Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Vaše oblíbená hospoda nyní již i na hexnetu!

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Zeměplochacon 2008
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Akce fanoušků
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Zde je zakázano mluvit jakkoliv smyslně.
Autor Zpráva
DORFL
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: čtvrtek 11. leden 2007 15:31     Předmět: Citovat

Pan Priatel napsal:
Hadati: A co sa tyka vstupneho?
Takze sa to asi neda zaarezervovat hej?
:0)

Určitě se nemusíš bát, že by tě tam nikdo nepustil... Tak plno tam snad nebude.
Můžeš se předběžně zapsat do přihlášky na stránkách Trpasliconu. V nejhorším by se snad dalo na ni odvolat. Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
puczmeloun

PříspěvekZaslal: čtvrtek 11. leden 2007 23:16     Předmět: Citovat

Jak se tak dívám ten program je dosti dobrej...slo by pak nekde získat online textovou verzi prednasek? Aspon tech hadatiho a cellindriny písne. Fakt bych tam rád jel ale hmm proste to nejde a nechci o to prijít zase tolik...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
DORFL

PříspěvekZaslal: pátek 12. leden 2007 0:12     Předmět: Citovat

To by nebyla vůbec špatná věc. Smile Mohlo by se to tu časem objevit... Tak jako Hadatiho Sexuální praktiky. Very Happy Wink
puczmeloun

PříspěvekZaslal: pátek 12. leden 2007 15:43     Předmět: Citovat

Přesně to jsem mel na mysli...proste pro neprazaky a pro ty co se tam proste nedostanou by to byla jedna z tech nejlepsích mozností...Navíc by to bylo dobrý i pro příští generace zeměplochu čtoucích nadšenců....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Silence

PříspěvekZaslal: pátek 12. leden 2007 20:18     Předmět: Citovat

To by bylo vážně skvělý. Já se taky asi na Trpaslicon nedostanu Sad Chtěla jsem tam jet už minule a nakonec jsem jen hltala reportáže a fotky na netu. Takže bych byla moc ráda, kdybych o ty přednášky nepřišla úplně. Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Voronde

PříspěvekZaslal: pátek 12. leden 2007 23:03     Předmět: Citovat

puczmeloun napsal:
Přesně to jsem mel na mysli...proste pro neprazaky a pro ty co se tam proste nedostanou by to byla jedna z tech nejlepsích mozností...Navíc by to bylo dobrý i pro příští generace zeměplochu čtoucích nadšenců....

Já také patřím k těm, kteří se (v mém případě už potřetí) nedostanou na Trpaslicon. Crying or Very sad
Zase!!!Já jsem sice z Prahy, ale vždycky mi do toho něco "vleze", takže mi zbývají také jen ty reportáže a fotky.
Hadati

PříspěvekZaslal: sobota 13. leden 2007 2:15     Předmět: Citovat

Něco vleze. Mně se ještě nikdy nestalo, že by mi do něčeho, co chci doopravdy hodně navštívit, vlezlo něco tak, že by se to nedalo nějakým způsobem změnit.
MUDR

PříspěvekZaslal: sobota 13. leden 2007 10:44     Předmět: Citovat

Určitě přijdu, jen se musím domluvit s kamarádem jestli bude chtít jít taky. Chtěl jsem se zeptat jestli je možnost přespání i někde jinde než v té škole, protože můj bratranec bydlí na chodově a nemám to zas tak daleko
Voronde

PříspěvekZaslal: sobota 13. leden 2007 11:06     Předmět: Citovat

Hadati napsal:
Něco vleze. Mně se ještě nikdy nestalo, že by mi do něčeho, co chci doopravdy hodně navštívit, vlezlo něco tak, že by se to nedalo nějakým způsobem změnit.

No, mně by se to taky normálně nestalo, ale letos jsem doma s předstihem rozhlašovala, že chci na Trpaslicon, ale bylo mi oznámeno, že už máme předem rezervovaný hotel na jarňáky.Mělo to být překvapení, takže to jsem o tom dopředu nevěděla.Toť vše.
puczmeloun

PříspěvekZaslal: sobota 13. leden 2007 17:10     Předmět: Citovat

No dobrý hadati něco vleze a co když třeba nemuzu Very Happy Nemám to povoleno Very Happy btw nacvíc jsme se nedozvedeli odpoved...slo by to teda umístit na web?
deprimido

PříspěvekZaslal: sobota 13. leden 2007 18:26     Předmět: Citovat

MUDR napsal:
Určitě přijdu, jen se musím domluvit s kamarádem jestli bude chtít jít taky. Chtěl jsem se zeptat jestli je možnost přespání i někde jinde než v té škole, protože můj bratranec bydlí na chodově a nemám to zas tak daleko

Tohle by mě taky zajímalo. Já totiž bydlím asi 20 minut od ZŠ Květnového vítězství a vážně bych radši přespával doma (pokud bych tam šel, ještě nejsem tak úplně rozhodnutej)
Rausek

PříspěvekZaslal: sobota 13. leden 2007 21:34     Předmět: Citovat

Ježiš jak rád bych tam byl, ale nechce se mi jet samotnýmu a jelikož lidi který znam ví o zeměploše asi tolik že má něcospolečnýho se slovem fantasy, tak byto asi jinak nešlo. Nejspíš bych to ani nenašel... Very Happy
DORFL

PříspěvekZaslal: neděle 14. leden 2007 0:38     Předmět: Citovat

deprimido napsal:
MUDR napsal:

Tohle by mě taky zajímalo. Já totiž bydlím asi 20 minut od ZŠ Květnového vítězství a vážně bych radši přespával doma (pokud bych tam šel, ještě nejsem tak úplně rozhodnutej)

Odejít domů (nebo kamkoliv jinam) se klidně může a zase se vrátit... Ale musíte mít u sebe vstupenku. Smile
deprimido

PříspěvekZaslal: neděle 14. leden 2007 10:22     Předmět: Citovat

DORFLE: Dík, to jsem rád.
Rausku: Já tam jdu taky sám, mí přátelé nesdílejí moje záliby (aspoň o tom nevím).A myslím že tam určitě trefíš od autobusu (v nejhorším případě se můžeš zeptat některého z "přívětivých" občanů Prahy)

Docela by mě zajímalo, jestli bude k dispozici nějaký přesnější program (i časy, co přesně kdy bude). Třeba to, že akce začíná v pátek v 19.00-to jako znamená co?Bude se tam něco dít, nebo se jenom otevřou dveře?Ten program mě zajímá i proto, že budu spát doma, nerad bych o něco přišel. Jinak, jestli jsou to příliš stupidní otázky, tak pardon, ještě jsem na žádném conu nebyl. Embarassed
Rausek

PříspěvekZaslal: neděle 14. leden 2007 12:47     Předmět: Citovat

No to mě neznáš, já jsem schopnej zabloudit i v Plzni a to v ní bydlim, ani mapy moc nepomáhají - když na východ tak prava, na západ do leva, na sever do kopce a na jih z kopce Very Happy. Jinak sem někde čet, že nejlepší je vůbec nespat protože se pořád něco děje, ale řek bych, že přes noc budou jenom nějaký promítání a přednášky a diskuse budou přes den.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Akce fanoušků Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 4 z 8

Přejdi na: