Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Vaše oblíbená hospoda nyní již i na hexnetu!

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Cenzůra x Přehlednost
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Otázky ohledně fóra a stránek discworld.cz
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Souhlasíte s takovoudle cenzůrou
Jo
53%
 53%  [ 15 ]
Nee
46%
 46%  [ 13 ]
Celkem hlasů : 28

Autor Zpráva
nenapadáměžádnýméno
Anonymní

PříspěvekZaslal: pondělí 15. leden 2007 8:53     Předmět: Citovat

DORFL napsal:
Pokud to mazání, které má na mysli nenapadáměžádnýméno, bylo někde mimo Gumbo paní Gogolové, tak mi to vůbec nevadí.

Bylo to f Gumbu - Nejvoblíbenější scéna z Votce Prasátek
Case
Noční hlidka

PříspěvekZaslal: pondělí 15. leden 2007 15:28     Předmět: Citovat

No tak teda dobře. V naději, že to konečně přestane - jak to tedy celé bylo:
V onom vláknu o nejoblíbenější scéně z filmu se objevilo několik naprosto nesouvisejících příspěvků (už si fakt nepamatuju o čem, nevěnoval jsem jim zas takovou pozornost). Protože už předtím kdesi Hadati poznamenával, že se mu nelíbí, kolik se ve vláknech objevuje OT příspěvků, zařídil jsem se podle toho a napsal jsem pod ně žádost, aby toho dotyční nechali nebo se vrátili k tématu vlákna. Když jsem se tam vrátil příště, byly zmíněné OT příspěvky smazané, včetně toho mého upozornění. Nevím vlastně doteď, kdo to smazal, ale to vůbec není důležité. A nenapadamezadnyjmeno se tam rozciloval o cenzure a ze chce vědět, proč to někdo smazal. Smazal jsem tedy jeho OT příspěvek a odpověděl mu do Pošty textem, který si můžete přečíst tady a který se mu očividně nezamlouval.

Tolik vysvětlení a fakt bych byl rád, kdyby se to konečně přestalo řešit, je to naprosto nesmyslné. Že je Gumbo 'kecárnou' ještě neznamená, že je ve vláknu nadepsaném 'nejoblíbenější scéna z filmu' v pořádku tlachat o počasí nebo o tom, co jsem měl k obědu.

BTW, já bych třeba ocenil, kdyby nenapadamezadnyjmeno psal jako člověk, ale očividně mám smůlu. Mám kvůli tomu začít vřískat a zakládat hlasování?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
nenapadáměžádnýméno
Anonymní

PříspěvekZaslal: pondělí 15. leden 2007 15:55     Předmět: Citovat

Sem se jenom zeptal, kam se poděl můj příspěvek. A zeptal sem vostatních, co si vo tom myslej. Nevim proč ste zakládali diskuzní fórum, dyž vo diskuzi nestojíte.

Sory, že sem se vůbec narodil. Víckrát se to nestane.
zavazadlo

PříspěvekZaslal: pondělí 15. leden 2007 17:27     Předmět: Citovat

Tak trochu změna (ale na stejne tema) --- co takhle i trochu protřidit seznam uživatelu?? -- nebo spiš (pro což bych byl ja) dat nějake časove omezeni - jako že když nepošleš nic nějakej ten měsic tak nazdar?? - jen navrh -- to mě jen tak napadlo když sem se dival na seznam a po seřezeni vzestupně podle počtu přispěvku zjistil že prvni stranka je 0 a dalši pul na pul 0 1 přispěvek. Je to třebas uplna zbytečnost ale alespoň by ste se chvilku mohly hadat o něčem jinym - bez zpronevěřeni se tematu (snad Smile - nebo mě spiš přinde zbytečny zakladat nove tema kvuli natolik podobne věci. Smile --- a eště aby nevznikla nějaka taka tento jako že tady nechci nikoho kdo nenapsal alespoň 60 přispěvku - tak ne - naopak ať je nas tu co nejvic - ale když ma někdo datum registrace 1.10. 06 a přispěvku 0 tak mě přinde v seznamu trošku zbytečnej Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
majls

PříspěvekZaslal: pondělí 15. leden 2007 17:33     Předmět: Citovat

zavazadlo napsal:
Tak trochu změna (ale na stejne tema) --- co takhle i trochu protřidit seznam uživatelu?? -- nebo spiš (pro což bych byl ja) dat nějake časove omezeni - jako že když nepošleš nic nějakej ten měsic tak nazdar?? - jen navrh -- to mě jen tak napadlo když sem se dival na seznam a po seřezeni vzestupně podle počtu přispěvku zjistil že prvni stranka je 0 a dalši pul na pul 0 1 přispěvek. Je to třebas uplna zbytečnost ale alespoň by ste se chvilku mohly hadat o něčem jinym - bez zpronevěřeni se tematu (snad Smile - nebo mě spiš přinde zbytečny zakladat nove tema kvuli natolik podobne věci. Smile

o tomhle jsem uvazoval uz davno ovsem delat nejaka pravidla jak casto sem musis psat je hloupost. to vede jedine k tomu ze by sem lidi psali kraviny a uz by jim bylo jedno co to je. hlavne ze neco napisou.
ovsem je tu skupina lidi co se zaregistovala a nikdy neprihlasila. ty asi opravdu brzo smazu.
jinak nekteri si uz mozna vsimnuli ze jsme dokonce uvolnili moznost psat do fora i pro neregistrovane uzivatele. chce aby se na toto forum dostalo co nejvice lidi. ale teprve cas ukaze jestli je toto ta prava cesta
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
zavazadlo

PříspěvekZaslal: pondělí 15. leden 2007 17:39     Předmět: Citovat

Oka a super - nějakou takou odpověd sem čekal, diky za ni a zcela souhlas. Anonymu sem si všimnul a zatim pišou k věci a dokonce na dane tema - takže super - až bude psat někdo něco mimo či dokonce přisprostlyho tak si s nim určitě naši božšti ochranci pořadku poradite - zcela važně diky Vam za to.

+ taky sem na začatku psal přizpěvky hodně mimo tema ale postupem času a s narustanim citovej vazby (i s nastupen zkouškoveho= meně času Smile sem od toho (doufam) ustoupil a snažim se psat vše tam kam patři. --- takže souhlas s tim že co je mimo tak pryč stim - připadně to přehodit jako nove tema (když se to rozjede do několika strankoveho pokecu)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Elischka
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: pondělí 15. leden 2007 22:25     Předmět: Citovat

Já osobně jsem ráda, že tady něco takového funguje... je to pak fakt přehlednější... byla bych ale pro, aby se vymazala ta témata, do kterých se už nepřispívá. Také bych ráda poděkovala moderátorům, že mnou založené téma ve špatné kategorii transportovali do kategorie správné Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
DORFL

PříspěvekZaslal: pondělí 15. leden 2007 22:42     Předmět: Citovat

Elischka napsal:
byla bych ale pro, aby se vymazala ta témata, do kterých se už nepřispívá.

Mně osobně to nepřijde jako moc dobrý nápad. Co když si budeš chtít vyhledat nějakou informaci, co se tu jednou objevila a ona už bude takto ztracená. A smazala bys například téma Film Otec prasátek, kdyby se v něm třeba dva měsíce neobjevil nový příspěvek? Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MUDR

PříspěvekZaslal: pondělí 15. leden 2007 23:01     Předmět: Citovat

Já bych nerušil stará témata, časem se mohou stát opět aktuálními.
Druss

PříspěvekZaslal: úterý 16. leden 2007 9:58     Předmět: Citovat

majls napsal:

jinak nekteri si uz mozna vsimnuli ze jsme dokonce uvolnili moznost psat do fora i pro neregistrovane uzivatele.

To je správné, ale docela sebevražda. Podobně nastavené jsme to měli i u nás a skončilo to tím že fórum bylo neskutečně zaspamováno bootama. To co se objevuje teď je pouze lehký začátek toho v co to vyústí. Zamezení spamu došlo až tehdy kdy se nastavilo potvrzení registrace přes email pojištěný opsáním textu...jo a samozřejmě možnost psát jen registrovaným Wink
Case
Noční hlidka

PříspěvekZaslal: úterý 16. leden 2007 16:31     Předmět: Citovat

Se spamem se zatím daří vcelku úspěšně bojovat, obvykle se dlouho neohřeje, skoro pořád tu někdo z nás je a může ho mazat. A ani ho zatím není mnoho (klep klep).
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Elischka

PříspěvekZaslal: úterý 16. leden 2007 17:12     Předmět: Citovat

MUDR napsal:
Já bych nerušil stará témata, časem se mohou stát opět aktuálními.

Jo, některá nepochybně. Například šlůp. K Dorflově námitce: Předpokládám, že admini mají v hlavě více než půl mozku a "perspektivní" téma by nesmazali. Razz
DORFL

PříspěvekZaslal: úterý 16. leden 2007 21:39     Předmět: Citovat

Elischka napsal:
Jo, některá nepochybně. Například šlůp. K Dorflově námitce: Předpokládám, že admini mají v hlavě více než půl mozku a "perspektivní" téma by nesmazali. Razz

Šlůp a šloud je pro mě zrovna případ toho tématu se zajímavou informací (vedle mnoha jiných, samozřejmě). Smile

Tak napíšu "perspektivní" a ne toto: byla bych ale pro, aby se vymazala ta témata, do kterých se už nepřispívá. Wink

Podle mého skromného názoru je ještě na nějaké případné promazávání fóra dost brzo. Ale děj se vůle adminů. Very Happy

O tom, že admini mají mozek celý a pěkně tam, kde má být, vůbec nepochybuji. Smile
Hadati

PříspěvekZaslal: úterý 16. leden 2007 21:49     Předmět: Citovat

Přijde mi zbytečné, mazat stará témata. Prostě je necháme samostatně zapadnout do hlubin času. Třeba se z některého stane opět živé téma. Kdo ví.
Case
Noční hlidka

PříspěvekZaslal: úterý 16. leden 2007 23:18     Předmět: Citovat

Ano, IMHO je taková věc potřeba teprve tehdy, když už databáze nezvládá nápor/objem příspěvků anebo když už se ve fórech opravdu absolutně nelze orientovat. Prostě nouzovka, poslední záchrana.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Otázky ohledně fóra a stránek discworld.cz Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 3 z 5

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.