Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Vaše oblíbená hospoda nyní již i na hexnetu!

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Dotaz na nakladetele: Nesehnatelné knihy - bude dotisk ?
Jdi na stránku 1, 2  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Dotazy nakladateli
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Grazloth
Anonymní

PříspěvekZaslal: čtvrtek 17. leden 2013 21:36     Předmět: Dotaz na nakladetele: Nesehnatelné knihy - bude dotisk ? Citovat

Dobrý den, jsem velký fanoušek úžasné zeměplochy a Terryho Pratchetta. Mám rád jeho knihy a proto mám hned několik dotazů:

Doma mám již všechny Zeměplochy až na jedinou, a to jest Poslední hrdina, chtěl bych se tímto zeptat: Plánuje se jeho dotisk? Pokud možno v blízké době.

Dále nemohu sehnat Temnou stranu slunce (rozhodl jsem si udělat v knihovně oddělení pouze pro knihy od Pratchetta Wink ), je nějaká šance, že jich několik natisknete?

A nakonec mám nejmenší dotaz: Plánuje se výtisk knihy "A Blink of the Screen"? Ptám se jelikož vyšlo české Divadlo krutosti a přijde mi divné mít 2 sbírky povídek od Terryho Pratchetta, přičemž některé jsou v obou.
Novom
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: pátek 18. leden 2013 0:10     Předmět: Citovat

Já třeba za sebe doufám, že Temná strana slunce znovu nevyjde, protože já ji pořizoval za dost vysokou cenu jako sběratelskou raritku a nerad bych, aby klesla na ceně, stjeně jako se to stalo u trilogie o Nomech. Very Happy TSS se dá velice často najít na aukru, takže je možné ji tam vydražit za relativně slušnou cenu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Vildak

PříspěvekZaslal: pátek 18. leden 2013 1:07     Předmět: Citovat

Ale tak stále bys měl první vydání, ne? (Nebo už to taky byl dotisk?)

Každopádně si troufám tvrdit, že dotisk Posledního hrdiny se v dohledné době určitě nechystá. Řekl bych, že už pomalu vymizel ve všech skladů, ale vydávat knihu, která stála svého času, pokud jsem dobře slyšel, tisícovku, není jen tak. (Já už ji chytil za pět set.)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nakladatel

PříspěvekZaslal: pátek 18. leden 2013 1:21     Předmět: Re: Dotaz na nakladetele: Nesehnatelné knihy - bude dotisk ? Citovat

Grazloth napsal:
Dobrý den, jsem velký fanoušek úžasné zeměplochy a Terryho Pratchetta. Mám rád jeho knihy a proto mám hned několik dotazů:

Doma mám již všechny Zeměplochy až na jedinou, a to jest Poslední hrdina, chtěl bych se tímto zeptat: Plánuje se jeho dotisk? Pokud možno v blízké době.
Dotisk neplánujeme, ale jednáme s agenty a distribucí o vydání [b]Posledního hrdiny v menším formátu. Zatím marně.[/b]

Dále nemohu sehnat Temnou stranu slunce (rozhodl jsem si udělat v knihovně oddělení pouze pro knihy od Pratchetta Wink ), je nějaká šance, že jich několik natisknete?
Tenhle titul jsme v Talpressu nedělali.

A nakonec mám nejmenší dotaz: Plánuje se výtisk knihy "A Blink of the Screen"? Ptám se jelikož vyšlo české Divadlo krutosti a přijde mi divné mít 2 sbírky povídek od Terryho Pratchetta, přičemž některé jsou v obou.

Ano, tenhle titul má dva svazky. Povídky z prvního svazku se budou překrývat, bohužel, protože my jsme vydali Divadlo krutosti dřív. druhý svazek bude úplně nový.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Anonymní

PříspěvekZaslal: pátek 25. leden 2013 13:39     Předmět: Re: Dotaz na nakladetele: Nesehnatelné knihy - bude dotisk ? Citovat

Mohl bych se opět zeptat na toto?:
Grazloth napsal:

jelikož Posledního hrdinu velice chci a nikde ho nemůžu zeptat, tak bych byl velice vděčný za odpověď (pokud možno kladnou) Smile
TheMole

PříspěvekZaslal: pátek 25. leden 2013 13:55     Předmět: Citovat

Smile Pan nakladatel vepsal odpovedi do textu dotazu.
Zelenáč

PříspěvekZaslal: pondělí 01. duben 2013 16:34     Předmět: Výtvarné umění na Zeměploše Citovat

Dobrý den, koukal jsem se snad všude na internetu a nemůžu sehnat knihu Výtvarné umění na Zeměploše a tak bych se rád zeptal, jestli se neplánuje dotisk. Předem děkuji za odpověď. Smile

P.S.: Kdyby náhodou někdo věděl o nějakém kouzelném krámku, kde se dá ještě pořídit (v okolí Frýdku-Místku a Ostravy), tak mi prosím napište PM. Wink
Hadati

PříspěvekZaslal: úterý 02. duben 2013 17:28     Předmět: Re: Výtvarné umění na Zeměploše Citovat

Zelenáč napsal:
Dobrý den, koukal jsem se snad všude na internetu a nemůžu sehnat knihu Výtvarné umění na Zeměploše a tak bych se rád zeptal, jestli se neplánuje dotisk. Předem děkuji za odpověď. :)

P.S.: Kdyby náhodou někdo věděl o nějakém kouzelném krámku, kde se dá ještě pořídit (v okolí Frýdku-Místku a Ostravy), tak mi prosím napište PM. :wink:

Doporučuji obrátit se přímo na Talpress. Pokud vím, tak mají posledních pár kusů na skladě. Pošlou poštou.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zelenáč

PříspěvekZaslal: úterý 02. duben 2013 22:53     Předmět: Re: Výtvarné umění na Zeměploše Citovat

Hadati napsal:
Zelenáč napsal:
Dobrý den, koukal jsem se snad všude na internetu a nemůžu sehnat knihu Výtvarné umění na Zeměploše a tak bych se rád zeptal, jestli se neplánuje dotisk. Předem děkuji za odpověď. Smile

P.S.: Kdyby náhodou někdo věděl o nějakém kouzelném krámku, kde se dá ještě pořídit (v okolí Frýdku-Místku a Ostravy), tak mi prosím napište PM. Wink

Doporučuji obrátit se přímo na Talpress. Pokud vím, tak mají posledních pár kusů na skladě. Pošlou poštou.

Díval jsem se do jejich shopu a mají jí tam bohužel vyprodanou Sad
TheMole

PříspěvekZaslal: středa 03. duben 2013 19:36     Předmět: Citovat

Pokud to správně chápu, že jsi z Ostravska, ještě by tu byla jedna možnost.
Klub Terryho Pratchetta pořádá 27. dubna výlet do ostravské ZOO, kteréžto akce se hodlám zúčastnit. Jestli chceš, zkusím se teď v pátek mrknout u nás v Brně, jestli tu Výtvarné umění někde nemají. Pokud zjistím že ano, tak bych ti napsal SZ, jestli ji mám koupit a vzít na ten výlet sebou - že bychom si dali sraz ten den u brány do ZOO.
Zelenáč

PříspěvekZaslal: čtvrtek 04. duben 2013 9:35     Předmět: Citovat

TheMole napsal:
Pokud to správně chápu, že jsi z Ostravska, ještě by tu byla jedna možnost.
Klub Terryho Pratchetta pořádá 27. dubna výlet do ostravské ZOO, kteréžto akce se hodlám zúčastnit. Jestli chceš, zkusím se teď v pátek mrknout u nás v Brně, jestli tu Výtvarné umění někde nemají. Pokud zjistím že ano, tak bych ti napsal SZ, jestli ji mám koupit a vzít na ten výlet sebou - že bychom si dali sraz ten den u brány do ZOO.

Nemusíš se obtěžovat. Já stejně v ten víkend už něco budu asi mít(brigádu nebo nějakou akci) a do Ostravy jezdím jen 1-2x přes týden, ale dík za snahu. Wink Tak snad ještě Talpress naplánuje dotisk Smile
TheMole

PříspěvekZaslal: pátek 05. duben 2013 16:38     Předmět: Citovat

Very Happy Jak myslis, ale aktualne sdeluji, ze jeden vytisk v Brne zachycen. Zatim mi ho schovavaji pod pultem, slibil jsem ze se v pondeli zastavim jestli ho beru nebo ne.
Byl by za 499 - pokud mas zajem, posli v SZ svou adresu. Smile
Gar-Mogoth

PříspěvekZaslal: sobota 27. červenec 2013 13:06     Předmět: Citovat

Neplánuje se dotisk Výtvarného umění zeměplochy? Nikde ho už totiž nemůžu sehnat. Díky za odpověď.
TheMole

PříspěvekZaslal: čtvrtek 15. srpen 2013 6:24     Předmět: Citovat

Smile mohu-li si dovolit strucne interpretovat reakci pana nakladatele, moznost dotisku Vytvarneho umeni se resi. Az bude jasno, da vedet.
power
Anonymní

PříspěvekZaslal: pondělí 07. červenec 2014 1:15     Předmět: Citovat

Chtěl bych zde jen podotknout, že opětovné nevydání některých knih Zeměplochy jako je třeba Poslední hrdina, nahrává nenažrancům, kteří pak tuto knihu nabízí za klidně 2500 korun. Mrzí mě, že Talpress nemá evidentně páky na to, aby pro svoje čtenáře udělal něco navíc. Doporučuji za sebe koupit si knihu v zahraničí, kde je normálně vše k dostání a pokud nevládnete angličtinou, sehnat si oskenovanou českou verzi, což není žádný problém a máte aspoň něco a mnohdy tato varianta vyjde levněji než varianta od Talpressu. Howgh.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Dotazy nakladateli Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.