Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Vaše oblíbená hospoda nyní již i na hexnetu!

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Audioknihy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Dotazy nakladateli
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Reithal
Anonymní

PříspěvekZaslal: středa 09. říjen 2013 9:09     Předmět: Poděkování Citovat

Děkuji nakladatelství Talpress! Konečně mám obě doma a musím pochválit! Jen tak dál, už se těším na další! Nemůžu se dočkat Smile
Aludneva

PříspěvekZaslal: úterý 26. srpen 2014 15:02     Předmět: Citovat

Chystají se i další zeměplošské audioknihy?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vasa.prokop
Anonymní

PříspěvekZaslal: pondělí 01. září 2014 15:00     Předmět: Audioknihy Citovat

Taky by mě zajímalo, jak jsou na tom další audioknihy? A jestli to není tajné, tak jak se prodávaly ty předchozí. Byl to úspěch, neúspěch?
nakladatel
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: úterý 02. září 2014 22:15     Předmět: Citovat

Zatím je prodej nízký, takže další díly v nedohlednu...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
vasa.prokop
Anonymní

PříspěvekZaslal: středa 03. září 2014 7:30     Předmět: tak to mě mrzí Citovat

To je velice špatná zpráva. Přitom je to tak parádní poslouchat oblíbené knihy třeba v práci, nebo v autě. dokonce mi to připadá lepší, než je číst (asi jsem zlenivěl)

Snad se lidi vzpamatují a začnou je kupovat. Možná by to chtělo jim udělat trochu reklamu.
Jimmie Dimmick

PříspěvekZaslal: středa 25. únor 2015 12:37     Předmět: audio knihy Citovat

já nevím jak se vám líbily audioknihy od kantůrka ale na království mluveného slova jsou audioknihy čtené Jiřím Pobudou a ty jsou perfektní Smile a je jich asi 10 Smile
Baltorád

PříspěvekZaslal: čtvrtek 09. červen 2016 10:21     Předmět: Re: audio knihy Citovat

Jimmie Dimmick napsal:
já nevím jak se vám líbily audioknihy od kantůrka ale na království mluveného slova jsou audioknihy čtené Jiřím Pobudou a ty jsou perfektní Smile a je jich asi 10 Smile

Pročítám si toto vlákno, a říkám si, že to snad není možný, že až dojdu na konec, musím vám říct o jiříkovi. A ejhle, na konci vlákna.....

Každopádně, pan Kantůrek je sice frajer, ale i když vdechl české Zeměploše život, na Jiříka, co se rétoriky týče, zkrátka nemá. Totiž Jiříkův rétorický um je geniální, dokáže se ztotožnit s jakoukoliv postavou a podchytit vtip tam, kde podchycen být má. Jeho čtení je divadlo. Kdežto Kantůrkovo čtení je plytké a nezáživné.

Proto si tedy nemyslím, že tento postoj:

nakladatel napsal:
... takže zachovejte klid a netahejte sem, prosím, ilegální amatéry. Uznávám, že můžou být fajn, ale Kantůrek to není...

je zrovna dobrý. Protože konkrétně v tomto případě...pan Kantůrek naopak holt není Jiřík. Navíc, zatímco se oficiální produkce nezáživného nůďa vleče jako slimejš a hlavním pohonem je to, jak se to prodává nebo neprodává, tento "ilegální amatér" toho už načetl spoustu, naprosto úžasně, a hlavně čistě pro zábavu a fanoušky z KMS. To by pane Talaš stálo za podporu, nemyslíte?

Nakladatel by měl vytáhnout hlavu z písku a porozhlédnout se po tom, co je opravdu kvalitní a co dokáže s dílem TP držet krok Smile
Anonymní

PříspěvekZaslal: čtvrtek 25. srpen 2016 0:24     Předmět: Citovat

Zatím mi od Jiříka nikdo nic neposlal, abych si poslechl...
nakladatel
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: pátek 09. prosinec 2016 16:18     Předmět: Citovat

Zatím mi od Jiříka nikdo nic neposlal, abych si poslechl...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
DandeIion
Anonymní

PříspěvekZaslal: pátek 16. únor 2018 14:51     Předmět: Zpráva z budoucnosti Citovat

Ahoj, chci se zeptat jestli EXISTUJE jiná verze namluvených knih jako třeba ERIK namluvených nějakým RATTUSem, to je hrůza, čte to někdo kdo neumí vyslovovat R, zní to jako by to mělo rýmu, astma, nedejbože tomu snad chyběla čelist... To už i zavazadlo by to četlo líp. Já nemám nic proti postiženým lidem, možná až na to že by neměli načítat audioknihy.
Jedná se o Pohyblivé, obrázky, Erik, malí bohové a sekáč, teda co doteď vím.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Dotazy nakladateli Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strana 8 z 8

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.