Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Vaše oblíbená hospoda nyní již i na hexnetu!

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Magic the Gathering
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 27, 28, 29  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Skládka Jindřicha Močky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ikshorm
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: neděle 02. leden 2011 17:54     Předmět: Magic the Gathering Citovat

Pokémonům vstup zakázán!

Protože jsem z různých dřívějších náznaků pochopil, že v tomto klubu se nachází mnoho aktivních či bývalých hráčů MTG, zakládám toto vlákno.

Počítám, že bychom si zde mohli vyměňovat zkušenosti, zážitky, připadně i karty. Domlouvat partie, glosovat zajímavé starší karty a řešit přicházející série.

Vytvořeno po dohodě s náčelníkem HaDaTim, v případě nezájmu bude odstraněno.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
germik

PříspěvekZaslal: neděle 02. leden 2011 17:57     Předmět: Citovat

Nezájem snad ne Wink ...

když už to tu je - co si myslíte o Plainswalkerech? Co sou na trhu, kloudně sem ještě Magic nehrál Embarassed , ale přijde mi to jako přesílený potvory Confused . Skororjako by nevěděli co ještě ještě do Magicu narvat... Confused Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rubína

PříspěvekZaslal: neděle 02. leden 2011 17:59     Předmět: Citovat

Myslím, že planeswalker má význam pouze proti jinému planeswalkerovi. Bratranec má Jace Belerena a odmítá tento můj názor akceptovat.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Ikshorm

PříspěvekZaslal: neděle 02. leden 2011 18:01     Předmět: Citovat

germik napsal:
Nezájem snad ne Wink ...

když už to tu je - co si myslíte o Plainswalkerech? Co sou na trhu, kloudně sem ještě Magic nehrál Embarassed , ale přijde mi to jako přesílený potvory Confused . Skororjako by nevěděli co ještě ještě do Magicu narvat... Confused Sad

Zatím nemohu posoudit. Kolega nakoupil zhruba stejné množství balíků jako já a našel 4 PW, já ani jednoho. Teď jsem si koupil Nissu, bo jsem zeleno-černý a Garruk mi přijde k ničemu, ale Nissa asi velmi brzy vypadne ze standardu (ne, že by to pro mě něco znamenalo). Mám objednanou Lilianu Vess, tak uvidíme...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Rubína

PříspěvekZaslal: neděle 02. leden 2011 18:04     Předmět: Citovat

Apropó:
Černý rytíř
Magic.com
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Rubína

PříspěvekZaslal: neděle 02. leden 2011 18:05     Předmět: Citovat

Ikshorm napsal:
germik napsal:
Nezájem snad ne Wink ...

Zatím nemohu posoudit. Kolega nakoupil zhruba stejné množství balíků jako já a našel 4 PW, já ani jednoho. Teď jsem si koupil Nissu, bo jsem zeleno-černý a Garruk mi přijde k ničemu, ale Nissa asi velmi brzy vypadne ze standardu (ne, že by to pro mě něco znamenalo). Mám objednanou Lilianu Vess, tak uvidíme...

Třeba mě by se Garuk velice hodil. Hraju za zeleno modrý a hlavní slovo u mě mají beasts, counter spelly a posilovače potvor.
Ikshorm

PříspěvekZaslal: neděle 02. leden 2011 18:06     Předmět: Citovat

U Černého rytíře by měli pomalu požádat o bankovní licenci! Sad Nechal bych si tam posílat výplatu...
Vildak

PříspěvekZaslal: neděle 02. leden 2011 18:52     Předmět: Citovat

Když už jsme u těch balíků, tak copak hrajete:

Já se pokoušel o čistě zelený s extra silnými potvorami a taky mám jeden multicolor s pěti barvami, ale ten má šíleně pomalý rozjezd, takže jsem většinou umlácen, než stačím něco zkombinovat.

Jinak bych si rád postavil nějaký červeno-zelený, ale to bych se do toho zase musel vpravit a pak nakoupit něco nového...
Ikshorm

PříspěvekZaslal: neděle 02. leden 2011 18:56     Předmět: Citovat

Zelený s mnoha elfy, kvůli maně. Mám tam jen 12 lesů, 1 Mystifying Maze a 2x Swamp kvůli 2 Diabolic Tutorům, 2 Doom Bladům a pár dalším černým kartám. Silné zelené potvory omezuji. Měl jsem tam Liege of the Tangle, ale nikdy se mi ji nepodařilo použít... Confused
Vildak

PříspěvekZaslal: neděle 02. leden 2011 19:03     Předmět: Citovat

V tom multicoloru je třeba tenhle fešák...

Úplně dostávám chuť si ho zase zahrát. Takže: Máte také někdo balíček s velice pomalým rozjezdem, případně čas pomoci mi na některém z budoucích srazů vymyslet rychlejší rozjezd? [size=á](poříditelný maximálně za cenu ojeté felicie... Smile[/size]
germik

PříspěvekZaslal: neděle 02. leden 2011 19:05     Předmět: Citovat

Já hraju víc balíků, kerý podle nálady střídám - mám tam balíček Sliverů - červeno-bílo-zelený ve kterém jsou jen asi 3 nebo 4 potvory nonsliver, pak mám balík založený na Rituals of rebirdth - zeleno-bílo-černý v čele s Tenebem Harvesterem a Jeditem of Efrawa, plný ničivých kouzel (terrory) i posilováků (Blanchwoody apod.). Taky tak různě střídám zeleno-bílo-červený/černý. Jediná barva za kterou jsem nikdy nehrál je modrá - prostě se mi nelíbí její styl... Mad
Vildak

PříspěvekZaslal: neděle 02. leden 2011 19:06     Předmět: Citovat

germik napsal:
Jediná barva za kterou jsem nikdy nehrál je modrá - prostě se mi nelíbí její styl... Mad

podepisuji se pod to
germik

PříspěvekZaslal: neděle 02. leden 2011 19:14     Předmět: Citovat

A pár oblíbených karet...

Sliveři
http://cernyrytir.cz/ukazobrazekkusovek.php3?jmenosouboru=./images/kusovkymagic/new/PLC/095.jpg
http://cernyrytir.cz/ukazobrazekkusovek.php3?jmenosouboru=./images/kusovkymagic/new/TSB/157.jpg
http://cernyrytir.cz/ukazobrazekkusovek.php3?jmenosouboru=./images/kusovkymagic/new/TSB/036.jpg
A zatím neuskutečněný sen - http://cernyrytir.cz/ukazobrazekkusovek.php3?jmenosouboru=./images/kusovkymagic/new/FUT/159.jpg

a další...

Ikshorm

PříspěvekZaslal: neděle 02. leden 2011 19:30     Předmět: Citovat

A to je právě důvod, proč jsem chtěl založit tohle vlákno - edice, o kterých jsem snad ani neslyšel Laughing
germik

PříspěvekZaslal: neděle 02. leden 2011 19:48     Předmět: Citovat

Myslíš Slivery, nebo ten zbytek?
Všechno je to stará dobrá devátá edice
Wink
Nevim jak vám, ale mě přijde, že v desátej edici jsou ty karty strašně přesílený Sad ...
Já mám (co do vzhledu) nejradši starý černý karty
Twisted Evil

a takovejch mám... Smile
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Skládka Jindřicha Močky Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 27, 28, 29  Další
Strana 1 z 29

Přejdi na: