Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Vaše oblíbená hospoda nyní již i na hexnetu!

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Sherlock
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Skládka Jindřicha Močky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Weeta

PříspěvekZaslal: úterý 21. leden 2014 22:45     Předmět: Citovat

Sargon napsal:
germik napsal:
No, ono když se tak dívám na inkriminovanou scénu v 2x3, Tak z toho není jisté jestli se M opravdu fakt zastřelil - není vidět průstřel, ani explodující hlava... Na druhou stranu je otázka jestli by riskoval že ho bude Sherlock nějak ohledávat (a co Microft?). Jestli za jeho znovuobjevení fakt může Sherlock, tak se zdá že si bude muset celý případ vymyslet a to se mi taky nezdá... Já fakt nevim, celá ta epizoda byla dost divná Confused Very Happy

Myslíš 1x3, ne?

Myslí třiixtři
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Knihomol r. .303.

PříspěvekZaslal: úterý 21. leden 2014 22:50     Předmět: Citovat

Já jsem vůl.
Schválně si tady nečtu ty spoilery.
Ale tak ze srandy si čtu spoilery stran Doctora Who, kterého nesleduji, tak mi to nemůže škodit.
A teď jsem se špatně podíval na název vlákna.

Crying or Very sad
Ale co, můžu si za to sám a u prvního dílu první řady jsem znal konec, a nevadilo to.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Sargon

PříspěvekZaslal: úterý 21. leden 2014 22:58     Předmět: Citovat

Weeta napsal:
Sargon napsal:
germik napsal:
No, ono když se tak dívám na inkriminovanou scénu v 2x3, Tak z toho není jisté jestli se M opravdu fakt zastřelil - není vidět průstřel, ani explodující hlava... Na druhou stranu je otázka jestli by riskoval že ho bude Sherlock nějak ohledávat (a co Microft?). Jestli za jeho znovuobjevení fakt může Sherlock, tak se zdá že si bude muset celý případ vymyslet a to se mi taky nezdá... Já fakt nevim, celá ta epizoda byla dost divná Confused Very Happy

Myslíš 1x3, ne?

Myslí třiixtři

Ne, myslí dvaxtři.
Akorát já neumím počítat.
Ikshorm
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: pátek 31. leden 2014 0:51     Předmět: Citovat

Narazil jsem na to zcela náhodou (asi 4 kliknutí od Rubíny), ale zcela to vyjadřuje můj názor...

archangelgabriel napsal:

While I like the Benedict Cumberbatch Series, nothing beats the Granada Series with Jeremey Brett as Sherlock Holmes.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Vildak

PříspěvekZaslal: sobota 01. únor 2014 11:16     Předmět: Citovat

Veni. Vidi ve třech předchozích nocích.
Copak v jakých drogách jede Sherlock, ale, co teprve Moffat.

Ten největší spoiler třetí epizody, na který upozorňoval i Sargon, jsem si už dříve vyspoileroval při četbě diskuze o Doctorovi (the duck?), ale i tak jsem se většinu dílu tvářil takhle Shocked

Akorát jak dopadne Magnussenův případ jsem od určité doby věděl a nemohl jsem být dostatečně překvapený, protože jsem si myslel, že si to pamatuji z toho, co vím o Sherlocku Holmesovi. Vtipné bylo, když jsem dnes zjistil, že si to za a) pamatuju trochu jinak a za b) že se to týká Poirota.

První epizoda mě potěšila, protože to přece jen byly dva roky. Ale zpětně se mi zdá trochu slabší.
Druhá se mi líbila nejvíc ze všech druhých epizod, ale po shlédnutí třetí už se na ni budu vždycky muset dívat jinak.
A co se týče té třetí...

PÁR SPOILERŮ

1.
Do určité fáze průběhu toho úvodního Sherlockovova úniku jsem vzhledem k Moffatovi věřil, že to myslí vážně.
Že jsme se nic nedozvěděli určitě mi nevadí. Lépe se s tím vypořádat vzhledem k tomu, co kolem toho vzniklo, nemohli. A nevysvětlil to i Doyle tak, že Holmes dokáže i přelstít smrt?
Moran mi přišel hodně nevyužitý.

2.
Tahle Sherlockova stránka se mi líbila. Skutečně proti té epizodě skoro nic nemám - zvláště, když je to druhá epizoda.

3.
Nevím, jestli má úchylku na psychopat(k)y Watson, ale Moffat zcela určitě. Podle mne je Mary jedna z regenerací River.
Jsem rád, že v reálném životě je mezi Freemanem a Abbington hezčí vztah. Na jednu stranu je takhle Watson možná "šťastný", ale stejně se mi nelíbí, že ten USB disk zničil.

No a pak Jim M. Je to Moffat, takže se dá čekat cokoliv. A fanoušci už cokoliv čekají.
Co by mi asi nevadilo: + JM nebyl JM, ale herec. + JM to přežil, protože šílené a nevysvětlené plány má nejen Sherlock. + JM je mrtvý a tu zprávu vypustil Sherlock/Mycroft/člen Moriartyho gangu/Irene Adler/marocký princ/mimozemšťani.
Co by mi naopak vadilo: + JM v tom jede s Mycroftem. + Pravý JM je "třetí bratr", o kterém se Mycroft zmínil. + Pravý JM je Mycroft.

Jo a mám rád Molly.
Vildak

PříspěvekZaslal: sobota 01. únor 2014 11:26     Předmět: Citovat

Tak že se na úspěchu Sherlocka přiživili Američani s Elementary jsem věděl, ale že i Rusové se Sherlockem Holmesem, to jsem se dozvěděl dnes.
TheMole

PříspěvekZaslal: sobota 01. únor 2014 11:30     Předmět: Citovat

In Soviet Union, Sherlock watches you!
Sargon

PříspěvekZaslal: sobota 01. únor 2014 22:13     Předmět: Citovat

Vildak napsal:
Veni. Vidi ve třech předchozích nocích.
Copak v jakých drogách jede Sherlock, ale, co teprve Moffat.

Ten největší spoiler třetí epizody, na který upozorňoval i Sargon, jsem si už dříve vyspoileroval při četbě diskuze o Doctorovi (the duck?), ale i tak jsem se většinu dílu tvářil takhle Shocked

Akorát jak dopadne Magnussenův případ jsem od určité doby věděl a nemohl jsem být dostatečně překvapený, protože jsem si myslel, že si to pamatuji z toho, co vím o Sherlocku Holmesovi. Vtipné bylo, když jsem dnes zjistil, že si to za a) pamatuju trochu jinak a za b) že se to týká Poirota.

První epizoda mě potěšila, protože to přece jen byly dva roky. Ale zpětně se mi zdá trochu slabší.
Druhá se mi líbila nejvíc ze všech druhých epizod, ale po shlédnutí třetí už se na ni budu vždycky muset dívat jinak.
A co se týče té třetí...

PÁR SPOILERŮ

1.
Do určité fáze průběhu toho úvodního Sherlockovova úniku jsem vzhledem k Moffatovi věřil, že to myslí vážně.
Že jsme se nic nedozvěděli určitě mi nevadí. Lépe se s tím vypořádat vzhledem k tomu, co kolem toho vzniklo, nemohli. A nevysvětlil to i Doyle tak, že Holmes dokáže i přelstít smrt?
Moran mi přišel hodně nevyužitý.

2.
Tahle Sherlockova stránka se mi líbila. Skutečně proti té epizodě skoro nic nemám - zvláště, když je to druhá epizoda.

3.
Nevím, jestli má úchylku na psychopat(k)y Watson, ale Moffat zcela určitě. Podle mne je Mary jedna z regenerací River.
Jsem rád, že v reálném životě je mezi Freemanem a Abbington hezčí vztah. Na jednu stranu je takhle Watson možná "šťastný", ale stejně se mi nelíbí, že ten USB disk zničil.

No a pak Jim M. Je to Moffat, takže se dá čekat cokoliv. A fanoušci už cokoliv čekají.
Co by mi asi nevadilo: + JM nebyl JM, ale herec. + JM to přežil, protože šílené a nevysvětlené plány má nejen Sherlock. + JM je mrtvý a tu zprávu vypustil Sherlock/Mycroft/člen Moriartyho gangu/Irene Adler/marocký princ/mimozemšťani.
Co by mi naopak vadilo: + JM v tom jede s Mycroftem. + Pravý JM je "třetí bratr", o kterém se Mycroft zmínil. + Pravý JM je Mycroft.

Jo a mám rád Molly.

Tak já věděl jak to s Mistrem mezi vyděrači dopadne, jen jsem nevěděl Kdo.
Ztvárnění konspiračních teorií, které si Moffat nepochybně vybral z přehršle toho, co vypouštěli fanoušci je geniální.
JM asi nebude fake vytvořená zpráva, protože...
http://www.youtube.com/watch?v=qWmEYq9oZxA(Tohle se v podstatě objevilo v televizích hned na začátku)
Watson tu ukázal klasické lidské chování: Vybral si sladkou a blaženou nevědomost, před Pravdou. Chápu, ale nesouhlasím. Otázka je: Opravdu si to nepřečetl? Neudělal si kopii?
Vildak

PříspěvekZaslal: sobota 01. únor 2014 22:26     Předmět: Citovat

No, ta potitulková scéna vůbec nic nedokazuje. Respektive její existence nijak nemění to, co si kdo může myslet poté, co vidí konec dílu. Moffat s Gatissem ji tam klidně mohli dát jen aby ještě více popíchli všechny konspirace.

Já tu lidskou vlastnost chápu a nijak neodsuzuju a mnohdy je to dobrý nápad. Jenže tady je to moc velký extrém. Já osobně bych nevydržel žít s někým koho miluju a uvažovat nad tím, jestli bych ho dokázal milovat i kdybych ho - když to tak řeknu - i kdybych ho znal. Doufám, že se na to podíval, překousl to a Mary to neřekl, aby měla radost. Ale pochybuju o tom...

Jo a hlavně:

Vildak

PříspěvekZaslal: čtvrtek 06. únor 2014 17:05     Předmět: Citovat

Nemám komentář, prostě si to pusťte (a nekoukejte na popis videa, komentáře a tak).
Nekoukat, pokud jste neviděli třetí sérii.

http://www.youtube.com/watch?v=-7jS7X-2ggA
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Skládka Jindřicha Močky Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Strana 11 z 11

Přejdi na: