Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Vaše oblíbená hospoda nyní již i na hexnetu!

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Audioknihy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Dotazy nakladateli
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Luque

PříspěvekZaslal: pátek 13. duben 2012 23:40     Předmět: Citovat

výtečně Smile Hezky popořadě, stejně se snad dostane na všechny knížky... Tak to já si to za odměnu koupím, jako ostatně vždycky všecko Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní

PříspěvekZaslal: čtvrtek 28. červen 2012 15:59     Předmět: Citovat

Dobrý den, další audiobooky, čtené panem Kantůrkem, měly vyjít tuším o prázdninách. Zajímá mě jen zda už je rozhodnuto o nějakém konkrétním datu kdy se můžeme na další díly těšit?

Děkuji za odpověď.
skvoracek
Anonymní

PříspěvekZaslal: středa 08. srpen 2012 14:03     Předmět: Audio Zeměplochy Citovat

Myslím, a nechci se nikoho dotknout, že právě tato "amatérská" tvorba předčila mistra, já sám slyšel navyprávěné Stráže! Stráže!, Nohy z jílu a musím uznat, že sem byl nadšený. Nevíte někdo, jak se jmenuje ten dotyčný, co toto načetl?

Zlotykov napsal:
A nepřemýšleli jste o zlegalizování "amatérské" tvorby? Momentálně je, z mého pohledu, kvalitně načtený Otec prasátek, Stráže! Stráže!, Muži ve zbrani, Nohy z jílu a Hrr na ně!. Chybí sice hudební a ruchový podkres, ale to by se koneckonců dalo dodělat.
Weeta

PříspěvekZaslal: úterý 04. září 2012 14:16     Předmět: Citovat

Já jsem slyšel Muži ve zbrani a líbilo se mi to moc!
Suprově načtené.
Hadati
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: středa 03. říjen 2012 8:16     Předmět: Citovat

A má někdo na tuto osobu kontakt? Klidně mi to napište do pošty.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Luque

PříspěvekZaslal: pátek 05. říjen 2012 16:02     Předmět: Citovat

nějak se nám to vydání toulá... Kdy by se to asi tak mohlo uskutečnit? Hypnotizuju stránky Talpressu, hypnotizuju to tady a kde nic, tu nic... Smile Dvojkniha ticho, audiokniha ticho, další dvojjazyčná ticho... Nebuďte na nás tak zlí Smile
Anonymní

PříspěvekZaslal: pondělí 15. říjen 2012 1:48     Předmět: Re: Audio Zeměplochy Citovat

[quote="skvoracek"]Myslím, a nechci se nikoho dotknout, že právě tato "amatérská" tvorba předčila mistra, já sám slyšel navyprávěné Stráže! Stráže!, Nohy z jílu a musím uznat, že sem byl nadšený. Nevíte někdo, jak se jmenuje ten dotyčný, co toto načetl?

Slyšel jsem pouze Stráže a rozhodně to Kantůrka nepřekonalo, ani omylem! Všechna čest člověku, který to načítá, ale takové ženské postavy nemá zvládnuté prakticky vůbec. Pokud se to změnilo v dalších dílech, tak budu jedině rád, ale nerad bych slyšel takovou bábi v jeho podání. Prostě a jednoduše to nemá koule Smile
Anonymní

PříspěvekZaslal: středa 17. říjen 2012 15:03     Předmět: Citovat

Pan Kantůrek je ve všem co dělá skvělý. Přesto musím říct, že onen amatérský autor dokázal romány o Hlídce pozvednout na skvělou úroveň. Poslouchají se úžasně třeba už jen proto, že u každé postavy skvěle pracuje s hlasem a jeho tvorba kniha za knihou je lepší a lepší. Je ale jasné, že muž prostě nikdy nemůže dodat ženské postavě potřebnou ženskost, což bohužel platí u obou autorů. Zatímco onen nejmenovaný amatér namlouvá ženy poněkud zvláštními hlasy, tak pan Kantůrek ve většině případu (jako třeba u Bábi) vůbec hlas nemění a postavu příliš neodlišuje. Nechci ani jednoho z nich kritizovat, každý je svůj. Ale musel jsem se nejmenovaného ,,amatéra" zastat, neboť jeho verze jsem si oblíbil a nedovedu si představit třeba Nobyho v podání pana Kantůrka. Oběma však patří velká čest!
Manticore

PříspěvekZaslal: středa 17. říjen 2012 18:41     Předmět: Citovat

já se také přidám s chválou:-) nejmenovaný rétor má moc pěkně propracované jednotlivé postavy, mají úžasný charakter. Vždycky se těším na jeho další knihu, opravdu se to zlepšuje (mezi prvními pratchettovkami bylo třeba hrr na ně- tam to ještě kolísalo, dál je to ale kvalitní).
Luque

PříspěvekZaslal: čtvrtek 08. listopad 2012 18:07     Předmět: Citovat

5.4. bylo dočteno... Už sedm měsíců ticho... Tak já nevím, je to asi nějaké zakleté... Asi pokažená vypalovačka...
Veti
Anonymní

PříspěvekZaslal: pondělí 12. listopad 2012 19:13     Předmět: Citovat

Stačila by informace, zda se stíhá do Vánoc, nebo jestli mám vybrat jako dárek něco jiného Smile Díky moc.
Thomas
Anonymní

PříspěvekZaslal: úterý 13. listopad 2012 14:35     Předmět: Audioknihy Citovat

Veti napsal:
Stačila by informace, zda se stíhá do Vánoc, nebo jestli mám vybrat jako dárek něco jiného Smile Díky moc.

100% kupte neco jineho....
Anonymní

PříspěvekZaslal: středa 14. listopad 2012 16:14     Předmět: Citovat

Nedávno jsem psal do nakladatelství Talpress. Zde je jejich odpověď:
,,Dobrý den,
máme hotový titul Mort, ale usilujeme o získáníé práv na to, aby se
audiokniha mohla stahovat přímo z internetu (např. audioteka.cz). Zatím
se angličtí nakladatelé a agenti radí...
Zdraví V.Talaš"
Luque

PříspěvekZaslal: středa 14. listopad 2012 16:47     Předmět: Citovat

no jo, ale sběratel si to stejně koupí fyzicky... Stahování z netu je bezva, ale já si to například z netu stejně stahovat nebudu a půl roku zpoždění je půl roku zpoždění...
Tož prostě nespokojenost, no Smile
Hadati
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: pátek 16. listopad 2012 19:49     Předmět: Citovat

Snad mohu prozradit, že nejprve to nejspíš vyjde pouze na internetu. Teprve až si na sebe audiobook vydělá, tak by se mohla začít prodávat i "fyzicky".
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Dotazy nakladateli Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 4 z 8

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.