Obsah fra U Prokopnutho bubnu U Prokopnutho bubnu
Vae oblben hospoda nyn ji i na hexnetu!

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uivatelSeznam uivatel   Uivatelsk skupinyUivatelsk skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukrom zprvySoukrom zprvy   PihlenPihlen 

The Long Earth - The Long War

Pidat nov tma   Zaslat odpov    Obsah fra U Prokopnutho bubnu -> Knihy
Zobrazit pedchoz tma :: Zobrazit nsledujc tma  
Autor Zprva
puczmeloun

Zaloen: 1.10.2006
Pspvky: 1284
Bydlit: Ankh-Brnn

PspvekZaslal: ter 23. duben 2013 17:12     Pedmt: The Long Earth - The Long War Citovat

Vm, e to nen zrovna zemplok knka, ale ne vidm i Dobr znamen nebo Dodgera, tak to oupnu sem.

Pro ty kterm se lbila The Long Earth, jako m i kdy jsem stle v plce (a ty kte se t na jej esk vydn - bude?), u je jasn, e 20. ervna vyjde pokraovn s nzvem The Long War.

A kdy u jsme v t knihovn, etl Dlouhozemi nkdo? Jak se lbila vm?

Nvrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprvu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW strnky
TheMole
len Klubu Terryho Pratchetta

Zaloen: 20.3.2007
Pspvky: 8544

PspvekZaslal: ter 23. duben 2013 17:31     Pedmt: Citovat

k prvnmu dlu viz http://forum.discworld.cz/viewtopic.php?t=1230

Mn se nelbil, opustil jsem ho cca v plce. Confused
Nvrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprvu
puczmeloun

Zaloen: 1.10.2006
Pspvky: 1284
Bydlit: Ankh-Brnn

PspvekZaslal: ter 23. duben 2013 18:23     Pedmt: Citovat

TheMole napsal:
k prvnmu dlu viz http://forum.discworld.cz/viewtopic.php?t=1230

Mn se nelbil, opustil jsem ho cca v plce. Confused

Dky za odkaz. Hledat to pod eskm nzvem m to teda nenapadlo... Kadopdn ta debata je ponkud smutn a njak jsem se nedozvdl, co teda tenm vadilo a nevidm ani tvj kritick pspvek... M naopak zaujal ten npad, civilnost nkterch postav a takov veobecn absurdita cel knihy... Pravda jsem pod v plce, take m to me pestat bavit, ale zatm se mi to lb...

OT: pemlm nad tou va ZOO, tak kdyby se mi to povedlo, zeptm se na dojmy tam Smile
Nvrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprvu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW strnky
Elhana
len Klubu Terryho Pratchetta

Zaloen: 17.1.2007
Pspvky: 35
Bydlit: berwald

PspvekZaslal: sobota 28. prosinec 2013 23:08     Pedmt: Dlouh zem Citovat

Podila jsem v etin, doetla ze setrvanosti. Neutkvlo mi v pamti nic, co by zaujalo, ani nic, co by pobavilo. Popemlm, jestli si knku nechm, protoe je to Pratchett, nebo jestli ji polu nkam dl. Dal dl(y) urit kupovat nebudu. Confused
Nvrat nahoru
Gar-Mogoth

Zaloen: 21.7.2013
Pspvky: 45

PspvekZaslal: nedle 29. prosinec 2013 11:32     Pedmt: Citovat

Knihu jsem dostal na vnoce, u jsem ji peetl. Bavila m dost, ale trochu m zklamal zvr - ekal jsem nco vc.
Nvrat nahoru
Ziriath

Zaloen: 24.6.2010
Pspvky: 68
Bydlit: Brno-ernovice, vnj strana zdi

PspvekZaslal: ptek 06. listopad 2015 20:06     Pedmt: Citovat

Zrovna jsem doetla Dlouhou vlku. Dlouhou Zemi jsem etla asi ped temi roky anglicky, vlastn si te moc nevybavuju jak byl mezi tmahle dvma knihami vt rozdl, krom toho, e je to v pozdj dob. Konec taky vyznl ponkud do ztracena.
Ale docela se mi to lbilo- vc, ne nap. Akademici, upec, Prachy nebo Pod parou. Asi proto, e postavy byly nov, a ne pomalu degradujc moji oblbenci. I kdy jsem mla problm dlat mezi nima rozdl nebo si tam nkoho vc oblbit. Njac nov Vetinari nebo Eln tam nejsou. (Jak by to asi vypadalo, kdyby lid na Zemploe objevili Dlouhou Plochu....?)

Jednou bylo zmnno esko. A to ve vzpomnce na eskho pedka jedn z postav, ktermu policajti zniili konopnou zahrdku.

Nejsp si z toho pbhu nebudu pamatovat mnoho nebo nic, krom jen t mlhav pedstavy rychle se stdajcch svt a przdnoty.
Nvrat nahoru
Zobrazit pspvky z pedchozch:   
Pidat nov tma   Zaslat odpov    Obsah fra U Prokopnutho bubnu -> Knihy asy uvdny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Pejdi na:  
Mete pidat nov tma do tohoto fra.
Mete odpovdat na tmata v tomto fru.
Nemete upravovat sv pspvky v tomto fru.
Nemete mazat sv pspvky v tomto fru.
Nemete hlasovat v tomto fru.