na konci jsem se neubránil představě, jak asi vypadaj Karotkovy děti
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mirek
Anonymní

PříspěvekZaslal: pátek 02. leden 2009 16:20     Předmět: Povídka Citovat

Příjemná povídka, dobře se čte a je tam pár opravdu dobrejch nápadů. Díky za ní,

Mirek
Markéta
Anonymní

PříspěvekZaslal: pondělí 12. leden 2009 14:51     Předmět: Díky Citovat

Autorka děkuje Very Happy

Mě osobně nadchla povídka Na švestkách a vzdávám tímto hold její pisatelce. Záludnost mladého Vetineriho mi přišla geniální. Líbily se mi i "Jedna zeměplocha stačí", "Zbrusu nové ešusy" a některé další, ale tohle je můj favorit a připadá mi, že se přibližuje myšlenkovým procesům Pratchetta...

Nad podobou Karotkových dětí jsem také uvažovala, měla jsem v úmyslu nechat Anguu "vrhnout" několik lidských potomků a několik vlčat, která by se dále neproměňovala, ale nakonec jsem to nezapracovala a čekám, zda se k tomu pan Pratchett ještě dopracuje.
Fintil Bbloud
Anonymní

PříspěvekZaslal: středa 21. leden 2009 23:14     Předmět: Lady festival Citovat

Zajímavý nápad.... Pěkná povídka. Škoda jen, že nebyla delší. Very Happy
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Obsah stránek Discworld.cz Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.