Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Vaše oblíbená hospoda nyní již i na hexnetu!

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Audioknihy
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Dotazy nakladateli
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Luque

PříspěvekZaslal: sobota 22. leden 2011 1:57     Předmět: Audioknihy Citovat

Před více než dvěma lety se začaly vydávat výborné (a leckde okamžitě vyprodané) audioknihy. Vím, tento projekt nemá s Talpressem nic společného - bohužel. Jde totiž o to, že od té doby se neděje naprosto nic, na stránkách www.zemeplocha.cz jsou nejaktuálnější informace z prosince 2008, admini se nehlásí ani ve fóru, kde na ně poprávu každý nadává... Bylo by možné, aby se tohoto projektu chopil konečně někdo schopný (tj. jedině Talpress, jak jsme se stačili přesvědčit), koupil práva na další knihy a v tomto pokračoval?
Jistě by to ziskové bylo, pro nás, fanoušky, by byla záruka, že si zase jenom někdo nenamastí kapsu - a v neposlední řadě, číst tam na fóru třeba "Jsem ráda, že jsem objevila CD Zeměplochy.Náš dospělý invalidní syn nemůže číst, ale CD Zeměplochy poslouchá velmi rád, proto nás mrzelo, že byly vydány pouze tři knihy" je trochu smutné...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vasa
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: pondělí 21. únor 2011 19:22     Předmět: Citovat

K tomuhle dotazu se také připojuji.
Bylo by super, kdyby se někdo chopil příležitosti a vydal další audiobooky. Nemusely by být ani tak propracované co se obalů týče, prostě jen kvalitně načtené.

Myslím, že to zas tak ztrátové být nemohlo, když už většinou nejsou k sehnání.

A na adresu vydavatelů prvních 3 dílů...těm přeji, za tu jejich ignoranci a falešné naděje, které vyvolali u spousty fanoušků, aby je sežralo Zavazadlo

Vasa
Luque

PříspěvekZaslal: pondělí 21. únor 2011 22:08     Předmět: Citovat

přesně Smile Nijak nevidím původním autorům do účetnictví, ale ve fóru argumentovali finanční krizí... čili další, kteří se vymlouvají na politiku - krize je přece hlavně tím, že nikdo nic nekupuje a neposílá peníze do dalšího oběhu... Jenže po audioknihách se například v Brně jenom zaprášilo a určitě by se zaprášilo i po dalších dílech...
Netuším, proč se na to ti lidi vykašlali - peníze hrát roli zase tolik nemůžou, leda by cukl pan Kantůrek se čtením (což bych se mu ani tolik nedivil, vzhledem ke spolehlivosti vydavatelů). Obal zase takový problém taky nemůže být, když Talpress nemá problém zajistit nejenom originální obaly k novým knížkám, ale naopak s anglickou stranou spolupracují tak dobře, že pan Kidby kreslí speciální ilustrace pro dvouknihy. Jak jsou na tom práva Joshe Kirbyho, to netuším...
Audioknihy pod Talpressem by byl prostě luxus, Talpress by každopádně získal další penízky do pokladničky a mohl tak nadále zvelebovat naši sběratelskou knihovničku Smile Vůbec nemluvě o lidech, co jsou líní číst, nebo číst nemůžou vůbec - ti by jinak po super vtipné a úžasné fantasy sáhli všema deseti...
nakladatel

PříspěvekZaslal: středa 23. únor 2011 1:49     Předmět: Citovat

Asi se spojím s dosavadními vydavateli audioplochy a zjistím, co by se stím dalo dělat. Kantůrek chce číst dál...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Luque

PříspěvekZaslal: středa 23. únor 2011 10:08     Předmět: Citovat

skvělé, úžasné, dokonalé, nádherné, parádní!!! Smile
Cellindra

PříspěvekZaslal: středa 23. únor 2011 11:18     Předmět: Citovat

Zeptala jsem se přímo u zdroje a prý to právě teď řeší. Pokud vše vyjde, letos by mělo dojít na další tři audioknihy.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KVÍK

PříspěvekZaslal: středa 23. únor 2011 19:33     Předmět: Citovat

Jsem ochotná dát i dvojnásobnou cenu pokud FAKT budou postupně všechny.
Novom

PříspěvekZaslal: středa 23. únor 2011 22:04     Předmět: Citovat

Na FF10 v létě jsem se ptal člověka, který tyhle audioknihy vydává, jak to s tím vypadá do budoucna a říkal mi, že mají další plány. Kantůrek o tom v té době ještě ani nevěděl, že by s ním opět počítali, jak mi sám potvrdil. Ale od té doby opět ticho po pěšině, přijde mi to docela škoda. Dnes jsem strávil celé odpoledne posloucháním namluveného Pána prstenů a dobře se u toho pracovalo.

I tak bych byl ale mnohem nadšenější, kdyby se k tomu dostal Talpress, to je přeci jen solidní firma. Ti "vydavatelé" audioknih jenom blokují www stránky, které chtěl discworld.cz koupit, aby to byl český název a nic nedělají. Sad
Luque

PříspěvekZaslal: čtvrtek 24. únor 2011 15:40     Předmět: Citovat

letos tři další audioknihy?! A řekl to někdo, komu se dá věřit?! Uááá! Very Happy Tak tomu říkám super zpráva Wink
Anonymní

PříspěvekZaslal: pondělí 28. únor 2011 11:00     Předmět: Citovat

nakladatel napsal:
Asi se spojím s dosavadními vydavateli audioplochy a zjistím, co by se stím dalo dělat. Kantůrek chce číst dál...

PROSÍM PROSÍM PROSÍM
Mágor

PříspěvekZaslal: pondělí 28. únor 2011 20:09     Předmět: Citovat

Novom napsal:
Na FF10 v létě jsem se ptal člověka, který tyhle audioknihy vydává, jak to s tím vypadá do budoucna a říkal mi, že mají další plány. Kantůrek o tom v té době ještě ani nevěděl, že by s ním opět počítali, jak mi sám potvrdil. Ale od té doby opět ticho po pěšině, přijde mi to docela škoda. Dnes jsem strávil celé odpoledne posloucháním namluveného Pána prstenů a dobře se u toho pracovalo.

I tak bych byl ale mnohem nadšenější, kdyby se k tomu dostal Talpress, to je přeci jen solidní firma. Ti "vydavatelé" audioknih jenom blokují www stránky, které chtěl discworld.cz koupit, aby to byl český název a nic nedělají. Sad

Pravda pravdoucí. Poslední aktualizace tam byla koncem roku 2008. A práva na vydávání audioknih by měl mít Talpress. Bez diskuze. Snad se to povede.
Igoreso

PříspěvekZaslal: středa 11. květen 2011 19:58     Předmět: Citovat

Beru,beru.. klidne za dvojnasobek ceny puvodnich audioknizek,hlavne ze budou. Smile
Luque

PříspěvekZaslal: sobota 18. červen 2011 0:12     Předmět: Citovat

Můžu se zeptat, jestli tohle téma zase neumřelo a audioknihy jsou v jednání?
nakladatel

PříspěvekZaslal: pondělí 20. červen 2011 1:24     Předmět: Citovat

Požádali jsme o práva a jsme v naději, včas oznámíme, jestli se to pohne...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
nakladatel

PříspěvekZaslal: pondělí 08. srpen 2011 18:25     Předmět: Citovat

Tak práva jsme získali a s Honzou Kantůrkem začneme organizovat... Přihlédneme i k anketě na našem webu www.talpress.cz.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Dotazy nakladateli Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 1 z 8

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.