Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Vaše oblíbená hospoda nyní již i na hexnetu!

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

S kým byste šli na večeři? (hlasování pro pány)
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Archiv kategorie Dílo Terryho Pratchetta
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Pánové, s kterou krasavicí byste nejraději šli na večeři?
seržantka Delfína Angua von Überwald
15%
 15%  [ 6 ]
Zuzana Stohelitská
31%
 31%  [ 12 ]
redaktorka A-M Komety, Sacharóza Rezámková
10%
 10%  [ 4 ]
slečna Krasomila Adoráta Srdénková
13%
 13%  [ 5 ]
lady Sibyla Deidra Olgivanna Elániová, roz. Berankinová
5%
 5%  [ 2 ]
Magráta Česneková
7%
 7%  [ 3 ]
Bábi (Esmeralda) Zlopočasná
2%
 2%  [ 1 ]
Stařenka Oggová
10%
 10%  [ 4 ]
Gyta Oggová (osmnáctiletá)
2%
 2%  [ 1 ]
paní Růžena Dlaňová
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 38

Autor Zpráva
Vildak
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: pátek 13. srpen 2010 9:59     Předmět: S kým byste šli na večeři? (hlasování pro pány) Citovat

Už tady delší dobu nebyla žádná zeměplošská anketa.Pozor, může obsahovat ořechy.

Znáte takové ty dražby, jejichž výtěžek jde na dobročinnou věc a jednou z "položek" je vždy večeře s někým slavným? Z cizozemskýho filmu určitě.

A představme si, že jste bohatý gentleman (a raději se nepředstavujme, jak se to stalo) a rozhodnete se zúčastnit aukce ve prospěch Sluneční svatyně chorých draků.

Hlasujme tedy o tom, která z dam, žen, slečen, dívek, by měla být tou "cenou", za večeři s níž utratíte své těžce vydřené tisíce tolarů.

Volba je tradičně tajná či veřejná podle vašich přání. Bohužel se víc možností nevešlo. Měl jsem jich 15.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Knize.Vladivoj

PříspěvekZaslal: pátek 13. srpen 2010 10:08     Předmět: Citovat

Nestojím o prohryznutou jugulární žílu, Zuzku fakt nemám rád, Bábi taky ne a mám rád své nohy, takže Sacharóza Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
TheMole

PříspěvekZaslal: pátek 13. srpen 2010 11:15     Předmět: Citovat

Very Happy no, když to vezmeme systematicky (něco už stejně vyargumentoval Kníža)

Angua - určitě ne, co když jí nebude jídlo chutnat a rozhodne se z hladu zakousnout do něčeho jiného?
Krasomila Adoráta - taky ne, jsem totiž člověk s poněkud neovladatelným jazykem, a je pravděpodobné, že bych řekl něco, kvůli čemu bych pak cestu domů odkulhal
Bábi Zlopočasná - prakticky totéž, i když bych nekulhal, ale hopkal
Sacharóza - podobný argument; sice bych nekulhal ani nehopkal, ale zato by to druhý den stálo černé na bílém v Kometě
lady Berankinová - při vší úctě, ale taky ne; určitě by sebou vzala nějakého bahenního dráčka, a já nechci mít poleptané kalhoty
stařenka Oggová ani Gyta Oggová - asi taky ne, nevím jak bych se cítil kdyby vyskočila na stůl a začala s performancí Ježčí písně

takže, co se zbytku týče:
paní Dlaňová - no, to by mohlo být zajímavé, přece jen je to hlava jednoho z cechů, a oproti královně Molly i docela udržovaná
Magráta - tu bych taky docela bral, jednak je jasné, že mě žádná vizuální lákadla nebudou rozptylovat od jídla, a jednak je to hlava pomazaná - a vždycky se vyplatí moci rozhlašovat, že jsem večeřel s královnou

Smile a samozřejmý vítěz - slečna Zuzana. Je sice pravda, že pravděpodobně nebudu moci očekávat, že po večeři řekne "Nezajdeme ke mně domů?", ale jinak beru všemi deseti (samozřejmě si ovšem budu muset dopředu pojistit, že zrovna nezaskakuje za Smrtě)
Sargon

PříspěvekZaslal: pátek 13. srpen 2010 13:09     Předmět: Citovat

Nebudu psát, proč jsem nehlasoval pro tu, či onu. V tom se asi schodnu s předešlími názory.

Takže jelikož jem viděl jisté kresby a skici od Leonarda da Quirm z té doby, je pro mě Gyta jasná volba. Trochu zpěvu taky nezaškodí.
Vildak

PříspěvekZaslal: pátek 13. srpen 2010 15:16     Předmět: Citovat

Knize.Vladivoj napsal:
Nestojím o prohryznutou jugulární žílu, Zuzku fakt nemám rád, Bábi taky ne a mám rád své nohy, takže Sacharóza Smile

Sacharóza je zatím bez jediného hlasu a Zuzanka má dva. Mr. Green Takže jak jsi hlasoval?
Astfglt

PříspěvekZaslal: pátek 13. srpen 2010 16:06     Předmět: Citovat

Hmm... Very Happy
Není o čem uvažovat. Ptraci snad promine..
Ne kvůli tomu, že by ta a ta byla špatná, ale lákavější výzvu si na Zeměploše těžko najít.
Tedy Zuzka. Stohelitská.

Každopádně, po TheMoleově vzoru,
TheMole napsal:
OK, kradu ti tento nápad a schovávám si ho pro budoucí využití Twisted Evil

si schovám toto pro budoucí použití v ZD.

.........

TheMole: A co zkusit šokovou strategií? Very Happy

Adoráta: Nakukat jí, že jste golem po plastické operaci. A podobný výkup již provádíte třeba... v Quirmu, nebo Genově. Čím dál, tím lépe.

Angua: Hm..... (škrab škrab). Třeba že jste yennork, v tajných službách Dolního krále bojující za právo a svobodu v Überwaldu.?

Sacharóza: Dlouhá léta jste pracoval u Patricijů v Paláci, a máte nezměrné množství důvěrného materiálu. Kromě toho jste v mládí býval reportérem ve Sto Latech.

Lady Berankinová: Pocházíte z Wyrmbergu.

slečna Oggová: Budete to vy, kdo jako první v jejím životě vyleze sám na stůl, začne řádit, a naučí jí první sloku z Ježčí písně. Úspěch zaručen.

Magráta: Jste bájné stvoření, které nevědomky sama přivolala nějakým amuletem, který nosí (Schválně vyberte ten, co je nejníže v jejím dekoltu a pozorujte reakci Very Happy )

paní Dlaňová: Pocházíte z Klače, a sám máte harém větší, než má Creosot. Tudíž máte pro její povolání hluboké pochopení. Navrhnete spojení vašich "podniků", a slíbíte jí otevření nových poboček v Quirmu a Pseudopolisu.

Bábi: To právě váš předek přišel, jak učit "kouzlům", hlavologii, i ženy. Jste jeho věrným pokračovatelem, a velmi vám záleží na dalším šíření tohoto umění mezi ženy.

A Zuzka: Šlaka... ale tady už jsem i imaginárně v koncích Embarassed
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hrdlodus

PříspěvekZaslal: pátek 13. srpen 2010 17:20     Předmět: Citovat

seržantka Delfína Angua von Überwald
redaktorka A-M Komety, Sacharóza Rezámková
Bábi (Esmeralda) Zlopočasná
Gyta Oggová (osmnáctiletá)
Jako první mě napadla Angua. Ale trávit večer s osobou se založenýma rukama a pohledem, který jasně říká: "Jedno špatné slovo a strachem budeš mít zničené kalhoty, kdykoliv uslyšíš štěknutí.", by nebyla výhra, kterou bych rád vyhrál.

Pak mé oko spočinulo na ... tedy, samozřejmě, na obličeji slečny Rezámkové. A proti této volbě nemám dalších námitek.

Ovšem mít možnost pobýt ve společnosti s osobou železobetonových mravů je je můj sen. Jenže onen sen by skončil potřesení rukou. Zbytek večera by již nepřinesl nic zajímavého. Maximálně jeden Pohled.

Ale ještě tu zbývá zajímavá možnost mladé dívky, začínající čarodějky Gyty. Zábava na celý večer a celou noc zaručena.

O ostatních jsem ani nepřemýšlel.

Nedovedu se rozhodnout mezi Sacharózou a Gytou.
DORFL

PříspěvekZaslal: pondělí 16. srpen 2010 1:03     Předmět: Citovat

Zuzana Stohelitská je nepochybně velmi přitažlivá, alespoň mně se stačí podívat například na obrázek Rodinné hodnoty. Ale chybí mi tu Ptraci, jejíž zpodobnění na obálce knihy Pyramidy mě dodnes nenechává chladným. Wink

Ale přeci jen u mě vítězí Magráta Česneková. Má své kouzlo a získala si mě svou odvahou a rázností v knize Dámy a pánové. Ta zbroj... Wrau! Embarassed Wink
effel

PříspěvekZaslal: pondělí 16. srpen 2010 12:43     Předmět: Citovat

ja sice nejsem chlap, ale zaparila bych si s pani Oggovou Very Happy
Vildak

PříspěvekZaslal: pondělí 16. srpen 2010 16:21     Předmět: Citovat

Tak vidím, že hlasují i ti, jež nejsou v názvu anket uvedeni, takže:

ODTEĎ, AŤ ZDE HLASUJÍ I DÁMY
- můžete to brát jako hlasování o to, s jakou přítelkyní byste si zašli... kamkoli, kam spolu přítelkyně chodí Confused
- vzhledem k tomu, že tím čísla ztratí jakoukoli vypovídací hodnotu, prosím, aby každý, kdo si zahlasuje i napsal Wink

Já bych na večeři asi zašel taktéž s Magrátou (brzy dodám důvody proč ne s nějakou jinou).

2DORFL: Já věděl, že tu někdo chybí. Embarassed
TheMole

PříspěvekZaslal: pondělí 16. srpen 2010 16:50     Předmět: Citovat

DORFL napsal:
Zuzana Stohelitská je nepochybně velmi přitažlivá, alespoň mně se stačí podívat například na obrázek Rodinné hodnoty. Ale chybí mi tu Ptraci, jejíž zpodobnění na obálce knihy Pyramidy mě dodnes nenechává chladným. Wink

copak na obálce, ale ta ilustrace ve dvouknize!! Embarassed Very Happy

(nenápadná pobídka všem k zakoupení dvouknihy) Wink
Vildak

PříspěvekZaslal: úterý 31. srpen 2010 9:35     Předmět: Citovat

Tak se veřejně omlouvám i zde: Je mi líto, že jsem sem nezařadil Coninu a tak jí připravil o vítězství. (Zjistil jsem, že bez Paula Kidbyho jsem si jí celou tu dobu představoval špatně. Smile )
weeds

PříspěvekZaslal: pátek 15. říjen 2010 14:26     Předmět: Citovat

téměř nemožná volba, ale vyhrála Bodlinka Very Happy
TheMole

PříspěvekZaslal: pondělí 25. duben 2011 12:27     Předmět: Citovat

Když je dneska to velikonoční pondělí, pánové - kterou ze zeměplošských krasavic (klidně i z těch v záhlaví) byste se vydali neohroženě vymrskat? Twisted Evil
Sargon

PříspěvekZaslal: pondělí 25. duben 2011 12:40     Předmět: Citovat

Zuzanka, Adoráta, Angua.
Těžké, přetěžké rozhodování, koho zmrskat...totiž vymrskat. Embarassed
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Archiv kategorie Dílo Terryho Pratchetta Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

Přejdi na: