Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Vaše oblíbená hospoda nyní již i na hexnetu!

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Připomínky k informacím na stránkách
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Otázky ohledně fóra a stránek discworld.cz
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Duirin

PříspěvekZaslal: neděle 01. říjen 2006 17:32     Předmět: Připomínky k informacím na stránkách Citovat

Pár drobností, na které jsem narazil - myslím, že stránky jsou super, takže si i zaslouží uvádět přesnější informace:
1) Novinky - Wintersmith - je to třetí pokračování příběhů o Toničce Bolavé (ne druhé).
2) Novinky - Věda na Zeměploše III - pro přehlednost bych do textu uvedl, kde to vyšlo, protože my si na Vědu III ještě nějaký čas počkáme. Méně informované fandy by to mohlo zmást.
3) Noviny - Dotisk map - Turistický průvodce po Lancre vyšel nově a ne jako dotisk, jak se z textu může zdát.
4) Zemětvorba - České a slovenské stránky - slovenské by mělo být s malým s (české taky s malým č, ale lze to považovat za název kapitoly), ne?
Ale spíše bych uvítal rozšíření odkazů, například na těch třetích stránkách lze nalézt spoustu (několik) dalších odkazů na české stránky.

Jinak stránky chválím, je to výrazný posun k lepšímu a myslím, že nyní se stanu pravidelným navštěvovatelem.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hadati
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: neděle 01. říjen 2006 20:06     Předmět: Re: Připomínky k informacím na stránkách Citovat

Duirin napsal:
Pár drobností, na které jsem narazil - myslím, že stránky jsou super, takže si i zaslouží uvádět přesnější informace:
1) Novinky - Wintersmith - je to třetí pokračování příběhů o Toničce Bolavé (ne druhé).
2) Novinky - Věda na Zeměploše III - pro přehlednost bych do textu uvedl, kde to vyšlo, protože my si na Vědu III ještě nějaký čas počkáme. Méně informované fandy by to mohlo zmást.
3) Noviny - Dotisk map - Turistický průvodce po Lancre vyšel nově a ne jako dotisk, jak se z textu může zdát.
4) Zemětvorba - České a slovenské stránky - slovenské by mělo být s malým s (české taky s malým č, ale lze to považovat za název kapitoly), ne?
Ale spíše bych uvítal rozšíření odkazů, například na těch třetích stránkách lze nalézt spoustu (několik) dalších odkazů na české stránky.

Jinak stránky chválím, je to výrazný posun k lepšímu a myslím, že nyní se stanu pravidelným navštěvovatelem.

1. Ne, skutečně je to teprve druhé pokračování(!). Zamysli se nad tím Smile
2, 3, 4 - Opravíme, hned jak se k tomu dostaneme (respektive, až dorazí můj webmaster).

ad Odkazy - já ti nevím, má smysl dávat do odkazů stránky, na kterých prakticky není nic, co by nebylo na těch zmiňovaných nebo dokonce na stránky, které už nebyli aktualizovaný pěkných pár měsíců?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
joker

PříspěvekZaslal: neděle 01. říjen 2006 23:06     Předmět: Citovat

Novinky 23. 9. - odkaz na obrázek obálky Turistického průvodce po Lancre je nefunkční (milde místo midle v odkazu)
majls

PříspěvekZaslal: neděle 01. říjen 2006 23:11     Předmět: Citovat

joker napsal:
Novinky 23. 9. - odkaz na obrázek obálky Turistického průvodce po Lancre je nefunkční (milde místo midle v odkazu)

diky za upozorneni. uz jsem to opravil
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Duirin

PříspěvekZaslal: pondělí 02. říjen 2006 0:08     Předmět: Re: Připomínky k informacím na stránkách Citovat

Hadati napsal:
Duirin napsal:

1. Ne, skutečně je to teprve druhé pokračování(!). Zamysli se nad tím Smile

Tak tos mě dostal Smile

S těmi odkazy máš asi pravdu. Na co tam mít něco, co nepřináší nové informace. Mě zaujaly jen stránky www.uzemeplocha.wz.cz , ale taky vypadají, že nejsou příliš často aktualizované.
puczmeloun

PříspěvekZaslal: pondělí 02. říjen 2006 18:47     Předmět: Citovat

od Noční hlídky ani slovo...ale pěkné jsou to je pravda
Hadati

PříspěvekZaslal: pondělí 02. říjen 2006 20:50     Předmět: Citovat

puczmeloun napsal:

To jsem nějak nepochopil.
puczmeloun

PříspěvekZaslal: pondělí 02. říjen 2006 20:56     Předmět: Citovat

Hadati napsal:
puczmeloun napsal:

ty stranky uzemeplocha.wz.cz...ze nejsou aktualizovane od nocní hlídky
Hadati

PříspěvekZaslal: pondělí 02. říjen 2006 22:15     Předmět: Citovat

puczmeloun napsal:
Hadati napsal:
puczmeloun napsal:

ty stranky uzemeplocha.wz.cz...ze nejsou aktualizovane od nocní hlídky

Ach, tak.
Elischka

PříspěvekZaslal: sobota 07. říjen 2006 14:37     Předmět: Citovat

Dotaz: Na starých stránkách byly obrázky z portfolia u jednotlivých postav. Dívala jsem se na odkazy na jiné stránky, ale tam jich je vždy z portfolia jen pár. Nevíte někdo, zda se někde na netu vyskytuje větší množství obrázků z portfolia? Dík Rolling Eyes
puczmeloun

PříspěvekZaslal: sobota 07. říjen 2006 20:00     Předmět: Citovat

Stále stejne http://www.krakatit.cz/zemeplocha/ostatni.htm dokud to bude existovat tak tam budou Very Happy
Elischka

PříspěvekZaslal: neděle 08. říjen 2006 9:27     Předmět: Citovat

Jo a teď mám ještě jednu otázku - jsem asi úplně blbá, ale nepřišla jsem na to, jak si tady mohu zařadit klub do oblíbených. Mohl by mi prosím někdo poradit? DíkSmile
Dr_Bilo

PříspěvekZaslal: neděle 08. říjen 2006 14:41     Předmět: Citovat

Elischka napsal:
Jo a teď mám ještě jednu otázku - jsem asi úplně blbá, ale nepřišla jsem na to, jak si tady mohu zařadit klub do oblíbených. Mohl by mi prosím někdo poradit? DíkSmile

Tohle není diskuzní server, ale forum, takže to imho nejde...
Hadati

PříspěvekZaslal: neděle 08. říjen 2006 14:46     Předmět: pro Elischku Citovat

Ano, Dr Bilo má pravdu, na tomto DS nic takového jako dát si klub do oblíbených neexistuje. Už jenom proto, že předpokládáme, že tě tu budou zajímat všechna témata Wink
tuvok07

PříspěvekZaslal: neděle 08. říjen 2006 18:51     Předmět: Citovat

A pokud jde o to, že v legendě je jakási ikonka pro Oblíbené - zde jde zřejmě jen o kluby do kterých daná osoba leze nejčastěji.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Otázky ohledně fóra a stránek discworld.cz Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 1 z 10

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.