Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Vaše oblíbená hospoda nyní již i na hexnetu!

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Discworld - The Colour of Magic - Hra na mobil

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Hry
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
puczmeloun

PříspěvekZaslal: úterý 12. prosinec 2006 20:42     Předmět: Discworld - The Colour of Magic - Hra na mobil Citovat

První kniha z řady Zeměplocha s podtitulem Barva kouzel se dostává už i na mobilní telefony. Nejsem sice žádný řádný pravý recenzent her, natož mobilních, ale po pořízení a dohrání této hry jsem se rozhodl, že svoje dojmy si nenechám jen pro sebe.

S opravdovou hrou začínáte v okamžiku, kdy se Dvojkvítek objeví ve městě a potřebuje ochranu. Vás jako Mrakoplaše si zavolá lord Vetibnari a na obrazovce se zobrazí patricijova hlava. Dlouhou dobu mluví o tom, jak máte Dvojkvítka chránit, co je to Agateánská říše atd... (naštěstí se to dá přeskočit tlačítkem #) a nakonec musíte projít zkouškou sestávající se z jedné minuty mezi dvěma zloději a jedním bahenním drakem. Pokud vše zvládnete, je vám svěřena péče o Dvojkvítka. Poté konečně můžete do opravdového víru velkoměsta.

Hlavní děj se sestává pouze s posunováním, a to doslova, Dvojkvítka po celém Ankh-Morporku a chráněním ho před zloději, Smrtěm, povozy, bahenními draky a Kolíkem Aťsepicnu (podivný tlustý chlapík s kotlem plným čehosi). A upřímně ovládání je úděsné. Musíte zastavovat zloděje (fotoaparátem, penězi nebo zavazadlem), odhánět Dvojkvítka od draků, a ještě ho neustále směrovat správnou cestou. On vám samozřejmě často utíká a podivně se vyhýbá vašim příkazům. No hrůza. Hra asi po čtvrthodince čistého času končí, když dovedete Dvojkvítka do všech pěti hlavních turistických míst Ankh-Morporku ve správném pořadí (podle mapy). Můžete se těšit jak na obrázek Neviditelné univerzity a Patricijova paláce, tak na Chrám malých bohů, Mosazný most a Stínov. Tím hra končí...

Jenom pro orientaci dodám že můj mobil je K700i a tato hra se na něm dlouho spouští a může se i sekat. Mně se hra dokonce úspěšně sekla dvakrát tak, že jsem musel začínat od začátku.

Btw kdyby si někdo hru chtěl zahrát na svém mobilu a pořádně mě zdrbat že sem to nepochopil tak at mi rekne ja mu ji pošlu...

(btw obrázky a oficiální text na http://ankh.ic.cz/ostatni.php?page=discgamemobil )

Naposledy upravil puczmeloun dne pondělí 23. duben 2007 9:35 , celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Druss
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: čtvrtek 14. prosinec 2006 19:36     Předmět: Citovat

Já bych ji docela skusil Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Voronde

PříspěvekZaslal: pátek 15. prosinec 2006 23:24     Předmět: Citovat

Ach jo....Na mojí mobilní vykopávce to hrát nepůjde.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ossis

PříspěvekZaslal: pátek 15. prosinec 2006 23:49     Předmět: Citovat

Voronde napsal:
Ach jo....Na mojí mobilní vykopávce to hrát nepůjde.

Na té mé taky ne... Ale stejně se mi moc nelíbí. To už mě víc zaujaly ty hry pro PC.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Hadati

PříspěvekZaslal: sobota 16. prosinec 2006 14:11     Předmět: Citovat

PC hry jsou narozdíl od téhle zábavné a hratelné. Tahle mobilová mě vůbec nebavila a po pěti minutách jsem se na ni vykašlal.
puczmeloun

PříspěvekZaslal: sobota 16. prosinec 2006 16:36     Předmět: Citovat

Heh ty jsi to vzdal? Já to sice taky po pěti minutách chtěl položit ale nevzdal jsem to a ted mám dobrý pocit ze sem to celý zvládl Very Happy
Hadati

PříspěvekZaslal: sobota 16. prosinec 2006 17:46     Předmět: Citovat

Jelikož jsem dost časově vytíženej, tak si dost vážím svého volného času. Natolik, že si raději zahraju jinou kvalitní hru, která nemá se Zeměplochou nic společného, než abych hrál takovouhle pitomost.
Šimon

PříspěvekZaslal: sobota 07. červen 2008 21:16     Předmět: Citovat

a není to nikde ke stáhnutí zadarmo prosím? Sad když píšete že je to blbý tak 79 korun za to že to jen zkusím se mi moc vyhodit nechce,poraďte prosím Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Hry Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: