Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Vaše oblíbená hospoda nyní již i na hexnetu!

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Film Poslední odměna.
Jdi na stránku 1, 2  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Filmy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Letax

PříspěvekZaslal: středa 08. květen 2013 14:41     Předmět: Film Poslední odměna. Citovat

Dobrý den,
pravděpodobně jste někteří z Vás již zaznamenali, že na Filmové akademii Miroslava Ondříčka v Písku vzniká nekomerční filmová adaptace povídky Terryho Pratchetta "Poslední odměna".

Rádi bychom pozvali všechny fanoušky na naši Facebookovou stránku www.facebook.com/finalreward kde můžete sledovat informace o tomto vznikajícím filmu, fotografie z natáčení, postupně zde budou přibývat různé upoutávky, trailery, plakáty a další materiály.

Film je dělaný "fanoušky pro fanoušky", takže Vaše podpora je pro nás klíčová. Děkujeme za každý "like&share", který nám pomůže dostat film více do podvědomí.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Anonymní

PříspěvekZaslal: pátek 10. květen 2013 0:32     Předmět: Citovat

https://twitter.com/Posledniodmena
Mágor
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: úterý 28. květen 2013 8:56     Předmět: Citovat

A první trailer je na světě.

http://www.youtube.com/watch?v=pnoXMQDRn_o
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Samotaaar

PříspěvekZaslal: sobota 16. listopad 2013 0:26     Předmět: Citovat

Tak Poslední odměna bude mít v úterý v půl deváté premiéru v Brněnském kině Scala

https://www.facebook.com/events/536857369729311/
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alan

PříspěvekZaslal: sobota 16. listopad 2013 21:10     Předmět: Dotaz Citovat

Zdravim,

proc neni nikde na vasich strankach zadna zminka o tom, ze se v utery bude v brne promitat film podle Pratchetta? Podle mě jde o celkem zasadni udalost pro nas fanklub, tak nechapu, proc se tady o tom neinformuje? Bavil jsem se s par lidma a nikdo o tom moc nevi. My tam s pritelkyni vyrazime, ale bylo by fajn, kdyby nas tam prislo vic. Samozrejme chapu, ze ne vsichni jsou z Brna, ale pro ty, co jsou a v okoli, by to melo byt lakave.

peknou sobotu!
scara

PříspěvekZaslal: sobota 16. listopad 2013 21:27     Předmět: Citovat

Tak nám k tomu řekni něco bližšího. Jsme jen lidi a nemáme oči všude.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Alan

PříspěvekZaslal: sobota 16. listopad 2013 21:36     Předmět: Citovat

mam znameho, co se nejak angazuje v te projekci a rikal, ze vas nějak kontaktovali. Tak jsem myslel, ze vam něco prislo. Pokud ne, tak to se omlouvam. Jinak tady na tom blogu jsou informace (dokonce je tam i primo tiskova zprava):

http://3x3scala.blogspot.cz/search/label/Pro%20m%C3%A9dia

Jo a jeste sem nasel udalost na facebooku:

https://www.facebook.com/events/536857369729311/?ref_dashboard_filter=upcoming
scara

PříspěvekZaslal: sobota 16. listopad 2013 21:54     Předmět: Citovat

Díky. Smile Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
VeHaLi

PříspěvekZaslal: neděle 17. listopad 2013 1:20     Předmět: Citovat

My žijeme v domnění, že premiéra je 20.12. v Praze. A s tou počítáme.

https://www.facebook.com/events/550693095009538/?fref=ts
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hadati

PříspěvekZaslal: neděle 17. listopad 2013 11:27     Předmět: Re: Dotaz Citovat

Alan napsal:
Zdravim,

proc neni nikde na vasich strankach zadna zminka o tom, ze se v utery bude v brne promitat film podle Pratchetta? Podle mě jde o celkem zasadni udalost pro nas fanklub, tak nechapu, proc se tady o tom neinformuje? Bavil jsem se s par lidma a nikdo o tom moc nevi. My tam s pritelkyni vyrazime, ale bylo by fajn, kdyby nas tam prislo vic. Samozrejme chapu, ze ne vsichni jsou z Brna, ale pro ty, co jsou a v okoli, by to melo byt lakave.

peknou sobotu!

Informace je ode dneška i na stránkách discworld.cz. Info o premiéře jsem dostal až v pátek a dříve jsem se k tomu nedostal.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Knihomol r. .303.

PříspěvekZaslal: středa 20. listopad 2013 0:07     Předmět: Citovat

No tak já napíšu svůj dojem:
Jsem naprosto spokojen.
V rámci kontextu tomu není co vytknout, ba naopak jsem byl někdy překvapen, jak se jim to či ono povedlo.
A neberte to jako rouhání. Ale v jistém smyslu se mi to líbilo víc jak původní povídka. Totiž, když jsem ji četl, tak mi postavy nebyly moc sympatické. Ale ve filmu už ano. Možná je to taky tím, že jsem to četl už dávno, a v patnácti některé věci vnímá člověk jinak, než ve dvaceti.
germik

PříspěvekZaslal: středa 20. listopad 2013 0:55     Předmět: Re: Dotaz Citovat

Alan napsal:
Zdravim,

peknou sobotu!

Hernajs, proč mi to zrovna TOHLE neukázalo jako novinku a já si toho všiml teď?!? Surprised Crying or Very sad
Letax

PříspěvekZaslal: čtvrtek 21. listopad 2013 18:58     Předmět: Citovat

Knihomol: Díky za pochvalu:) Škoda, že jsme se (asi?) nepotkali třeba na baru. Rád bych si konečně popovídal face to face s někým, kdo četl tu povídku.
Knihomol r. .303.

PříspěvekZaslal: čtvrtek 21. listopad 2013 19:34     Předmět: Citovat

Letax napsal:
Knihomol: Díky za pochvalu:) Škoda, že jsme se (asi?) nepotkali třeba na baru. Rád bych si konečně popovídal face to face s někým, kdo četl tu povídku.

To jsme se bohužel nepotkali. Odešel jsem po debatě s tvůrci, nejsem lev salónů.
Duirin

PříspěvekZaslal: úterý 10. prosinec 2013 17:57     Předmět: Dalsi promitani Citovat

Na premieru v Praze se bohuzel nedostanu, budu na horach Sad Jak je planovano dalsi promitani?
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Filmy Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

Přejdi na: