Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Vaše oblíbená hospoda nyní již i na hexnetu!

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

RSS
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Otázky ohledně fóra a stránek discworld.cz
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Co si myslim o RSS na foru
Huráá uz dlouo jsem se těšil
17%
 17%  [ 5 ]
Jo docela fajn ale obesel bych se bez toho
17%
 17%  [ 5 ]
Je mi to jedno
14%
 14%  [ 4 ]
RSS je pěkná hloupost
3%
 3%  [ 1 ]
Netusim co to RSS je a už vubec ne k čemu je užitečná
46%
 46%  [ 13 ]
Celkem hlasů : 28

Autor Zpráva
Ossis

PříspěvekZaslal: sobota 20. leden 2007 15:58     Předmět: Citovat

Těch komentářů by tam mohlo být víc Wink.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
tuvok07

PříspěvekZaslal: sobota 20. leden 2007 19:21     Předmět: Citovat

Elhana napsal:

No, tak začátkem tohohle týdne jsem o RSS taky nevěděla nic a díky vám jsem si dneska nejdřív stáhla Internet Explorer 7 a tohle fórum už mi jede přes RSS. Teď logicky pátrám, co všechno se přes to dá pustit Wink

No jsou lepší prohlížeče, ale když ti vyhovuje a nechceš se učit s novým.... Wink Ale vyhráno IE ještě nemá.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
puczmeloun

PříspěvekZaslal: sobota 20. leden 2007 23:46     Předmět: Citovat

Heh nechci radit ale Mozzila Firefox (nebo Opera) je oproti IEčku jasná volba...ale kdo chce kam... Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Ossis

PříspěvekZaslal: neděle 21. leden 2007 0:19     Předmět: Citovat

puczmeloun napsal:
Heh nechci radit ale Mozzila Firefox (nebo Opera) je oproti IEčku jasná volba...ale kdo chce kam... Very Happy

A to proč?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
puczmeloun

PříspěvekZaslal: neděle 21. leden 2007 0:27     Předmět: Citovat

http://noie.wz.cz/ Wink sice je to nekde misty prehnany ale vetsinou ma pravdu...ie 7 je samozrejme lepsi jak sestka ale porad to neni ono...porad je to nejvyce napadany prohlizec (viry) a porad nema dostatek rozsireni a porad nedodrzuje nektere standady...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Letax

PříspěvekZaslal: neděle 21. leden 2007 1:19     Předmět: Citovat

Přesně...navíc nevím jestli někdo z vás používá O2 Internet Express ale stahovat jakékoliv soubory (a čím menší tím horší) při tomto pžipojení přes IE je neskutečné utrpení. Kdežto například s Operou...jedna báseň. A v mozille s tím také nemám žádný problém. A ono už jenom uživatelské prostředí IE (styl tlačítek apod.) mi přijde o dost horší než třeba u mozilly.
Elhana
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: neděle 21. leden 2007 9:20     Předmět: Citovat

Ad IE7: Dá se nějak vysvětlil počítačovému antitalentovi jako jsem já nějakou normální češtinou, k čemu by mi bylo přejít na něco jiného? V práci dělám s účetním softwarem, takže na net se dostanu doma jenom chvíli večer a někdy o víkendech. Používám jenom vyhledávání, oblíbené položky, stahuji věci minimálně, protože většina je v angličtině Crying or Very sad a ještě to po mě chce něco někde přenastavit, do čehož radši známýmu, co se mi o notebook občas stará, moc nelezu. Taky to má občas doplňky, u kterých nevím, jestli je stáhnout nebo ne. To, že jsem si stáhla novou verzi IE, je asi vrchol mých možností Wink A taky se vyskytuju v klubech a fórech kolem Discworld.
deprimido

PříspěvekZaslal: neděle 21. leden 2007 9:32     Předmět: Citovat

Myslím, že IE zas není taková tragédie (ale používám Mozzilu)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ossis

PříspěvekZaslal: neděle 21. leden 2007 10:08     Předmět: Citovat

deprimido napsal:
Myslím, že IE zas není taková tragédie (ale používám Mozzilu)

Souhlasím, když se někdo nechce nebo nepotřebuje přestupovat a s IE7.0 těch důvodů proč to udělat opravdu ubylo. Ohledně bezpečnosti je třeba brát v úvahu, že IE je nejrozšířenější. I když si myslím, že člověk navštěvující nezávadné stránky se nemusí ničeho moc bát...
MUDR

PříspěvekZaslal: neděle 21. leden 2007 11:42     Předmět: Citovat

I na nezávadných stránkách můžeš chytit nějakého vira, člověk nikdy neví. Já používám Firefox a to proto, že můj správce sítě zakázal používání IE. Od té doby co jsem přestel používat IE se mi PC tak neseká a net jede mnohem rychleji.
Ossis

PříspěvekZaslal: neděle 21. leden 2007 14:10     Předmět: Citovat

MUDR napsal:
... Já používám Firefox a to proto, že můj správce sítě zakázal používání IE. Od té doby co jsem přestel používat IE se mi PC tak neseká a net jede mnohem rychleji.

Jako hlavní prohlížeč používám Firefox, protože v něm mám uložený všechny hesla...
deprimido

PříspěvekZaslal: neděle 21. leden 2007 14:26     Předmět: Citovat

Já používám Mozzilu i proto, že nemám rád zbohatlý americký balíky (jako třeba sám velký Blil Gates)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
puczmeloun

PříspěvekZaslal: neděle 21. leden 2007 15:00     Předmět: Citovat

Samozrejme pokud clovek de vecer prez net akorat na e-mail precte si jedno forum prohlidne odkaz od kamaráda a de spát není zádný důvod proc prestupovat...pokud ale clovek stráví dve tri hodinky dene na internetu vyhledava ruzne veci, stahuje, hraje online hry atd... vyhody firefoxu (ci opery i kdyz tu ja moc rád nemám) rozhodne prevazují...a i uzivatelské prostredí firefoxu, ruzna nastavitelnost jsou pro me rozhodne prehlednejsí nez IE...no ono i duvod ze IE je od micro softu me dostatecne odrazuje...
Martinez

Bydliště: Kladno - město vydolovaného uhlí a spousty oceli žadonící o to aby byla sebrána

PříspěvekZaslal: neděle 21. leden 2007 19:27     Předmět: Citovat

puczmeloun napsal:
porad nedodrzuje nektere standady...

Co se týče W3C standardů tak ty pokud vím nedodržuje ani Firefox... viz zde. Osobně používám Operu, protože má asi nejlepší ovládání (Mouse Gestures), pěkný rozhraní (i když IE 7.0 ho má asi v defaultu hezčí - nicméně Opera se dá přeskinovat, takže to tolik nebolí), hodí se i kvaltitní integrovanej emailovej klient, občas irc nebo Torrenty...

//co se týče bezpečnosti Opery: http://secunia.com/product/10615/ , FF: http://secunia.com/product/12434/ ...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
puczmeloun

PříspěvekZaslal: neděle 21. leden 2007 21:32     Předmět: Citovat

Heh dobře Tak přejděte na operu...Ale co sem se dival jo s tou rychlostí a tak je to pekný ale to nepocítají s rychlostníma rozsirenima (treba Fasterfox) a taky pouzívají verze firefoxu jak se jim hodí nekdy 2.x nekdy 1.x coz se me taky nelíbí...no nic klidne budu hlasovat pro operu nez pro IEčko Wink
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Otázky ohledně fóra a stránek discworld.cz Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.