Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Vaše oblíbená hospoda nyní již i na hexnetu!

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Co se vám (nejen dnes) stalo
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 65, 66, 67 ... 117, 118, 119  Další

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Skládka Jindřicha Močky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ikshorm
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: úterý 08. prosinec 2009 8:52     Předmět: Citovat

Trilien napsal:
Divná to věc - opuchla mi dáseň. Laughing
Bez důvodu a bez varování.

Nechvalný to náznak potravinové alergie... Confused
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Ikshorm

PříspěvekZaslal: úterý 08. prosinec 2009 11:47     Předmět: Citovat

Dostal jsem první výplatní pásku v novém zaměstnání... Juch, příští měsíc neumřu hlady...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Rubína

PříspěvekZaslal: úterý 08. prosinec 2009 14:28     Předmět: Citovat

Zmokla jsem a hrozně mě to dožralo.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Mrakoplaška

PříspěvekZaslal: úterý 08. prosinec 2009 14:30     Předmět: Citovat

já jsem taky zmokla heč. A málem jsem se pogrcala to jídlo v jídleně je nepoživatelné, tam snad vaří plastové láhve nebo co a vydávají to za kuře. A káva, něco jako z trilienina nebo koho už nevím koho, snu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Trilien

PříspěvekZaslal: úterý 08. prosinec 2009 23:54     Předmět: Citovat

Ano, byl to Trilienin sen.

Dnes jsem se lekla. Mé tělo si začíná dělat tukové zásoby na zimu. Shocked Sad No alespoň mi nebude taková zima - všechno špatný je k něčemu dobrý! Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mrakoplaška

PříspěvekZaslal: středa 09. prosinec 2009 8:44     Předmět: Citovat

tož moje tělo si dělá tukové zásoby po celý rok kdyby náhodou přišla neočekávaně velká zima uprostřed parmého léta.

jinak jsem se neskutečně naštvala na jednho týpka, co nemůže překousnout že už není nejoblíbenější na jistém foru, ale že jsem tam nejoblíbenější já. ty co mě maj nejraději zabanoval a mě dal antihodnost. a to neděláme bugr, žádní "rebelové", on si z nás všech celou dobu utahuje a když někdo se trochu pousměje jemu hned je ohen na střeše.
jak tak na to koukám si říkám že eliška by todle nikdy neudělala.
DORFL

PříspěvekZaslal: pátek 11. prosinec 2009 14:39     Předmět: Citovat

DORFL si teď uvědomil, poté co během hodiny projel jednu ze svých VHS kazet s různými klipy, že pro něj byl hudebně nejvýznamější rok 2001. Tehdy totiž DORFL objevil Gorillaz, Air, Rammstein, AC/DC, Depeche Mode, Manu Chao, Etienne de Crecy, Radiohead, Marilyn Manson, Monkey Business, Tata Bojs a mnohé další a znovuobjevil například Fatboy Slima...
Sargon

PříspěvekZaslal: pátek 11. prosinec 2009 16:15     Předmět: Citovat

Střelte Sargona do hlavy. Dnes udělal tu neperverznější, nejmasochičtější věc ve svém životě. Koupil si stmívání a teď se na něj dívá. Legendy nelhaly. Reději bych se díval na tu kazetu z Kruhu!
Trilien

PříspěvekZaslal: pátek 11. prosinec 2009 23:06     Předmět: Citovat

Tak dnes ráno mě zaskočil neznámý chlapec kterého jsem potkala na chodbě naší školy, otázkou, jestli vím jakou barvu má nekonečno. Dodal ještě, že vypadám na Ferlinghettiho a aby jsem podle toho skloňovala svoje jméno - že to je dobrá image která má budoucnost.
Nechápala jsem. Ani spolužačka co šla po chodbě se mnou netušila kdo to je. Nejspíš si dělal legraci ale nám to vůbec nevadilo. Šíleně jsme se tomu smály. Kamarádka mi osvětlila situaci a odkázala mě na Nohavicu. Neměl pravdu, nevypadám na mladičkou básnířku ale pobavil. Laughing

http://www.youtube.com/watch?v=3E0JUbJU318
DORFL

PříspěvekZaslal: sobota 12. prosinec 2009 23:33     Předmět: Citovat

Dnes se mi stala Pyžamová jízda z pohledu fotografa. Výborná akce! Smile
Mrakoplaška

PříspěvekZaslal: neděle 13. prosinec 2009 19:37     Předmět: Citovat

dnes i včera jsem byla asi na jiné planetě. Mám v puse jako bych žrala žáby a líbala se s tím mutantem z X menů co má dlouhý jazyk. Místo očí mám feferonky no a jsem strašně zhýralá.
Šimon

PříspěvekZaslal: pondělí 14. prosinec 2009 17:22     Předmět: Citovat

Včera gospel v kostele. Šest černochů z ameriky (4 ženský a dva chlapy.) Mladý pastor,který je vedl,další hrál na klávesy a ti čtyři spolu s pastorem zpívali. Navíc ještě v kostele takže vážně krása. Pastor byl i dost zábavnej chvílema. Občas se pokoušel mluvit i česky,což bylo snad nejhorší protže jsem mu rozuměl míň než v angličtině. Laughing Jediná škoda byla že než někteří jedinci začali tleskat atd,tak koncert končil. Aspoň ke konci se mu naštěstí povedlo dvakrát všechny postavit a tleksat takže aspoň konec stál pořádně za to. Smile
Mrakoplaška

PříspěvekZaslal: úterý 15. prosinec 2009 14:40     Předmět: Citovat

Povedlo se mi na obědě rozbrečet jednu pani... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes fakt se teď z toho cítím blbě.
Albi

PříspěvekZaslal: středa 16. prosinec 2009 11:35     Předmět: Citovat

Od včerejška jsou naše silnice opět o něco málo nebezpečnější - stala jsem se "oprávněnou k řízení motorového vozidla" Smile Snad to všichni přežijeme ve zdraví, pokud se někdy opravdu odhodlám usednout za volant.

(Mimochodem, kdyby na to někdy přišla řeč - o motorech teď vím tolik, kolik jen může absolventka a studentka humanitního oboru vědět Wink )
Rubína

PříspěvekZaslal: středa 16. prosinec 2009 12:04     Předmět: Citovat

Minulý týden jsem byla na alternativní hře Nic nás nezastaví v Ypsilonce- vážení, nechoďte na to! Někdo udělal z Ordinace divadelní hru! Přestávku nedělali zřejmě ze zásady ,,Přestávku nedělat, jinak utečou."
Obsahuje: -polonahý chlap tančící s kolem
-rozhovor kelímků od kafe
-srážku s autem za užití jednoho herce a rotopedu
- indickou kavárnu s kravatákem
-focení zločinců
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Skládka Jindřicha Močky Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 65, 66, 67 ... 117, 118, 119  Další
Strana 66 z 119

Přejdi na: