Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Vaše oblíbená hospoda nyní již i na hexnetu!

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Discworld Nášivka
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 19, 20, 21  Další

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Archiv kategorie Dílo Terryho Pratchetta
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
DRAGONN

PříspěvekZaslal: úterý 15. duben 2008 14:11     Předmět: Citovat

No já osobně bych nechal jenom želvu na tom černém poli...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Hadati
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: úterý 15. duben 2008 18:58     Předmět: Citovat

Já mám příliš jiných starostí a nevím, kdy se k tomu dostanu. A nějak nevím, zda mám nebo nemám obnovit fanklub. Asi dám na stránky anketu, abych věděl, jaký by byl zájem.

Byli byste ochotní zaplatit 200,- za členství v klubu, které by vám dalo "zdarma" jednu nášivku? Nenapadá mě však, co by bylo výhodou členství. Získání klubových nášivek se mi zdá málo. Jenže, nic jiného mě nenapadá. Možná jen upozornění na různé akce a důležité informace, zasílané e-mailem. Myslíte si, že zakládat fanklub má smysl?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Maťas

PříspěvekZaslal: úterý 15. duben 2008 20:04     Předmět: Citovat

Tak já myslím že www.discworld.cz už takový Fanklub je ne? Very Happy to by byl fanklub ve fanklubu ale 200 za členství bych klidně zaplatil ..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Martinez

Bydliště: Kladno - město vydolovaného uhlí a spousty oceli žadonící o to aby byla sebrána

PříspěvekZaslal: úterý 15. duben 2008 21:09     Předmět: Citovat

Hadati napsal:
Já mám příliš jiných starostí a nevím, kdy se k tomu dostanu. A nějak nevím, zda mám nebo nemám obnovit fanklub. Asi dám na stránky anketu, abych věděl, jaký by byl zájem.

Byli byste ochotní zaplatit 200,- za členství v klubu, které by vám dalo "zdarma" jednu nášivku? Nenapadá mě však, co by bylo výhodou členství. Získání klubových nášivek se mi zdá málo. Jenže, nic jiného mě nenapadá. Možná jen upozornění na různé akce a důležité informace, zasílané e-mailem. Myslíte si, že zakládat fanklub má smysl?

Tak já myslel, že ty peníze půjdou na adopci Polivčičky a k tomu bude jako bonus nášivka - z toho už asi sešlo taky, co?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Hadati

PříspěvekZaslal: úterý 15. duben 2008 23:27     Předmět: Citovat

No, to by bylo součástí toho. Ale pořád to nedává nic členovi fanklubu než jen to, že bude členem. Stačí to?

Peníze bych využil k provozu stránky (momentálně platím ze svého...), mohl bych nakoupit nějaké ceny do soutěží (takhle jsem závislý jen na sponzorství) a pak bychom adoptovaly nějakou tu želvičku. Ale já musím nejdříve zjistit, jak velký by byl zájem. Když seženu 20 členů klubu, tak už to má smysl. Je pravda, že není třeba, aby se mi těch lidí přihlásilo 50, 100... Ale zase bych potřeboval alespoň jednoho pomocníka, který by mi pomohl s rozesíláním. Na to už bych čas neměl. Ale je to tak jednoduchý proces, že by se toho klidně mohl ujmout i takový Maťas. Nebo dokonce Vendy.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Novom

PříspěvekZaslal: středa 16. duben 2008 10:04     Předmět: Citovat

Hadati napsal:
...Ale zase bych potřeboval alespoň jednoho pomocníka, který by mi pomohl s rozesíláním. Na to už bych čas neměl. Ale je to tak jednoduchý proces, že by se toho klidně mohl ujmout i takový Maťas. Nebo dokonce Vendy.

Teda jako být Maťasem, tak se velice za toto urazím, o Vendy nemluvě. Hade, to ti nějak nevyšlo, být tebou, tak to ještě poupravím nebo se chystej na odplatu od výše jmenovaných Twisted Evil
Silence

PříspěvekZaslal: středa 16. duben 2008 10:47     Předmět: Citovat

Já těch 200,- taky klidně zaplatím. Wink
Elischka

PříspěvekZaslal: středa 16. duben 2008 10:58     Předmět: Citovat

Akorát mi není jasné, proč nejde prostě objednat nášivku a zaplatit za ni každý těch 200,- bez tvorby fanklubu.
DRAGONN

PříspěvekZaslal: středa 16. duben 2008 20:23     Předmět: Citovat

Ale jo 200,- někdy seženu....a ten fanclub no mě je to jedno Smile klidné členem budu. Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Felix

PříspěvekZaslal: středa 16. duben 2008 21:15     Předmět: Citovat

Elischka napsal:
Akorát mi není jasné, proč nejde prostě objednat nášivku a zaplatit za ni každý těch 200,- bez tvorby fanklubu.

kvůlivá autorskejm právům

ale těch 200 zasejc nejni tak moc. a navíc když to jde na dobrou věc... Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nenapadáměžádnýméno
Anonymní

PříspěvekZaslal: čtvrtek 17. duben 2008 8:40     Předmět: Citovat

Jaký autorský práva myslíš?
Scarlett

PříspěvekZaslal: čtvrtek 17. duben 2008 12:54     Předmět: Citovat

Takže bude jen pro členy? Sad Já bych si jí koupila...moc ráda
Novom

PříspěvekZaslal: čtvrtek 17. duben 2008 13:24     Předmět: Citovat

Scarlett napsal:
Tak se staň členem a začni jezdit na srazy do Prahy, vždyť já bydlím v Pardubících a taky jezdím co chvíli... Wink
Scarlett

PříspěvekZaslal: čtvrtek 17. duben 2008 13:37     Předmět: Citovat

Novom napsal:
Scarlett napsal:
Tak se staň členem a začni jezdit na srazy do Prahy, vždyť já bydlím v Pardubících a taky jezdím co chvíli... Wink

Já jsem pasivní fanda! Smile btw: taky jsem toho přesvědčení, že být v klubu není pro mě (roky už nejsem v žádném, letos se musím na dobu 5let přihlásit do jednoho, ale to jen kvůli tomu, abych pak mohla pracovat jako rozhodčí /rozhodčí na výstavách psů, klub to je chovatelský/ neřešme dále-k ) Cool Laughing
Elischka

PříspěvekZaslal: čtvrtek 17. duben 2008 14:00     Předmět: Citovat

Scarlett napsal:

Já bych také chtěla víc nášivku než být ve fanklubu. Ale nevím, jak je to s těmi autorskými právy. Pokud to bude jen pro členy, tak tam asi vstoupím. Ale ještě nevím.

Naposledy upravil Elischka dne čtvrtek 17. duben 2008 14:01 , celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Archiv kategorie Dílo Terryho Pratchetta Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 19, 20, 21  Další
Strana 20 z 21

Přejdi na: