Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Vaše oblíbená hospoda nyní již i na hexnetu!

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Discworld Nášivka
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 19, 20, 21  Další

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Archiv kategorie Dílo Terryho Pratchetta
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Druss
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: čtvrtek 14. prosinec 2006 19:35     Předmět: Discworld Nášivka Citovat

Neznáte někoho kdo by za levný peníz udělal nášivky...nebo nějakýho zkušenýho grafika co by ten obrázek převedl (překreslil) do křivek.

Napadlo mě (Vím že už to je asi otravný Laughing Laughing ) co si takhle udělat fanouškovskou nášivku....přivedlo mě k tomu pozadí tohoto obrázku

Docela pěkný by to bylo z tohoto... samozřejmě mi mám přijít větší verze takže tahle malá je jen pro náhled
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Letax

PříspěvekZaslal: čtvrtek 14. prosinec 2006 23:57     Předmět: Citovat

Neni problém
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Druss

PříspěvekZaslal: pátek 15. prosinec 2006 0:11     Předmět: Citovat

Letax napsal:
Neni problém

V čem? Udělat za levný peníz nášivky a nebo ten převod do křivek? Wink
Letax

PříspěvekZaslal: pátek 15. prosinec 2006 12:44     Předmět: Citovat

Udělat za levný peníz nášivky
Druss

PříspěvekZaslal: pátek 15. prosinec 2006 13:10     Předmět: Citovat

Letax napsal:

Výborně...teď ještě zjisti jakej bude zájem a sehnat toho šikovnýho grafika Wink .... takže haló haló je tu někdo? Wink
nenapadáměžádnýméno
Anonymní

PříspěvekZaslal: pátek 15. prosinec 2006 13:31     Předmět: Citovat

Copa voto, já bych zájem měl. Dokonce velkej zájem. Ale grafik nejsem a ani nikoho neznám. Crying or Very sad
Druss

PříspěvekZaslal: pátek 15. prosinec 2006 14:05     Předmět: Citovat

Letax napsal:

Řekni v jakém formátu potřebuješ návhr?
Martinez

Bydliště: Kladno - město vydolovaného uhlí a spousty oceli žadonící o to aby byla sebrána

PříspěvekZaslal: pátek 15. prosinec 2006 14:08     Předmět: Citovat

Druss napsal:
Výborně...teď ještě zjisti jakej bude zájem a sehnat toho šikovnýho grafika Wink .... takže haló haló je tu někdo? Wink

Pokud už máš obrázek tak zkus třeba tenhle prográmek - možná, že bude ten výsledek použitelnej...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Maťas

PříspěvekZaslal: pátek 15. prosinec 2006 14:34     Předmět: Citovat

Kdyby ty nášivky byli tak bych si jich pár koupil.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Druss

PříspěvekZaslal: pátek 15. prosinec 2006 14:37     Předmět: Citovat

Martinez napsal:
Druss napsal:

Pokud už máš obrázek tak zkus třeba tenhle prográmek - možná, že bude ten výsledek použitelnej...

Díky ...obrázek stále nedorazil...musí to být pěkný protože jinak všichni co si to necháme udělat budeme nasraný Wink
Pan Priatel

PříspěvekZaslal: pátek 15. prosinec 2006 14:43     Předmět: Citovat

Objednavam si 3 :0)
Ale fakt par by som ich chcel...
Poznam asi 50 grafikov ale vsetci makaju za kese (Akoze mnimalna objednavka by bola 5000...)
Ale ja by som to mozno zvladol ked mi povies co presne potrebujes :0)
S Photoshopom som macher!
:0)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Druss

PříspěvekZaslal: pátek 15. prosinec 2006 15:00     Předmět: Citovat

Uvidíme jak se to vyvrbí a pak budeme dělat součty kolik čeho....Ten soft je takovej divnej...uvidíme co udělá s tím scanem a pak se uvidí Wink Zatím zjišťuju zda to bude mít význam zařizovat
Maťas

PříspěvekZaslal: pátek 15. prosinec 2006 15:37     Předmět: Citovat

Kolik by asi tak stála jedna nášivka?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Letax

PříspěvekZaslal: pátek 15. prosinec 2006 16:41     Předmět: Citovat

Je mi celkem jedno v jakym formátu mi to dáš, jakejkoliv grafickej. Čim kvalitnější ale bude ten obrázek, tim kvalitnější bude nášivka.
Druss

PříspěvekZaslal: pátek 15. prosinec 2006 16:44     Předmět: Citovat

Letax napsal:
Je mi celkem jedno v jakym formátu mi to dáš, jakejkoliv grafickej. Čim kvalitnější ale bude ten obrázek, tim kvalitnější bude nášivka.

Ok takže až to dorazí (pokud to dorazí) tak to naskenuju a bude se to řešit. Nevím jak to bude velikostně...pokud to bude ok tak by problém nebyl...pokud bude malá nebo moc velká tak budou muset nastoupit ty křivky aby se s tím dalo pracovat....ideální průměr je 8-9cm
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Archiv kategorie Dílo Terryho Pratchetta Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 19, 20, 21  Další
Strana 1 z 21

Přejdi na: