Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Vaše oblíbená hospoda nyní již i na hexnetu!

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Discworld Nášivka
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 19, 20, 21  Další

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Archiv kategorie Dílo Terryho Pratchetta
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pan Priatel

PříspěvekZaslal: pátek 15. prosinec 2006 17:02     Předmět: Citovat

Huaaa....
To je tak vzrusujuce!
Mozem vam nejako pomoct?
:0)
Ta otazka ohladom ceny nasivky je mimoriadne prihodna!
Kolko asi?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ossis

PříspěvekZaslal: pátek 15. prosinec 2006 23:52     Předmět: Citovat

Chtělo by to o něco větší obrázek...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Pan Priatel

PříspěvekZaslal: sobota 16. prosinec 2006 9:52     Předmět: Citovat

Pocuj Druss...
A jako je to s tym obrazkom...
To ti ho niekto naskenoval a posiela ti ho?
Lebo ak je to takto a nevyslo by to tak by sme to mohli odfotit (mam je fotografka...)
S dobrym digitalnym fotakom to bude kvalitnejsie ako zo skenom...
Pan Priatel

PříspěvekZaslal: sobota 16. prosinec 2006 9:56     Předmět: Citovat

Aha!
Takze ty to chces skenovat s toho hnedo-bieleho obrazku co ti dojde s paulkidby.com?
Ale ved v poslednom hrdinovi na strane 73 je oovela lepsi obrazok toho!a farebny!
Naco to chces robyt s toho printu?
Martinez

Bydliště: Kladno - město vydolovaného uhlí a spousty oceli žadonící o to aby byla sebrána

PříspěvekZaslal: sobota 16. prosinec 2006 11:43     Předmět: Citovat

Tak mi napadá - je to vůbec legální? Přece jenom na ten obrázek bude mít Paul Kidby nějaký autorský práva, nebo ne?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Druss
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: sobota 16. prosinec 2006 13:22     Předmět: Citovat

Pan Priatel napsal:

Ale ved v poslednom hrdinovi na strane 73 je oovela lepsi obrazok toho!a farebny!

Posledního hrdinu jsem ještě neviděl protože mi ho matka nechce půjčit...takže pokud to tam bude tak to je v poho Wink

Martinez napsal:

Tak mi napadá - je to vůbec legální? Přece jenom na ten obrázek bude mít Paul Kidby nějaký autorský práva, nebo ne?

Jo to asi jo...ale já si ten obrázek "stáhnu z internetu" jako zálohu originálu který fyzicky vlastním....a s tou nášivkou. Tu si každej uděláme (u Letaxe) pro osobní potřebu...on si za to nenechá zaplatit ale následne se ocitne ve finanční nouzi a mi jako kamarádi mu poskytneme nevratnou půjčku Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Pan Priatel

PříspěvekZaslal: sobota 16. prosinec 2006 14:51     Předmět: Citovat

Druss: Krasny pristup!
Ked budem mat (nedajboze) nejake problemy s autorskymi pravami tak si ta rozhodne zavolam ako pravnika :0)
Takze podla mna by bolo najlepsie to urobyt tak ze nafotim ten obrazok s hrdinu (upravim to... bude vyhovovat format .tif alebo chces .jpg?) A urobym to na o najvecsiu kvalitu a poslem ti to...
Bu mailom alebo pri najorsom postov na CD...
Mam sa do toho pustit?
Druss

PříspěvekZaslal: sobota 16. prosinec 2006 18:56     Předmět: Citovat

Pan Priatel napsal:
Druss: Krasny pristup!
Ked budem mat (nedajboze) nejake problemy s autorskymi pravami tak si ta rozhodne zavolam ako pravnika :0)
Takze podla mna by bolo najlepsie to urobyt tak ze nafotim ten obrazok s hrdinu (upravim to... bude vyhovovat format .tif alebo chces .jpg?) A urobym to na o najvecsiu kvalitu a poslem ti to...
Bu mailom alebo pri najorsom postov na CD...
Mam sa do toho pustit?

No klidně mi to pošli na mail. A pokud by jsi na tom chtěl zapracovat tak si pohraj protože se to musí upravit na průměr 9cm (standartní nášivka), a myslím si že je to určitě větší , a to jinak než v křivkách nepřežije kvalitně. Já skusím hledat taky grafika
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
DORFL

PříspěvekZaslal: sobota 16. prosinec 2006 20:44     Předmět: Citovat

Druss napsal:
Jo to asi jo...ale já si ten obrázek "stáhnu z internetu" jako zálohu originálu který fyzicky vlastním....a s tou nášivkou. Tu si každej uděláme (u Letaxe) pro osobní potřebu...on si za to nenechá zaplatit ale následne se ocitne ve finanční nouzi a mi jako kamarádi mu poskytneme nevratnou půjčku Wink

Skláním se před Vámi, pane Druss. Very Happy

Jinak vám s tou nášivkou fandím a pokud se dílo podaří, v což silně věřím, rád bych také poskytl Letaxovi nevratnou půjčku, když bude v té finanční nouzi. Smile Wink
puczmeloun

PříspěvekZaslal: sobota 16. prosinec 2006 21:23     Předmět: Citovat

DORFL napsal:

Jinak vám s tou nášivkou fandím a pokud se dílo podaří, v což silně věřím, rád bych také poskytl Letaxovi nevratnou půjčku, když bude v té finanční nouzi. Smile Wink

Já mám takový pocit ze Letax asi bude mít tu nouzi opravdu velikou že? ja ho proto také rád podpořím...
Letax

PříspěvekZaslal: sobota 16. prosinec 2006 21:32     Předmět: Citovat

JInak by bylo dobrý až to budu dělat abych věděl přesně kolik jich udělat (a pokud by se pak měli dělat nějaký další tak jenom ve většim množství). Co se týče ceny tak tu vám odhadnu až uvidim ten obrázek ze křivek. Jinak bych mohl udělat i "falešné nášivky" z vektorového obrázku, bylo by to diametrálně levnější, ale nebyly by to ty klasický nášivky kdy je obrázek kompletně do kousku látky vetkán ale je tam natisknut. A když už se teda o tom bavímem, tak kdyby měl někdo zájem o levné tričko, tílko, košili, puzzle (A5, A4, A3), propisku, zapalovač, hrníček, podložku pod myš, placky, igelitové tašky, vlaječky nebo přívěsky na klíče s jakymkoliv motivem zeměplochy, ta sem váš člověk. Very Happy
Pan Priatel

PříspěvekZaslal: neděle 17. prosinec 2006 18:56     Předmět: Citovat

Letax: Tak tomuto sa hovori reklama kamaratko :0)
Druss: Tak ja sa s tym pohrajem ale asi az do konca tyzdna lebo teraz mame testove obdobie...
(Inak je to hrozne ze vlastne este vo stvrtok pisem 2 zaverecne testy a...
No proste je to hrozne...)
Skusal som sa pytat nahodnych kupujucich zemeploch ze ci by nemali zaujem a oni ze keby to bolo v obchode tak urcite ano...
Asi nemate v plane to nejak distribuovat co?
Druss

PříspěvekZaslal: neděle 17. prosinec 2006 20:39     Předmět: Citovat

Pan Priatel napsal:

Skusal som sa pytat nahodnych kupujucich zemeploch ze ci by nemali zaujem a oni ze keby to bolo v obchode tak urcite ano...
Asi nemate v plane to nejak distribuovat co?

Zas to moc nerozjížďěj...já to myslel jen pro lidi odtud z fóra, protože nevím jak je to přesně s legálností. Ikdyž např. nášivky BSG nebo SG použité v těchto seriálech se normálně dají sehnat takže nevím.
nenapadáměžádnýméno
Anonymní

PříspěvekZaslal: pondělí 18. prosinec 2006 8:51     Předmět: Citovat

Taky si myslim, že nášivka bude stačit. Fšeho totiž moc škodí. To bysme se pak mohli dostat do velkejch potíží a eště k tomu hlavou dolu.

Co se týká mě a počtu eventuálně vodebranejch kusů, tak já bych to tak viděl asi na 2 až 3 kousky.
Maťas

PříspěvekZaslal: pondělí 18. prosinec 2006 14:57     Předmět: Citovat

Máš ICQ Letaxi?plz aby to bylo rychlejší kdybych měl třeba náhodou zájem o pár vlaječek.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Archiv kategorie Dílo Terryho Pratchetta Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 19, 20, 21  Další
Strana 2 z 21

Přejdi na: