Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Vaše oblíbená hospoda nyní již i na hexnetu!

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

jak je to vlastně s mailem?

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Otázky ohledně fóra a stránek discworld.cz
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Judith

PříspěvekZaslal: čtvrtek 29. duben 2010 19:00     Předmět: jak je to vlastně s mailem? Citovat

ahoj, nedávno jsem se stala řádným členem a teprve se tady rozkoukávám....všude možně jsem četla že bych měla mít možnost používat mail ...@discworld.cz ale nějak se nemůžu dopátrat jak se do něj vlastně vůbec dostat. Mohl by mi někdo prosím poradit?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DORFL
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: čtvrtek 29. duben 2010 19:04     Předmět: Re: jak je to vlastně s mailem? Citovat

Judith napsal:
ahoj, nedávno jsem se stala řádným členem a teprve se tady rozkoukávám....všude možně jsem četla že bych měla mít možnost používat mail ...@discworld.cz ale nějak se nemůžu dopátrat jak se do něj vlastně vůbec dostat. Mohl by mi někdo prosím poradit?

Můžeš se do něj přihlásit přes posta.discworld.cz.
Další informace můžeš snad najít v tématu "Klubové e-maily" v části fóra přístupné jen řádným členům Klubu Terryho Pratchetta.
Judith

PříspěvekZaslal: čtvrtek 29. duben 2010 19:06     Předmět: Citovat

díky moc:)
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Otázky ohledně fóra a stránek discworld.cz Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.