Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Vaše oblíbená hospoda nyní již i na hexnetu!

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Discworld vs.
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Archiv kategorie Dílo Terryho Pratchetta
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Kdo zvítězí?
Elánius
68%
 68%  [ 15 ]
Joker
13%
 13%  [ 3 ]
Přivolaná temnota
18%
 18%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 22

Autor Zpráva
Chroustal
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: pondělí 12. listopad 2012 21:24     Předmět: Citovat

Embarassed Wink ... jsem se zapomněla přihlásit.
Díky Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ikshorm

PříspěvekZaslal: pondělí 12. listopad 2012 22:07     Předmět: Citovat

HEX vs. Anonymous

Tentokrát by to mělo být podstatně kratší. Úvod, tři čtyři obrazy a závěr. A budu vděčný za vaše postřehy. HEX na to samozřejmě nebude sám, jak bylo napsáno již dříve, zamotají se do toho snad všichni starší mágové. Twisted Evil
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Knize.Vladivoj

PříspěvekZaslal: pondělí 12. listopad 2012 22:40     Předmět: Citovat

Tak tohle budu muset promyslet. Ale je to první příběh, kdy zvažuju sázku na nezeměploškou entitu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
germik

PříspěvekZaslal: pondělí 12. listopad 2012 23:00     Předmět: Citovat

Hmm, já bych Hexe nepodceňoval, přece jen má načtené všechny ty grimoáry Twisted Evil

btw - kdes vzal ten obrázek? Vlastní, nebo odněkud? Je dokonalej Razz Shocked
Ikshorm

PříspěvekZaslal: pondělí 12. listopad 2012 23:02     Předmět: Citovat

germik napsal:
btw - kdes vzal ten obrázek? Vlastní, nebo odněkud? Je dokonalej Razz Shocked

Ten tunel je vygooglenej, zbytek neuměle dodělanej.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Hrdlodus

PříspěvekZaslal: pondělí 07. leden 2013 14:30     Předmět: Citovat

Knihovník vs. Hit Monkey 0 : 1

Výsměšek vs. Snape 1 : 0

Mrakoplaš vs. Predátor random : 1
Toto vážně nejde posoudit. Predátor by Mrakoplaše dostal snadno, ale Mrakoplašovi pomáhá Dáma. Prostě bych čekal, že Predátorovi spadne na hlavu klavír. Nemluvě o Mrakoplašových přesýpacích hodinách. Obecně prostě Mrakoplaš porazí naprosto kohokoliv, ale v rámci souboje naprosto nikoho. Proto je mé hodnocení tak nejednoznačné. Ovšem! Pokud počítáme Zavazadlo, tak je mi líto Predátora.

Elánius vs. Joker vs. Přivolaná temnota 0 : 1 : ?
V souboji jeden na jednoho to bude Elánius. Pokud Joker udělá binec v celém městě, tak opět Elánius. Přivolaná temnota, zdá se, odkazuje na Šňupec, který jsem nečetl, tak nemohu soudit. Ovšem pokud by nešlo pouze o souboj dvou lidí, ale ani by to nebyla monstrózní akce v obdivuhodném příběhu Ikshorma, viděl bych to na Jokera. Volím tuto variantu. Joker bude lépe připraven a překvapí Elánia.

HEX vs. Anonymous 1:0
HEX je vyvíjející se organický počítač na magické půdě. Anonymous je banda lidí, omezených technologií. I kdyby zkusili Anonymous kdovíco, HEX se opraví.

A protože to budou dva měsíce od posledního souboje, zkusím také jeden.

17. zelence, rok garnáta. Ráno ležel v uličce pes s vyhřezlýma střevama. Tohle město se mě bojí. Viděl jsem jeho pravou tvář. Ulice jsou jenom prodloužený stoky Ankhu a stoky jsou plný krve. Až se kanály konečně potáhnou strupem, všechna havěť se utopí. Všichni se budou po pás brodit v sexu a vraždách a kurvy a Vetinari zvednou zrak a budou prosit: "Zachraň nás." A já zašeptám: "Ne."
Celej svět stojí nad propastí a dívá se do jámy pekelný. Všichni ti liberálové, inťoušové a patolízalové, všichni najednou ztratili řeč. Tam dole tohle hrozný město křičí jako jatka plný dementních dětí a noc smrdí smilstvem a špatným svědomím.
Ulička byla chladná, opuštěná. Moje věci byly tam, kde jsem je nechal. Čekaly na mě. Můj kabát, můj klobouk, moje neposkvrněné rukavice. Můj obličej. Nasadím si je,
opustil jsem moje přestrojení. Stal jsem se sám sebou. Osvobozen od strachu a slabosti... nebo chtíče. Kráčím uličkou... zaslechl jsem křik ženy. První vroucí poznámka městských večerních pěveckých sborů. Pokus o znásilnění. Přepadení. Obojí. Muž se otočí... a něco prospěšného
bylo v jeho očích. Někdy je noc ke mně štědrá.

Elánius otevřel oči. Nemohl usnout. Sibyla vedle něj klidně spala, Samíka sám uložil k spánku. Vše bylo klidné a jeho přepadla touha nadýchat se večerního vzduchu. Projít se tichou ulicí, jako tenkrát. Opatrně se zvedl z postele a šel do skříně, kde měl v rohu pod náhradní přikrývkou schované své staré boty. Sibyla by je vyhodila, kdyby o nich věděla, ale on cítil, že je musí mít v domě. Dodávalo mu to pocit, že může být kdykoliv znovu obyčejným policajtem, jehož jedinou starostí je mít stále zapálenou cigaretu a vyhýbat se problémům. Dnes se jím stane.

Elánius procházal ulicí, nepřemýšlel kudy jde, nechával se vést svýma nohama, které samy ví, kudy jít. Chodidlama vnímal přes tenkou podrážku dláždění a nechával si volně hlavou vířit vzpomínky. V ruce si točil obuškem bez kterého by se žádný policista neodvážil do ulic Ankh-Morporku. Náhle zaslechl slabý zvuk. Většina lidí by se zastavila, pomyslela si, zda skutečně něco slyšela, a počkala by, zda to neuslyší znovu. Zejména proto, aby se mohla vydat spěšně na opačnou stranu. Ale Samovy uši byly vytrénované z mnoha nočních pochůzek a rozeznaly ženský výkřik. Ihned se dal do běhu.
Připadal si lehký, když vybíral zatáčky těsně kolem rohů domů. Po vyběhnutí zpoza dalšího z nich zahlédl před sebou muže, který právě ranou obušku srazil jiného k zemi. V šeru jasně rozeznal, že muž má kabát a klobouk, ale na jeho obličeji bylo něco zvláštního. Nemohl tvář rozeznat, jako by se stále měnila. Na podrobné zkoumání nebyl čas, protože Elánius bez zastavení běžel k muži. Muž v klobouku právě napřáhl, aby ležícího kopl.
"Stůj!" zakřičel Elánius.
Muž zvedl hlavu a rozeběhl se proti Elániovi.

Kdo vyhraje?
Elánius vs. Rorschach

Naposledy upravil Hrdlodus dne středa 28. srpen 2013 1:36 , celkově upraveno 1 krát.
Ikshorm

PříspěvekZaslal: středa 05. červen 2013 19:55     Předmět: Citovat

Cestou z baru jsem si uvědomil, že jsem víc než 5 měsíců nenapsal ani čárku. Confused Anonymous jsou passé, Rorschach není můj typ. Co dál? Confused
Ikshorm

PříspěvekZaslal: pátek 23. srpen 2013 8:53     Předmět: Citovat

Blíží se konec prázdnin, dostal jsem sice nápad na epochální dobrodružství Indiana Jonese v Chrámu Bel-Shamharotha a následné pronásledování členy YMPA po celé ploše, ale poté, co jsem od Šnupce nepřečetl žádnou zeměplošskou knížku (natož ty první dvě, které by v tomhle byly asi nejlepším vodítkem), se na to necítím. Co vy, mladí autoři? Nepřevezmete žezlo? Nebo aspoň nenahodíme autorský brainstorming? Twisted Evil

Up next: Sargon vs. Offler! Twisted Evil
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Archiv kategorie Dílo Terryho Pratchetta Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
Strana 13 z 13

Přejdi na: