Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Vaše oblíbená hospoda nyní již i na hexnetu!

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Zeměplochacon 2008
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Akce fanoušků
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Zde je zakázano mluvit jakkoliv smyslně.
Autor Zpráva
Druss
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: pondělí 18. prosinec 2006 14:46     Předmět: Zeměplochacon 2008 Citovat

www.discworld.cz napsal:
V roce 2008 Terry Pratchett a Jan Kantůrek oslaví šedesátiny. A protože je chtějí oslavit společně, přijede Terry Pratchett také do Prahy. K této příležitosti se fanoušci Zeměplochy rozhodli zorganizovat setkání fanoušků - Zeměplochacon 2008. Podrobnosti o něm vám ještě nemůžeme sdělit, protože ještě nejsou vytvořené základy projektu. Vlastně nejsou ještě vytvořené ani plány projektu.

Informace, které jsou zatím známy:

1. Tento con (od anglického slova convention = setkání) se bude konat v Praze
2. Přibližné datum je stanovené na květen 2008
3. Narozdíl od ostatních českých conů se bude každý zájemce muset registrovat předem přes internetovou přihlášku.
4. Počet návštěvníků bude limitován.
5. Organizaci této akce budou mít na starost zejména stránky Discworld.cz a SFK Avalon, pod záštitou nakladatelství Talpress

Tyto stránky vás o připravované akci budou nadále aktuálně informovat.

No tak to je bomba....tam pojedu i kdybych byl mrtvej
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
DORFL

PříspěvekZaslal: pondělí 18. prosinec 2006 15:21     Předmět: Citovat

Moje řeč. Jen by mě zajímalo, co budu muset udělat, abych se vešel do limitu. Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Druss

PříspěvekZaslal: pondělí 18. prosinec 2006 15:49     Předmět: Citovat

DORFL napsal:
Moje řeč. Jen by mě zajímalo, co budu muset udělat, abych se vešel do limitu. Smile

Myslím si, že jako návštěvníci discworldu dostaneme přednostní možnost...doufám Wink

Naposledy upravil Druss dne pondělí 18. prosinec 2006 16:38 , celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
puczmeloun

PříspěvekZaslal: pondělí 18. prosinec 2006 16:37     Předmět: Citovat

Taky doufám, toho se zúčastnit a zemřít...Heh a taky doufám ze se tam bude dát sehnat ta limitovaná kniha LF + BK s podpisy obou nasich oblíbených pánu Kantůrka a Pratchetta
majls

PříspěvekZaslal: pondělí 18. prosinec 2006 16:46     Předmět: Citovat

no jak uz je napsano v te novince vsechno je teprve na zacatku a veskera organizace se teprve rozbiha. takže limit pro kolik lidi to bude neni jeste vubec znam ale zalezi na dvou vecech. a) na zajmu b) na prostorech kde se to bude konat.
ale v zasede palati ze kdo se driv prihlasi(potažmo zaplati atd..) ten bude mit misto.
Jakmile budou nejake podrobnosti tak vas urcite budeme informovat. od toho nase stranky jsou Smile
DORFL

PříspěvekZaslal: pondělí 18. prosinec 2006 20:31     Předmět: Citovat

majls napsal:
Jakmile budou nejake podrobnosti tak vas urcite budeme informovat. od toho nase stranky jsou Smile

A za to vás také máme rádi. Very Happy Wink

Zájem? Tak to je snad bez debat. Smile
Pan Priatel

PříspěvekZaslal: pondělí 18. prosinec 2006 22:07     Předmět: Citovat

Tam idem urcite! A neberem ziadnych kamaratov a i nikomu o tom nepoviem (keby som sa nahodov nevosiel do limitu koli nim) :0)
Juuj!
Uzasna akcia! Dufam ze sa bude dat osobne skamaaratit s panom Pratchettom! (Vlastne keby som sa najprv osobne skamaratil s nejakou velkou rybou na discworld.cz alebo v Talpresse tak by ma potom predstavil s Kanturkom a (snim by som sa pochopitelne tiez skamaratil) a potom by ma predstavil Terrymu! Juuj! To by bolo uzsasne! To by ma potom Terry Predstavil Anglickej kralovnej a ta by ma predsavila Dalajlamovi! :0)
:0) :0) :0)
Juuj! Uz sa nemozem dockat!
Hadati

PříspěvekZaslal: úterý 19. prosinec 2006 0:11     Předmět: Citovat

Pro ty, co ještě nebyli na žádném conu a chtěli by si vyzkoušet, jaké to je, doporučuji Trpaslicon 2007 - 16. - 18. února.
Ossis

PříspěvekZaslal: úterý 19. prosinec 2006 1:08     Předmět: Citovat

Jůůů, nechám si podepsat Posledního hrdinu... A nikomu ani muk Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
nenapadáměžádnýméno
Anonymní

PříspěvekZaslal: úterý 19. prosinec 2006 8:06     Předmět: Citovat

Já si asi nechám podepsat ouplně všecko. Slavný lidi by měli trpět... Laughing Laughing Laughing
Ossis

PříspěvekZaslal: úterý 19. prosinec 2006 8:44     Předmět: Citovat

nenapadáměžádnýméno napsal:
Já si asi nechám podepsat ouplně všecko. Slavný lidi by měli trpět... Laughing Laughing Laughing

Jej, chudák, to by snad ani nemuselo byt, ne?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Druss

PříspěvekZaslal: úterý 19. prosinec 2006 9:51     Předmět: Citovat

nenapadáměžádnýméno napsal:

No to já si nechám podepsat od Pratchetta a Kantůrka - Posledního Hrdinu, Barvu Kouzel a Lehké Fantastično....jo a pokud přijede Stephen Briggs (podle p. Talaše by mohl dorazit) tak ještě přivezu na podepsání Průvodce Zeměplochou a mapu Ankh-Morporku. Komplet knížky nepotáhnu protože 1) jsou dohromady těžký jako prase a za 2) T.P. je jen člověk a aby od rána podepisoval moje knížky tak to není moc dobrý...musí se přece dostat i na ostatní Wink

Jo a taky si někde půjčím hodně kvalitní foťák a budu fotit a fotit...jo a chci se taky nechat vyfotit s Terrym, Stephenem, Jendou a p. Talašem Laughing

Včera už jsem vymýšlel co dám Terrymu a Jendovi k narozeninám.

A vůbec...Terryho si při odjezdu zabalím domů a bude to Wink
Pan Priatel

PříspěvekZaslal: úterý 19. prosinec 2006 10:11     Předmět: Citovat

Mne sa raz zdao ze som videl ist oproti mne po ulici (Bratislava Stefanikova) Terryho! Som zvedavy ci to bol on :0)
A este sa ho musim popitat aku hudbu pocuva (nie ze mi to teraz niekto povie! Chcem byt prekvapeny :0)) aby som mu mohol ponapalovat par CD...
Alebo tak teda dobre...
Vie niekto aku hudbu pocuva nas milovany Terry Pratchett?
A dam si podpisat posledneho hrdinu a umeni na zemeplose...
A barvu kouzel...
A mozno aj mapy...
:0)
No uvidime co vsetko vlastne...
nenapadáměžádnýméno
Anonymní

PříspěvekZaslal: úterý 19. prosinec 2006 12:33     Předmět: Citovat

Já si myslim, že chtít na oslavě vůbec něco podepisovat je sprostý. Má to bejt voslava jeho narozek ne? Kdyby chtěli podepisovat, tak uspořádaj autogramijádu.

Takže co se týká mě - pokud se tam dostanu, koupím Terymu Banánánový dejjikry a potřesu končetinou.
Maťas

PříspěvekZaslal: úterý 19. prosinec 2006 14:32     Předmět: Citovat

Chtěl bych se zeptat jestli tam bude nějaké věkové omezení?No doufám že ne protože jinak bych tam nemohl. Crying or Very sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Akce fanoušků Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 1 z 8

Přejdi na: