Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Vaše oblíbená hospoda nyní již i na hexnetu!

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Cenzůra x Přehlednost
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Otázky ohledně fóra a stránek discworld.cz
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Souhlasíte s takovoudle cenzůrou
Jo
53%
 53%  [ 15 ]
Nee
46%
 46%  [ 13 ]
Celkem hlasů : 28

Autor Zpráva
MUDR

PříspěvekZaslal: úterý 16. leden 2007 23:36     Předmět: Citovat

a takový nouzový stav snad nenastane(i když pokud to bude počtem příspěvků tak možná)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ossis

PříspěvekZaslal: sobota 20. leden 2007 15:38     Předmět: Koš? Citovat

A co takhle OT příspěvky přesouvat do nějaké speciální části fóra, mohla by se jmenovat např. Ankh.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
puczmeloun

PříspěvekZaslal: pátek 02. únor 2007 14:36     Předmět: Citovat

Ossis: Nakej problem proti nazvu Ankh? Laughing , ja kdyz uz nic bych OT pojmenoval plantaz nejlíp netová Wink

Ale ja sem chci psat ze dvou duvodu

1) lidi prosím vás az budete psát neprihlásení jako anonimové a napísete poté jezisimarja to sem byl/a já zamyslete se nad tím...přihlašte se napište to stejný...moderátor pak pouze smaze dualní příspěvek..takhle musi smazat jeden a prepsat druhý

2)Citace, prosím znovu snazte se je omezovat a kdyz uz je budete psát tak nedelejte mezery mezi [quote] a textem ...

...myslete na prehlednost prosím...díky
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
puczmeloun

PříspěvekZaslal: středa 14. únor 2007 23:43     Předmět: Citovat

Tak pozor, nereklo se ze na spamu (v gumbu) si muzeme kecat co chceme za kraviny? proc bylo smazáno nase barevné forum s barvickama velikostí písma a predtrpaslíkovskou síloeností? dyt bylo v gumbu nic neporusovalo...tohle uz je cenzura az trosku moc ne? Chci jako exkvizitor vysvetlení....dekuji (ano priznávám ze to forum bylo o nicem ale sakra to uz se budou cenzoruvat i veci o nicem? smazte cele gumbo)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
tutchek

PříspěvekZaslal: čtvrtek 15. únor 2007 0:02     Předmět: Citovat

puczmeloun napsal:
Tak pozor, nereklo se ze na spamu (v gumbu) si muzeme kecat co chceme za kraviny? proc bylo smazáno nase barevné forum s barvickama velikostí písma a predtrpaslíkovskou síloeností? dyt bylo v gumbu nic neporusovalo...tohle uz je cenzura az trosku moc ne? Chci jako exkvizitor vysvetlení....dekuji (ano priznávám ze to forum bylo o nicem ale sakra to uz se budou cenzoruvat i veci o nicem? smazte cele gumbo)

pani gogolova taky do gumba jiste nehaze vseliky odpad Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
puczmeloun

PříspěvekZaslal: čtvrtek 15. únor 2007 0:29     Předmět: Citovat

Jasne ale pouze a jenom vybraný spam, který není ve stylu žužo bžužo...
Case
Noční hlidka

PříspěvekZaslal: čtvrtek 15. únor 2007 1:26     Předmět: Citovat

Ano, já osobně budu mazat i opravdu prázdné tlachy o ničem, ať jsou kdekoliv, jako jsem smazal i tohle "oddělené" vlákno, jehož jedinou pointou bylo psát velkým a/nebo barevným písmem "Ahoj, byl jsem tady" a podobně. Velmi duchaplné. Měl jsem to místo upozorňování smazat ještě před oddělením toho vlákna a byl klid.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Rausek
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: čtvrtek 15. únor 2007 20:27     Předmět: Citovat

Chtěl jsem se zeptat, proč byl smazán můj příspěvek z návštěvní knihy? Bylo to kvůli tomu, že Byl jsem tu! Rausek bylo psáno velkým písmem? Rozhodně nesouhlasím, že to bylo OT.
1) V popisu fora je jasně napsáno, že můžeme klidně napsat, že jsme tu byli.
2) Nikde neni psáno jakou velikost a formát písma smíme v jakem foru používat.
3) Kromě toho "byl jsem tu..." jsem psal i svůj názor na forum (a výrazně kladný). Navíc jsem to rozhodně nemyslel jako spam (ani mi to tak nepřišlo).
Nikoho neobviňuju z toho, že to smazal, spíš chci jen vědět proč?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Case
Noční hlidka

PříspěvekZaslal: čtvrtek 15. únor 2007 21:27     Předmět: Citovat

Já Ti k tomu můžu říct jen to, že byl očividně oddělen do zmíněného mnou smazaného vlákna. To oddělení ovšem provedl někdo jiný, takže proč do něj zahrnul Tvůj vzkaz Ti bude muset prozradit dotyčný (netuším, kdo to byl).

Nicméně je třeba si uvědomit, že na příspěvky, obsahující slova či věty psané větším než standardně velkým písmem se obecně nepohlíží zrovna přívětivě.
Martinez

Bydliště: Kladno - město vydolovaného uhlí a spousty oceli žadonící o to aby byla sebrána

PříspěvekZaslal: čtvrtek 15. únor 2007 21:44     Předmět: Citovat

Netiquette... Velký písmena jsou skoro to samý jak kapitálky...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
puczmeloun

PříspěvekZaslal: čtvrtek 15. únor 2007 22:02     Předmět: Citovat

Oddělil jsem to já...oddělil jsem to z toho duvodu že sem předpokladal že jak člověk dosáhne velkého počtu příspěvků bude se chtít nejak zviditelnit...proto se tam objevil rauskuv prispevek k oslavení 400 DOrfluv k 500 muj k 600 jokeruv provokativní k 27 a muj provokativní proti NMZM k 400 to ze se tam zacali pridavat barvičkaři už není moje vec...proto jsem taky protestoval proti smazání....stacilo pouze smazat barevné príspevky o nicem...to bych pochopil ale to ze bylo smazané celé vlákno ja ceseho vec to ríkej jemu...
--------
btw co sem se do té netikety díval http://cs.wikipedia.org/wiki/Netiketa nic o kapitálkách a velkých písmenech nevidím
--------
btw jeste jedna zajímavost pravidlo 8. Nezneužívejte svou moc. A taky je možnost ne příspěvek smazat ale příspěvek upravit...třeba oddělat tu velikost...

Naposledy upravil puczmeloun dne čtvrtek 15. únor 2007 22:06 , celkově upraveno 1 krát.
Rausek

PříspěvekZaslal: čtvrtek 15. únor 2007 22:18     Předmět: Citovat

No já bych neřek, že jsem dosáh zrovna velkého počtu příspěvků, to že jsem si to schoval na stý přízpěvek byla víceméně náhoda. Napsal jsem to spíš proto, že mi to přišlo vtipný. Rozhodně si tady nehodlam stěžovat a dožadovat se: Vraťte mi můj příspěvek! Spíš sem jenom chtěl znát důvod. Koukam, že přes tyden se tady děli věci Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hadati

PříspěvekZaslal: čtvrtek 15. únor 2007 23:18     Předmět: Citovat

Chjo, proč se tu řeší takové prkotiny? V Gumbu si můžete zakládat kluby, jaké chcete, ale musíte počítat s tím, že když to fórum bude o ničem, tak jej zrušíme. Už teď se mi tu nelíbí fóra typu internet, hudba apod., které nemají se Zeměplochou žádnou souvislost, ale to se ještě dá tolerovat. Ale když si tu někdo začne zakládat fóra "Pojďte dělat barevné texty" nebo "Rychlost v plazení s rozepnutým poklopcem rozžhaveným popelem", tak se nedivte, že se to tu smaže.

Uvědomte si, k čemu slouží tento diskuzní server.
puczmeloun

PříspěvekZaslal: pátek 16. únor 2007 0:02     Předmět: Citovat

Když se neřeší prkotiny tak se řeší dulezite veci...a do toho se nikomu neche...ale zpet...nikdo nezakladal tema Pojdme delat barevné texty vlákno bylo zalozeno stejne jako promin matasi, nebo co máte rádi za hudbu...to že to má pramálo společné ze zemeplochou tak snad není dulezite? na to sou ty ostatní témata, ty jsou vázne smapuje se do nich pramálo a taky je promazávám bez milosti...ale kdyz uz se neco maze tak pouze to co je opravdová prkotina coz puvodni napad imho nebyl dobre ty barvicky byly ale tak jsme lidi ne? a fora nejsou jen od toho aby se bavilo na intelektualni víši (na to jak uz sem rikal jsou jina temata) ja myslim ze gumbo je od toho aby si lidi stejného zamereni i poblbli...to je muj nazor...potom uz muzeme mazat i internet a omluvy matasovi ktere maji taky se zemeplochou pramalo spolecneho....to ze se mazou príspevky od pmabotu a od NMZM to chápu...
Case
Noční hlidka

PříspěvekZaslal: pátek 16. únor 2007 1:44     Předmět: Citovat

Hadati: Myslím, že bychom to měli probrat na Trpasliconu, jak s Gumbem a tak.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Otázky ohledně fóra a stránek discworld.cz Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 4 z 5

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.