Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Vaše oblíbená hospoda nyní již i na hexnetu!

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Maškaráda v Olomouci

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Divadlo
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Eonwe

PříspěvekZaslal: pátek 28. listopad 2008 15:48     Předmět: Maškaráda v Olomouci Citovat

http://www.moravskedivadlo.cz/titul.php?alias=2008_09_maskarad

Nechystá se někdo z vás na představení. Z Brna to mám přece jen blíž než do Prahy. Jestli to někdo navštíví, dejte reference. Díky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Šimon

PříspěvekZaslal: pátek 28. listopad 2008 15:57     Předmět: Citovat

Možná i ano. Smile
Tezi
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: neděle 30. listopad 2008 19:27     Předmět: Citovat

No jen tak na první pohled mě to spíš zaráží. Třeba ty chyby v textu: Stařenka se jmenuje Oggová a ne Ottová a Anežka rozhodně není kouzelnice. Rolling Eyes
Nic proti kostymérce, je to jistě složitá práce a je nemožné trefit se do vkusu všech diváků. Ale myslím, že nejnom na mě ty kostýmy působí HODNĚ lacině a neprofesionálně.
Taky mi vadí prohřešky proti knize. Bábi rozhodně nemá mít bradavice, Stařenka nenosí baret a uniká mi, proč většina herců vypadá jak po zásahu elektrickým proudem. Rolling Eyes A jestli ti dva strážníci na 4 fotce od konce jsou Noby a Navážka... Evil or Very Mad
Šimon

PříspěvekZaslal: neděle 30. listopad 2008 22:01     Předmět: Citovat

taky mě zaujaly ty jména,ale doufal jsem že to opraví,ale asi ne Crying or Very sad
Mrakoplaška

PříspěvekZaslal: středa 17. prosinec 2008 11:31     Předmět: Citovat

bábi Zlopočestná Mr. Green stařenka ottová Mr. Green a ještě jak sem před tím dal dawen ten článek,tak to bylo s nadpisem "terry pretchett" Mr. Green takle to vypadá spíš, že to je parodie na Maškarádu (parodie na parodii.. dnes se děje všechno možný).. ale vlasy těch pánů jsou opravdu suprový, trochu mi to připomíná falca z rock me amadeus Mr. Green
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
DoktorkaŠáhlá

PříspěvekZaslal: úterý 23. prosinec 2008 20:21     Předmět: Citovat

Podle tý recenze si od toho teda moc neslibuju... Čekám něco jako film podle knížky podle filmu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Asperia

PříspěvekZaslal: sobota 14. únor 2009 15:26     Předmět: Citovat

no tak, není to tak hroznéSmile bavila jsem se. možná je to i tím, že jsem Maškarádu a vůbec čarodějčí příběhy četla hodně dávno. a když jsem na tom byla, byla tam neobvykle velká návštěvnost Smile
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Divadlo Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: