Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Vaše oblíbená hospoda nyní již i na hexnetu!

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Cenzůra x Přehlednost
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Otázky ohledně fóra a stránek discworld.cz
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Souhlasíte s takovoudle cenzůrou
Jo
53%
 53%  [ 15 ]
Nee
46%
 46%  [ 13 ]
Celkem hlasů : 28

Autor Zpráva
Mák
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: pátek 12. leden 2007 15:11     Předmět: Citovat

nenapadáměžádnýméno napsal:
Skvělý. Case sem z ničeho nevobviňoval. Von mi jenom vodpověděl na muj dotaz. K tomu uklízení - mě to ale připadá takový dost vomezující. Podle mě tak nemůže vzniknout žádná slušná diskuze. Kdo ví, kam se někerý témata můžou vyvíjet. Začne se třeba u Zeměplošský kuchařky a skončí se u šlupek z pomerančů. Nejni to bomba ?

Je, jenže v phpBB neexistuje efektivní způsob rozvlákňování a proto se offtopicy mažou k větší přehlednosti celého fora.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
majls

PříspěvekZaslal: pátek 12. leden 2007 15:20     Předmět: Citovat

Mák napsal:
Je, jenže v phpBB neexistuje efektivní způsob rozvlákňování a proto se offtopicy mažou k větší přehlednosti celého fora.

no ono to jde ale mas pravdu ze to neni vyreseno uplne idealnim zpusobem. no proste jak uz tu padlo nekolikrat kdyz nekdo bude psat nejaké blbniny do klubů které o necem jsou tak at se nedivi ze mu to smazeme. ale nastesti tu je klub Gumbo paní Gogolové kde si muzete psát co chcete. nejak nechápu co ja na tom nepochopitelné nebo proc se to nekterým lidem nelíbí.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
DORFL

PříspěvekZaslal: pátek 12. leden 2007 20:52     Předmět: Citovat

Pokud to mazání, které má na mysli nenapadáměžádnýméno, bylo někde mimo Gumbo paní Gogolové, tak mi to vůbec nevadí.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ossis

PříspěvekZaslal: sobota 13. leden 2007 1:25     Předmět: Citovat

Nebylo by špatné na to autora těch příspěvků upozornit třeba přes SZ.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
tuvok07

PříspěvekZaslal: sobota 13. leden 2007 15:21     Předmět: Citovat

Proboha proč? To by se admini za chvíli upsali. Kdo nerespektuje základní pravidla slušnosti, tak sem nemusí psát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ossis

PříspěvekZaslal: sobota 13. leden 2007 15:37     Předmět: Citovat

tuvok07 napsal:
Proboha proč? To by se admini za chvíli upsali. Kdo nerespektuje základní pravidla slušnosti, tak sem nemusí psát.

No aby o tom věděl a mohl se poučit...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
puczmeloun

PříspěvekZaslal: sobota 13. leden 2007 22:09     Předmět: Citovat

upřímně když už je tu taková debata mohl bych poprosit o dvě věci v rámci zkrácení klikání rolování atd?
1) snažte se co nejmín citovat prosím at v tom není takovej zmatek a kdyz uz je to nutný tak udelejte citát a hned dalsí rádek (bez mezer) piste vás text...
2) kdyz uz pisete dva prispevky za sebou zkuste to co mate na mysli podruhe napsat do toho prvního...upravovat a predelavat vlastni prispevky ma pravo kazdy z vas...

snazil jsem se to ted tyden uprabvovat v ramci prehlednosti sam ale je to zbytecne tak plís pomozte sami se zlepšováním což? díky člen Noční hlídky Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Rausek

PříspěvekZaslal: sobota 13. leden 2007 23:05     Předmět: Citovat

Jsem pro, aby se mazaly příspěvky typu tisíc smajlíků nebo ty které vypadají jako několik úderů do klávesnice. Na druhou stranu, když se někdo zeptá co si o něčem kdo myslí a on mu odpoví "žůžo bžůžo" tak by se to mazat nemělo. Mimochodem NMŽM, dávej alespoň kvůli mě do hlasování i třetí možnost, já nejsem nikdy jednoznačně pro či proti a takhle si nezahlasuju.
deprimido

PříspěvekZaslal: neděle 14. leden 2007 10:36     Předmět: Citovat

Milý Puczmeloune,
ty chceš zlepšit přehlednost a nechceš abysme citovali?To v tom vznikne ještě větší zmatek. Nikdo nebude vědět kdo na co reaguje. A s tím upravováním příspěvků máš pravdu. Už jsem to začal dělat dokonce i já Cool
Martinez

Bydliště: Kladno - město vydolovaného uhlí a spousty oceli žadonící o to aby byla sebrána

PříspěvekZaslal: neděle 14. leden 2007 11:45     Předmět: Citovat

Myslím, že jde o to nemít třeba 20 citací zanořených v sobě, nebo není nutný citovat i předchozí příspěvek atd...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
puczmeloun

PříspěvekZaslal: neděle 14. leden 2007 15:50     Předmět: Citovat

Martinezi...díky...já treba necituju skoro vubec...a deprimidio opravdu jde o to ze ti stací citovat jenom ten pripevek pred tebou ne 5 a více príspevku predcházejících...
Case
Noční hlidka

PříspěvekZaslal: neděle 14. leden 2007 15:59     Předmět: Citovat

Přesněji - stačí citovat jen ta klíčová část, na kterou reaguju. Ostatně jestli se nepletu, tak o nadměrném citování se zmiňuje i netiquette.
deprimido

PříspěvekZaslal: neděle 14. leden 2007 16:01     Předmět: Citovat

Tak to jo, já většinou cituju jenom jednoho člověka. Nepatřím mezi lidi, kteří vytvářejí složité množiny rámečků s příspěvky. Zase si ale myslím, že když se chci vyjádřit ke dvěma různým věcem v jednom tématu, je lepší udělat 2 citace než napsat 2 příspěvky.
Rausek

PříspěvekZaslal: neděle 14. leden 2007 19:33     Předmět: Citovat

kód:
pharmacy pharmacy rolex1 rolex1 brand ringtones ringtones refinance ringtones pharmacy ringtones1 insurace rolex1 ringtones ringtones perfume ringtones ringtones ringtones ringtones gucci pharmacy free ringtones gucci pharmacy insurace ringtones insurace ringtones free mortgages insurace insurace pharmacy ringtones pharmacy ringtones insurace perfume refinance ringtones insurace ringtones perfume ringtones refinance perfume refinance blackjack pharmacy insurace rolex1 pharmacy perfume insurace ringtones ringtones pharmacy refinance insurace pharmacy

Tak přesně tohle je jeden z důvodů, proš hlasuju pro cenzuru. Evil or Very Mad
puczmeloun

PříspěvekZaslal: neděle 14. leden 2007 20:06     Předmět: Citovat

jeden z duvodu proč už jsem to smazal Very Happy
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Otázky ohledně fóra a stránek discworld.cz Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 2 z 5

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.