Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Vaše oblíbená hospoda nyní již i na hexnetu!

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Literární soutěž O Knihovníkův banán
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Obsah stránek Discworld.cz
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
JIU
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: středa 01. leden 2014 18:51     Předmět: Citovat

Dekujeme vsem autorum za zaslane prispevky, vyhodnoceni se dozvite na Trpasliconu 2014.

Porota Vam preje spoustu plodnych napadu v novem roce.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dent

PříspěvekZaslal: úterý 07. leden 2014 21:39     Předmět: Povídka Citovat

Zdravím,
i já poslal do soutěže svůj výtvor, avšak z druhé strany nepřišla žádná odezva. Naivně jsem předpokládal, že mi druhá strana opáčí e-mailem o zařazení povídky do soutěže. Smile Takhle nevím, jestli se s mojí povídkou počítá, nebo ne.
Děkuji za odpověď. Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Pán Amberu
Anonymní

PříspěvekZaslal: úterý 07. leden 2014 23:23     Předmět: Info Citovat

Rovněž já se připojuji k předešlému konstatování...
JIU

PříspěvekZaslal: středa 08. leden 2014 11:12     Předmět: Citovat

prosim soutezici o strpeni, na posouzeni splneni pozadavku pro zarazeni do souteze je treba vsechny povidky nejprve precist, a to bohuzel chvilku trva. Pokud potrebujete pouze potvrzeni, ze povidka dorazila, neni problem jej poslat.
buffy
Anonymní

PříspěvekZaslal: neděle 02. únor 2014 17:28     Předmět: Citovat

Tak jak to vypada s povidkama? Leden za nama a potvrzeni nikde, zacinam se bat, ze bud muj mail nedorazil, nebo jsem byla ze souteze vyrazena.... Chapu, ze prokousat se nasim vytvory trva, v postate stojim hlavne o ujisteni ostatnich soutezicich, ze v tom nejsem sama Very Happy
Pám Amberu
Anonymní

PříspěvekZaslal: úterý 04. únor 2014 22:12     Předmět: Info Citovat

Přesně to samé...

Také nevím co a jak. Crying or Very sad
VeHaLi

PříspěvekZaslal: úterý 04. únor 2014 22:26     Předmět: Citovat

Já už jsem všechny povídky přečetla a mám představu o prvních místech. Usnesli jsme se, že všechny povídky do soutěže přijímáme.
Pán Amberu
Anonymní

PříspěvekZaslal: středa 12. únor 2014 11:59     Předmět: Díky Citovat

Ahoj. Tak tedy díky za informace. Snad je ta moje povídka v boji o bednu.
anonym
Anonymní

PříspěvekZaslal: pondělí 17. březen 2014 9:47     Předmět: Citovat

Tak jak to dopadlo? Trpaslicon mi nebyl dopran, jelikoz ted pobyvam v zahranici a zaroven mi zvedavost nedava spat Very Happy
VeHaLi

PříspěvekZaslal: pondělí 17. březen 2014 10:48     Předmět: Citovat

Trpaslicon byl velmi náročný na množství spánku, ale jak se probereme, výsledky hned zveřejníme. Teda zveřejnili jsme je už na conu, vyhrál Ikshorm, druhá byla Ash a třetího si nepamatuji, neb není členem KTP Smile
JIU

PříspěvekZaslal: pondělí 17. březen 2014 11:51     Předmět: Citovat

Vysledne poradi:
1 Michal "Ikshorm" Horáček - Obstakleova želva
2 Anděla 'Le fille Ash' Heřmánková - Kámen devíti sviní (Der Schweinstein)
3 Tomáš Houček - Zachraňte nám boha!
4 Markéta Tovarová - Tak trochu jiný lov
5 Vojtěch Kopecký - Je libo obloženou placku
6 Martina Pečinková - Co s ním
7 Martina Pečinková - Záskok
Ikshorm

PříspěvekZaslal: pondělí 17. březen 2014 19:05     Předmět: Citovat

Chtěl bych poděkovat porotě, minulým i budoucím čtenářům za přízeň a Mágorovi s Vildakem za to, že byli ochotni si to po mně na Silvestra kolem desáté večer přečíst a upozornit na chyby, na které jsem tou dobou už neviděl.

S obhajobou jsem věru nepočítal a v dopředu částečně známé těžké konkurenci (těším se, až si Vaše povídky přečtu) jsem měl sto chutí nenapsat letos (tedy loni) nic. Ale co bych jinak na Silvestra dělal, no ne?

Vyvstal mi však jeden drobný problém. Co s půvabným plyšákem, na kterého by se mi doma jen prášilo jako na jeho staršího bratříčka?

Už na Trpasliconu mě napadlo řešení. Dám Knihovníka do dražby a výtěžek věnuji na výzkum Alzheimerovy choroby, tedy AD Centru. Věřím tomu, že by mi Knihovník neutrhl hlavu za to, že s ním chci kupčit z podobných pohnutek.

Pokud budou admini souhlasit, založím tady v Gumbu jednorázové vlákno pro tento účel.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Pán Amberu
Anonymní

PříspěvekZaslal: středa 19. březen 2014 18:20     Předmět: Soutěž Citovat

Ahoj,
Tak nakonec se to přece jenom povedlo. Gratuluji Vítězi a rovněž Stříbrné, jste lepší, ale uvidíme příští ročník...
Tedy za předpokladu, že bude. A prosím o navýšení počtu znaků. Opravdu pěkně prosímmmmm

Ať se vám daří.
JIU

PříspěvekZaslal: úterý 25. březen 2014 16:54     Předmět: Citovat

Povidky tohoto kola souteze muzete najit na strankach discworld.cz:

http://www.discworld.cz/clanky.php?section=povidky
JIU

PříspěvekZaslal: pondělí 11. srpen 2014 14:14     Předmět: Citovat

Po četných žádostech je tu další ročník Literární soutěže a s ním navýšení maximálního počtu znaků, ale snížení počtu povídek.

Slyšte, slyšte!
Klub Terryho Pratchetta vyhlašuje další ročník literární povídkové soutěže „O Knihovníkův banán“. Soutěž je veřejná, přihlásit se může každý. Do soutěže přijímáme povídky inspirované Zeměplochou Terryho Pratchetta – tj. například takové, které se na Zeměploše odehrávají nebo ve kterých hraje Zeměplocha či její postavy nějakou roli.
Vyhlášení soutěže se bude konat na Trpasliconu 2015. Výherce obdrží exkluzivní věcné ceny.
Diskutovat o této události, klást otázky nebo připomínky můžete na diskusním fóru, v diskusi k tomu určené.

Podmínky účasti v soutěži:
Prosíme, čtěte pozorně. Pokud vaše povídka nesplní všechny podmínky, může být vyřazena ze soutěže.
Musí se jednat o původní (tj. nikoliv přeloženou) dosud nikde nepublikovanou povídku, která nebyla v průběhu trvání této soutěže poslána do jiné soutěže, v českém nebo slovenském jazyce, v rozsahu 1 000 až 25 000 znaků (včetně mezer, titulek se jménem povídky se nepočítá) a která je viditelně inspirována Zeměplochou Terryho Pratchetta.
Počet příspěvků od jednoho autora je omezen na 1 příspěvek.
Soutěž je anonymní. Veřejné přihlášení k autorství povídky bude bráno jako porušení pravidel a může být důvodem k vyřazení ze soutěže. Jména (popř. přezdívky) autorů budou zveřejněna až po vyhlášení vítězů.
Autor zasláním svého díla do soutěže souhlasí s publikací na webových stránkách www.discworld.cz nebo v případném sborníku.
Autor se nesmí zúčastnit soutěže jako porotce.
Soutěžní příspěvky můžete posílat od první minuty dne 1.9.2014 do půlnoci 31. 12. 2014.

Jak se přihlásit do soutěže?
Povídku zašlete na email knihovnikuvbanan@discworld.cz ve formátu, který porota zvládne otevřít. Tzn. např. .doc, .docx, .org nebo .pdf. Soubor s povídkou pojmenujte stejně jako povídku.
Pokud zasíláte více povídek, každá musí být uložena v samostatném souboru.
V žádném souboru s povídkou nesmí být uvedeno jméno autora.
Osobní údaje uveďte v textu emailu, který musí obsahovat: jméno autora (případně také přezdívku) a jméno soutěžní povídky (příp. povídek). Tyto údaje slouží k potřebě pořádání soutěže, pro lepší komunikaci se soutěžícími a statistickým účelům a nebudou poskytnuty třetí straně bez svolení autora.
Do předmětu emailu vepište "Literární soutěž".
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Obsah stránek Discworld.cz Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 8 z 10

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.