Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Vaše oblíbená hospoda nyní již i na hexnetu!

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Feminismus
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Archiv kategorie Fanoušci Terryho Pratchetta
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Elischka
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: neděle 21. leden 2007 21:38     Předmět: Citovat

MUDR napsal:
Mě to nevadí, ale boj za zrovnoprávnění psaní měkkého a tvrdého i ve všech slovech na měkké. Za to by se mělo bojovat. Když už ne kvůli ženám(které by mohly být uražené, že u nich ze píše tvrdé a jsou tedy stejně podřadné jako děti), tak aspoň za cizince, kteří se náš jazyk učí.
Je pravda, že co se týče l-ových participií, tak tam by to ta měkká i chtělo. Ale zatím tam nejsou. Smile Jo a máš tam chybu. Je to Mně to nevadí... Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MUDR

PříspěvekZaslal: neděle 21. leden 2007 21:43     Předmět: Citovat

Jsem tak zblbý, že stále píšu hrubyce. Není to snad jedno, jestli se tu píše podle správného pravopisu nebo s hrubkami?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elischka

PříspěvekZaslal: neděle 21. leden 2007 21:47     Předmět: Citovat

MUDR napsal:
Jsem tak zblbý, že stále píšu hrubyce. Není to snad jedno, jestli se tu píše podle správného pravopisu nebo s hrubkami?

Heleď, já se v podstatě neustále musím držet, abych někoho neopravovala, ale měkké i u ženského rodu bylo na mě trochu moc... Jinak jedno to asi je. Smile Měj pochopení pro mou diagnózu Very Happy Zítra mám zkoušku z fonetiky, tak mám nervy v háji... Confused
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MUDR

PříspěvekZaslal: neděle 21. leden 2007 21:49     Předmět: Citovat

To nic, já vím, že píšu jako čuně, ale je to rychlejš, když se nemusím pozastavovat nad tím jaké i se píše tam a tam.
Elischka

PříspěvekZaslal: neděle 21. leden 2007 21:52     Předmět: Citovat

MUDR napsal:
To nic, já vím, že píšu jako čuně, ale je to rychlejš, když se nemusím pozastavovat nad tím jaké i se píše tam a tam.

Jo, jo. Já už se pozastavuji i nad tím, když někdo řekne hoďně místo hodně a hned si vypočítávám, jaké je to fonetická a fonologická změna... Holt deformace jak blázen. Very Happy No nic, já se na to jdu ještě mrknout a zítra... brou Smile
Letax

PříspěvekZaslal: neděle 21. leden 2007 22:24     Předmět: Citovat

Buď se smiřte s tím že nestíhám a tudíž píšu hrubice nebo mě obještě...jiná možnost není! Laughing Laughing
Sargon

PříspěvekZaslal: neděle 21. leden 2007 22:26     Předmět: Citovat

Já myslim že feminizmus neni problém.Ke všemu na Zeměploše exsistuje ženský protiklad(Igor X Igorína)
Teda až na Cecila Nobby Noblhócha(díky bohům.Všem)
MUDR

PříspěvekZaslal: neděle 21. leden 2007 22:29     Předmět: Citovat

Nevim jak by to dopadlo, kdyby měl bejt i ženskej protějšek pro Nobyho. Ble pane bože(paní bohyně). Radši na to nemyslet.
puczmeloun

PříspěvekZaslal: neděle 21. leden 2007 23:00     Předmět: Citovat

Ženskej protejsek pro nobbyho je snad ta kladivounka...ta me pripadá dostatecná Very Happy
Elischka

PříspěvekZaslal: pondělí 22. leden 2007 11:39     Předmět: Citovat

MUDR napsal:
Nevim jak by to dopadlo, kdyby měl bejt i ženskej protějšek pro Nobyho. Ble pane bože(paní bohyně). Radši na to nemyslet.

Myslím, že TP někde píše (tuším Noční hlídka), že příroda by přece nemohla být tak krutá, aby tohle provedla na dívce. Very Happy
MUDR

PříspěvekZaslal: pondělí 22. leden 2007 18:38     Předmět: Citovat

Chudák holka ta by měla strastiplný osud. Příroda si dokáže pěkně pohrát. Naštěstí ji koriguje TP a ten by to nedovolil, snad. Very Happy
VeHaLi

PříspěvekZaslal: úterý 23. leden 2007 13:52     Předmět: Citovat

MUDR napsal:
Mně to nevadí, ale boj za zrovnoprávnění psaní měkkého a tvrdého i ve všech slovech na měkké, by se měl zoragnizovat. Za to by se mělo bojovat. Když už ne kvůli ženám(které by mohly být uražené, že u nich ze píše tvrdé a jsou tedy stejně podřadné jako děti), tak aspoň za cizince, kteří se náš jazyk učí.

Very Happy Very Happy taky bych čekala, že za to tvrdé budou bojovat spíš chlapci Very Happy Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VeHaLi

PříspěvekZaslal: úterý 23. leden 2007 14:00     Předmět: Citovat

Bude to asi znít divně, ale já feminismus v moderní době nějak moc neschavluji. Nic se nesmí přehánět. Považuji za správně, že mají ženy volební právo, právo na studia a klavlitní zaměstnání, ale ostatní ať si každý zařídí, jak myslí sám. Narážím tím na snahy té ženské politické strany, proč je málo ženských v politice. Třeba tam moc ženské prostě nechtějí. Kdyby chtěly, tak by se tam dostaly. I když mě vytáčí i vzpěračky, skokanky na lyžích a tak podobně. Podle mě je zase málo chlapů ve školství, asi založím politickou stranu, aby se přidalo chlapům učitelům Very Happy Chápu, že to moc nesouvisí se Zeměplochou, ale asociace je asociace a nemohla jsem si prostě pomoci.
Myslím, že hlavními propagátorkami feminismu na Ploše jsou trpaslice v čele s Řiťkou a sem tam nějaká trolice, co nechce dostávat kamenem do hlavy. Nemůžu říct, jestli jim jejich snahy schvaluji nebo ne, protože si myslím, že to tam TP nedává kvůli fem. otázce, ale že je to prostě srandovní. A nemám mu to za zlé.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Elischka

PříspěvekZaslal: středa 24. leden 2007 10:39     Předmět: Citovat

VeHaLi napsal:
Bude to asi znít divně, ale já feminismus v moderní době nějak moc neschavluji. Nic se nesmí přehánět. Považuji za správně, že mají ženy volební právo, právo na studia a klavlitní zaměstnání, ale ostatní ať si každý zařídí, jak myslí sám. Narážím tím na snahy té ženské politické strany, proč je málo ženských v politice. Třeba tam moc ženské prostě nechtějí. Kdyby chtěly, tak by se tam dostaly. I když mě vytáčí i vzpěračky, skokanky na lyžích a tak podobně. Podle mě je zase málo chlapů ve školství, asi založím politickou stranu, aby se přidalo chlapům učitelům Very Happy Chápu, že to moc nesouvisí se Zeměplochou, ale asociace je asociace a nemohla jsem si prostě pomoci.
Myslím, že hlavními propagátorkami feminismu na Ploše jsou trpaslice v čele s Řiťkou a sem tam nějaká trolice, co nechce dostávat kamenem do hlavy. Nemůžu říct, jestli jim jejich snahy schvaluji nebo ne, protože si myslím, že to tam TP nedává kvůli fem. otázce, ale že je to prostě srandovní. A nemám mu to za zlé.

Já tedy taky rozhodně nejsem feministka, ale podle mého názoru trpaslice v Zeměploše celkem mají důvod se začít prosazovat. Smile
Pan Priatel

PříspěvekZaslal: středa 24. leden 2007 11:13     Předmět: Citovat

Nevydeme si niekam dievcata?
Ked nahodou pojdete na vylet na slovensko tak sa u nas isto najdu aspon 2 volne postele :0)
Byvame hned pri centre :0)
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Archiv kategorie Fanoušci Terryho Pratchetta Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 2 z 8

Přejdi na: