Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Vaše oblíbená hospoda nyní již i na hexnetu!

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Pár chybicek
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 14, 15, 16  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Otázky ohledně fóra a stránek discworld.cz
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mira

PříspěvekZaslal: pondělí 02. říjen 2006 10:05     Předmět: Citovat

jeste takovej zlepsovaci navrh - logo DISCWORLD vlevo nahore by mohlo odkazovat na stranky, a ne zase na forum...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
puczmeloun

PříspěvekZaslal: úterý 03. říjen 2006 16:08     Předmět: Citovat

Mám jeden problém k prohlížení internetu používam firefox bohužel v označení měcíců v novinkách nebere české znaky takže říjen se v IEčku zobrazuje normálne ale ve firefoxu to vypada nasledovne ?�jen...září je ještě lepší: z�?�

btw to ze se anketa na strankach kazdy den obnovuje tak ze muzu znovu hlasovat je schvalne?

btw k tomu logu aj si myslím ze by rozhodne melo zustat tak jak je ale odkaz na stranky by se mel obevit nekde pod Váše oblíbená hospoda nyní již i na hexnetu!....jo btw to Váše je schválne nebo ne?

a ještě jedno fšiml si někdo že v logu jak na strankach tak na foru je napsáno: Oficiální stránky Zeněplochy?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
majls

PříspěvekZaslal: úterý 03. říjen 2006 18:45     Předmět: Citovat

puczmeloun napsal:
Mám jeden problém k prohlížení internetu používam firefox bohužel v označení měcíců v novinkách nebere české znaky takže říjen se v IEčku zobrazuje normálne ale ve firefoxu to vypada nasledovne ?�jen...září je ještě lepší: z�?�

btw to ze se anketa na strankach kazdy den obnovuje tak ze muzu znovu hlasovat je schvalne?

btw k tomu logu aj si myslím ze by rozhodne melo zustat tak jak je ale odkaz na stranky by se mel obevit nekde pod Váše oblíbená hospoda nyní již i na hexnetu!....jo btw to Váše je schválne nebo ne?

a ještě jedno fšiml si někdo že v logu jak na strankach tak na foru je napsáno: Oficiální stránky Zeněplochy?

ano hlasovani je momentalne udelane tak ze se da hlasovat kazdy den znovu. ale to brzo zmenim.
ty znaky v novinkach ti blbnou pokazde nebo jen obcas?
tyjo tak toho loga si vazne nikdo nevsimnul Smile. hned to napravime
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
puczmeloun

PříspěvekZaslal: pátek 06. říjen 2006 15:50     Předmět: Citovat

Heh víte že je to pořád a stále Zeněplocha? A ještě jedna chyba všechny odkazy na stranky (na discworld.cz nahoře) problikávaj jen Zemětvorba ne možná je to schvalne ale asi ne že?

Naposledy upravil puczmeloun dne pátek 06. říjen 2006 19:28 , celkově upraveno 1 krát.
Drizzt

PříspěvekZaslal: pátek 06. říjen 2006 17:45     Předmět: Citovat

puczmeloun napsal:
Heh víte žě je to pořád a dtále Zeněplocha? A ještě jedna chyba všechny odkazy na stranky (na discworld.cz nahoře) problikávaj jen Zemětvorba ne možná je to schvalne ale asi ne že?

Poříd je tam Zeněplocha Exclamation Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VeHaLi
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: středa 11. říjen 2006 13:13     Předmět: Sekce knihy Citovat

V přehledu knih jsou nějak seštosované řádky, je to mým nastavením nebo je to všude?
majls

PříspěvekZaslal: středa 11. říjen 2006 13:56     Předmět: Re: Sekce knihy Citovat

VeHaLi napsal:
V přehledu knih jsou nějak seštosované řádky, je to mým nastavením nebo je to všude?

seštosovane? no takove rozhodne být nemaji Smile. zkus se podivat jaky mas prohlizes a napsat mi to. stránky rozhodne bez problemu fungují v Internet Exploreru 6, Firefox 1.5 a Opere. Internet Explorer 5 ma obcas trochu problemy ale i v nem jsou stranky citelne.
VeHaLi

PříspěvekZaslal: čtvrtek 12. říjen 2006 15:59     Předmět: Re: Sekce knihy Citovat

majls napsal:
VeHaLi napsal:

seštosovane? no takove rozhodne být nemaji Smile. zkus se podivat jaky mas prohlizes a napsat mi to. stránky rozhodne bez problemu fungují v Internet Exploreru 6, Firefox 1.5 a Opere. Internet Explorer 5 ma obcas trochu problemy ale i v nem jsou stranky citelne.

tak to bude problém Very Happy já nevím, jak to zjistit. Když mi napíšeš, jak na to, snad to zvládnu Very Happy
tuvok07

PříspěvekZaslal: čtvrtek 12. říjen 2006 22:22     Předmět: Re: Sekce knihy Citovat

VeHaLi napsal:

tak to bude problém Very Happy já nevím, jak to zjistit. Když mi napíšeš, jak na to, snad to zvládnu Very Happy

Eh? Ty nevíš ani jak se menuje program kterým lezeš na Internet? Very Happy
Hadati

PříspěvekZaslal: čtvrtek 12. říjen 2006 23:02     Předmět: Re: Sekce knihy Citovat

VeHaLi napsal:
Tak to bude problém Very Happy já nevím, jak to zjistit. Když mi napíšeš, jak na to, snad to zvládnu Very Happy

Klikni v menu na tlačítko nápověda. Tam bude něco jako "O aplikaci....". Když na to klikneš, zjistíš název a verzi programu.
VeHaLi

PříspěvekZaslal: pátek 13. říjen 2006 11:42     Předmět: Re: Sekce knihy Citovat

tuvok07 napsal:
VeHaLi napsal:

Eh? Ty nevíš ani jak se menuje program kterým lezeš na Internet? Very Happy

...nebylo to pro mě nijak důležité, že je to internet explorer vím. Jenže nějaká čísílka, furt se to mění,tak proč si hlavu zbyteně přecpávat, stačí vědět, jak to najít, a to už díky Hadati vím, pro jistotu jsem to opsala celé: 6.0.2900.2180.xpsp_gdr.050301-1519 Very Happy
VeHaLi

PříspěvekZaslal: pátek 13. říjen 2006 11:43     Předmět: Citovat

jo a taky v novinkách mám na pravé straně tu anketu Jak se vám líbí... a ne středu nic a novinky jsou až pod tím.
majls

PříspěvekZaslal: pátek 13. říjen 2006 12:46     Předmět: Citovat

VeHaLi napsal:
jo a taky v novinkách mám na pravé straně tu anketu Jak se vám líbí... a ne středu nic a novinky jsou až pod tím.

no tak to opravdu neni normalni. a v IE 6 to neni normalni tuplem. a popravde ani me nenapada cim by to mohlo být. ale budu o tom uvazovat treba na nejake reseni prijdu
DORFL

PříspěvekZaslal: pátek 13. říjen 2006 20:17     Předmět: Citovat

Nemělo by mít slovo "prokopnutého" (viz název fóra) velké počáteční písmeno? Zřejmě se vychází z překladů, ale i tak...
Hadati

PříspěvekZaslal: sobota 14. říjen 2006 13:10     Předmět: Citovat

DORFL napsal:
Nemělo by mít slovo "prokopnutého" (viz název fóra) velké počáteční písmeno? Zřejmě se vychází z překladů, ale i tak...

My se jmenujeme "U prokopnutého bubunu". V A-M je/byla hospoda "Prokopnutý buben". V tom je ten rozdíl psaní velkých a malých písmen.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Otázky ohledně fóra a stránek discworld.cz Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 14, 15, 16  Další
Strana 2 z 16

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.