Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Vaše oblíbená hospoda nyní již i na hexnetu!

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Nejoblíbenější scéna z filmu Otec Prasátek
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Filmy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tomis
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: neděle 07. leden 2007 23:36     Předmět: Nejoblíbenější scéna z filmu Otec Prasátek Citovat

Tak se pochlubte jaká scéna vám přišla nejpovedenější, nebo na vás nechala nějaký dojem, že se o něm chcete podělit. Kdo to ještě neviděl ... Mohou se vyskytovat SPOILERY, tak bacha na to:)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Hadati

PříspěvekZaslal: pondělí 08. leden 2007 1:25     Předmět: Citovat

Má nejoblíbenější scéna je Noby a Smrť :-)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Druss

PříspěvekZaslal: pondělí 08. leden 2007 1:40     Předmět: Citovat

Noby se mi dost líbil Laughing

Výborný je taky Albert.

Nejlepší scéna je podle mne až ke konci filmu kdy před vlky stojí Sněhulák Smrť Laughing Laughing Laughing

Jinak Zuzanka je docela kus Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
puczmeloun

PříspěvekZaslal: pondělí 08. leden 2007 22:33     Předmět: Citovat

Změna zuzančinejch vlasů...wow...a scéna s časnačajem kdy stoji naproti Banjovi a říka He seems like a volcano...ha ha ha ha...a jednu mu vrazí...nádherně uchylne
MUDR

PříspěvekZaslal: pondělí 08. leden 2007 22:57     Předmět: Citovat

Úžasná scéna je jak přivádí Žlučobije ke střízlivosti. Krásně zahráno. A když Ča-snač-aj přepadne Norbertův povoz a otevře bránu do země víly zubničky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hadati

PříspěvekZaslal: úterý 09. leden 2007 22:40     Předmět: Citovat

Pravda, to, jak si Žlučoblij po vystřízlivění objednává, je velmi zábavná scénka. A když už jsem u toho Žlučoblije, tak Viola má naprosto dokonale ukecaný hlas :-)
Tomis

PříspěvekZaslal: úterý 09. leden 2007 23:26     Předmět: Citovat

ad viola, ta ma opravdu hlas jak vino, a to mi pripomnelo scenu kdy se viola a zlucoblij setkaji, ten jeho pohled je vserikajici:-)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Rausek

PříspěvekZaslal: sobota 13. leden 2007 22:29     Předmět: Citovat

Já mam děsnou slabost pro Prology zvlášť pro ty povedený. Když se mě jednou někdo zeptal jakej díl z Pána Prstenů se mi nejvíc líbí, řek sem že první, protože tam je ten pěknej prolog,dost divně se na mě pak podíval asi jako, co sem dělal celej zbytek filmu Very Happy. Takže u mě je to jasný. To přibližování k Zeměploše a to postupný objevování ploutví a hlavy vypadá dokonale a A´Tuin vypadá tak majestátně, hudba je taky super. Prostě dokonalost sama.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
puczmeloun

PříspěvekZaslal: sobota 13. leden 2007 23:02     Předmět: Citovat

Mám další oblíbenou scénu...ve druhém díle kdy se všichni mágové vrhly do prádelny...je tam obrovskej zmatek...lektorovy zaniklých run (nebo komu ja se v nich ve filmu nevyznám) to žere ponožku a mezi tím jeste probíhá skřet bradavčák no super...btw druhej díl byl horší žejo... Very Happy
Tomis

PříspěvekZaslal: sobota 13. leden 2007 23:34     Předmět: Citovat

puczmeloun napsal:
btw druhej díl byl horší žejo... Very Happy

tak maximalne kratsi, nektere sceny jsou lepsi tam, nektere onde.
napriklad "ahoj vnitrni dite, jsem tva vnitrni guvernantka je zrovna ze druheho:)
Letax

PříspěvekZaslal: neděle 14. leden 2007 11:35     Předmět: Citovat

Nemohu se rozhodnout mezi prologem a mezi scénou kdy si auditoři v cechu vrahů zaplatí inhumaci otce pasátek (velmi se mi líbí ty detaily se kterými si filmaři vyhráli, jako cehcovní erby u portrétu předešlích představených, erby všech cechů na zdi za ogradliho zádami apod...)
nenapadáměžádnýméno
Anonymní

PříspěvekZaslal: úterý 30. leden 2007 14:41     Předmět: Citovat

No, mě osobně se líbilo, jak ty prasátka hejbaly vocáskama. Je to tušim jeden ze záběrů ze začátku.
Taky víla Zubnička je skvělá drška. Jak hejká "Já to nechci vidět" a přitom se cpe do tý almary. Bomba.

Zuzka se jim povedla. Fakt hezká ženská.
Ossis

PříspěvekZaslal: úterý 30. leden 2007 20:59     Předmět: Citovat

Tak podle mě je nejlepší ta scéna skoro až na konci, když Zuzanka se Smrťem rozebírá poslední chvíli. Taky se mi líbil sněhulák. Tak mě napadá, není u někoho ještě sníh?

nenapadáměžádnýméno napsal:
Zuzka se jim povedla. Fakt hezká ženská.

Já říkal, že bude dobrá Wink...
Elischka

PříspěvekZaslal: středa 31. leden 2007 12:20     Předmět: Citovat

Mou nejoblíbenější scénu jsem uvedla v "Film OP". Pro ty, co to nezachytili:
"A TEĎ POSLEDNÍ, NEJDŮLEŽITĚJŠÍ OTÁZKA: BYLI JSTE HODNÍ, NEBO JSTE... ZLOBILI?!"
Sargon

PříspěvekZaslal: středa 31. leden 2007 12:47     Předmět: Citovat

Mě se nejvíc líbila ta s Nobbym na klíně Smrtě,i když některým z vás zdá Nobby nepovedenej,uvědomte si,že genetické pokusi na lidech jsou nelegální,nelidské,
a v tomto příbadě i ne(jakýkolidruhhumanoidůzvířatrostlim)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Filmy Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 1 z 5

Přejdi na: