Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Vaše oblíbená hospoda nyní již i na hexnetu!

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Kolik kdo má zeměploch?
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 21, 22, 23  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Gumbo paní Gogolové
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Letax

PříspěvekZaslal: pátek 12. leden 2007 18:14     Předmět: Kolik kdo má zeměploch? Citovat

Zajímalo by mě kolik kdo vlastníte publikací o zeměploše? A kolik z Vás má ambice pořídit si "KOMPLETNÍ ZEMĚPLOŠSKOU SBÍRKU" (což je v tomhle momentě 31 Úžasnách zeměploch, 3 příběhy ze zeměplochy, 4 zeměplošské mapy, 2 vědy, kuchařka, průvodce, umění, portfolio, divadlo krutosti a 1 komiks).

Já osobně od 11.1.2007 jsem hrdým majitelem "KOMPLETNÍ ZEMĚPLOŠSKÉ SBÍRKY". Embarassed Embarassed Razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Voronde

PříspěvekZaslal: pátek 12. leden 2007 18:31     Předmět: Citovat

To se někdo má.
Já zatím vlastním jen 10 Zeměploch, 2 mapy, 3 příběhy ze Zeměplochy a jednu Kuchařku. Embarassed
A ještě jsem zapoměla na Portfolio. Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Wolthan

PříspěvekZaslal: pátek 12. leden 2007 19:14     Předmět: Citovat

já četl všechno ale vlastním jenom kobouk s oblohou,vědu II,umění a portfolio.
Ale až budou peníze mám v plánu sehnat si ůplně všechno co bude k mání.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tomis
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: pátek 12. leden 2007 20:10     Předmět: Re: Kolik kdo má zeměploch? Citovat

Letax napsal:
3 příběhy ze zeměplochy,
mysleno cesky, takze je myslena 2x tonicka + mauric?
ja zatim jen 11 uzasnych zemeploch v CJ a 4 v aj obe tonicky,pruvodce,mapy, ale postupne doplnuju:)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Silence

PříspěvekZaslal: pátek 12. leden 2007 20:11     Předmět: Citovat

Já mám snad všechno kromě kuchařky a komiksu. Kuchařku jsem měla půjčenou, ale musela jsem ji vrátit Confused Very Happy Mám štěstí, že Zeměplochu miluje i moje sestra, takže o náklady se spravedlivě dělíme. Horší bude, až se jedna z nás bude chtít odstěhovat - to pak bude boj na zuby, drápy, maso, krev! Laughing
DORFL

PříspěvekZaslal: pátek 12. leden 2007 20:46     Předmět: Re: Kolik kdo má zeměploch? Citovat

Letax napsal:
31 Úžasných zeměploch, 3 příběhy ze zeměplochy, 4 zeměplošské mapy, 2 vědy, kuchařka, průvodce, umění, portfolio, divadlo krutosti a 1 komiks.

Tak tohle všechno mám.
puczmeloun

PříspěvekZaslal: pátek 12. leden 2007 21:01     Předmět: Citovat

Heh ja se stydím ale mam pouhých asi 20 knih...nebudu to pocitat neb bych brecel, závistive pokukoval a žárlil na vás co je všechny mají...hold za dva roky shromažďovaní je to preci jenom malý uspech na 16 klučinu Very Happy ale já si věřím a do roku dvou to bude 100% Very Happy btw to vsici mate i posledního hrdinu? uh toho ja zatim mel jen z knihovny za obrovské usilí...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Mák

PříspěvekZaslal: pátek 12. leden 2007 21:58     Předmět: Citovat

Tak já mám: Těžké melodično, Zajímavé časy, Maškarádu, Buch! a Malé bohy (ne že by byl nedostatek peněz, mám málo času na čtení)
Hadati

PříspěvekZaslal: pátek 12. leden 2007 22:01     Předmět: Citovat

Z českých věcí mi chybí jen Otec prasátek, Poslední kontinent a Carpe jugulum. Mám v plánu dokoupit tento rok.

Navíc mám anglickou verzi Guards! Guards!, jeden kalednář od Kirbyho, jeden kalendář Otec prasátek, tři pc hry, film Otec prasátek, Soudné sestry, seriál Těžké melodično, scénář na film Soudné sestry, mapu Lancre v originále, anglické knihy Interesting Times a Jingo a nakonec tužkovník Krysího smrtě, záložku a pár pohledů :-)
Letax

PříspěvekZaslal: pátek 12. leden 2007 23:10     Předmět: Re: Kolik kdo má zeměploch? Citovat

Tomis napsal:
Letax napsal:
3 příběhy ze zeměplochy,
mysleno cesky, takze je myslena 2x tonicka + mauric?
ja zatim jen 11 uzasnych zemeploch v CJ a 4 v aj obe tonicky,pruvodce,mapy, ale postupne doplnuju:)

Jj měl jsem na mysli české publikace čili Mauric a Tonička.
Letax

PříspěvekZaslal: pátek 12. leden 2007 23:12     Předmět: Citovat

Hadati napsal:
Z českých věcí mi chybí jen Otec prasátek, Poslední kontinent a Carpe jugulum. Mám v plánu dokoupit tento rok.

Navíc mám anglickou verzi Guards! Guards!, jeden kalednář od Kirbyho, jeden kalendář Otec prasátek, tři pc hry, film Otec prasátek, Soudné sestry, seriál Těžké melodično, scénář na film Soudné sestry, mapu Lancre v originále, anglické knihy Interesting Times a Jingo a nakonec tužkovník Krysího smrtě, záložku a pár pohledů Smile

Jakej kalendář od Kirbyho máš?
puczmeloun

PříspěvekZaslal: pátek 12. leden 2007 23:34     Předmět: Citovat

A jak vypadá tužkovník?
MUDR

PříspěvekZaslal: sobota 13. leden 2007 1:06     Předmět: Citovat

Mě chybí jenom příběhy o toničce a mauric
Ossis

PříspěvekZaslal: sobota 13. leden 2007 1:14     Předmět: :( Citovat

Tak to jsem na tom pěkně bídně... Já si totiž většinu Zeměploch obstarávám v knihovně...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Druss

PříspěvekZaslal: sobota 13. leden 2007 1:14     Předmět: Citovat

Takže mám doma na poličce:
Barva kouzel; Lehké fantastično; Čaroprávnost; Mort; Magický prazdroj; Soudné sestry; Pyramidy; Stráže! Stráže!; Erik; Pohyblivé Obrázky; Sekáč; Čarodějky na cestách; Malí bohové Dámy a pánové; Muži ve zbrani; Těžké melodično; Zajímavé časy; Maškaráda; Otec prasátek; Hrrr na ně!; Nohy z jílu; Pravda; Zloděj času; Noční hlídka; Podivný regiment; Poslední hrdina; Zasl(r)aná pošta; Úžasný Mauric a jeho vzdělaní hlodavci; Mapa Zeměplochy; Ulice Ankh-Morporku; Smrťova říše; Turistický průvodce po Lancre; Průvodce Zeměplochou; Portfolio; Výtvarné umění Zeměplochy; Kuchařka Stařenky Oggové, Komiks Stráže! Stráže

Což je tedy 37 z 46 knih vydaných v ČR a majících spojitost se Zeměplochou.

Zbytek knížek Zeměplochy v ČJ, co je v ČR k dostání, přibude tento měsíc. Wink

Jinak dál mám Hrníček na kterém je Smrť, Záložku se Zuzanou, Peněženku se znachem Cechu vrahů....jo a snad mi dorazí puzzle "Mort".
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Gumbo paní Gogolové Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 21, 22, 23  Další
Strana 1 z 23

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.