Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Vaše oblíbená hospoda nyní již i na hexnetu!

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Film Otec prasátek
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 34, 35, 36  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Filmy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hadati
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: neděle 01. říjen 2006 13:12     Předmět: Film Otec prasátek Citovat

Osobně doufám, že seženu někoho, kdo chytá Sky One. Rád bych tenhle film viděl co nejdřív. Jak se vám líbí fotky z tohoto filmu?

Já osobně jsem velmi spokojený. Časnačaj, Zuzanka, Albert, Žlučoblij, Časnačajova banda - ti všichni se mi líbí. Jediné, s čím nejsem spokojený, je Smrťova maska, s tou si mohli dát větší práci.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
tuvok07

PříspěvekZaslal: neděle 01. říjen 2006 13:31     Předmět: Citovat

Ještě jsem ty fotky neviděl Sad Jen pár. Kde jsou?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Drizzt

PříspěvekZaslal: neděle 01. říjen 2006 13:36     Předmět: Citovat

Taky se těším. Snad bude alespoň torrent.
Hadati

PříspěvekZaslal: neděle 01. říjen 2006 13:49     Předmět: Citovat

tuvok07 napsal:
Ještě jsem ty fotky neviděl Sad Jen pár. Kde jsou?

Jsou v sekci Novinky z 1. 10.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
tuvok07

PříspěvekZaslal: neděle 01. říjen 2006 14:27     Předmět: Citovat

Výběr herců se povedl Smile Co se týče Smrtě - není to tak zlé, ale jak je poznat, děti jsou na Zeměploše vnímavější než dospělí - viz Zuzančina výuka sebeobrany před bubáky Smile - a z jeho lebky je toho vidět krapet dost Wink
Dudek

PříspěvekZaslal: neděle 01. říjen 2006 15:35     Předmět: Citovat

Výběr herců vypadá opravdu docela slušně, stejně tak se zdá, že by tenhle snímek mohl být i docela zábavný. Co se týče uvedení u nás, tak jsem velmi skeptický, pochybuji, že by se některá z našich televizních stanic rozhodla jej koupit, přesto si však jsem si jist, že na P2P by mohl být časem k sehnání. Alespoň tedy doufám.
Case
Noční hlidka

PříspěvekZaslal: neděle 01. říjen 2006 15:39     Předmět: Citovat

O tom nepochybuj, to bude na netu chvíli po odvysílání.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Hadati

PříspěvekZaslal: neděle 01. říjen 2006 19:57     Předmět: Citovat

Dudek napsal:
Výběr herců vypadá opravdu docela slušně, stejně tak se zdá, že by tenhle snímek mohl být i docela zábavný. Co se týče uvedení u nás, tak jsem velmi skeptický, pochybuji, že by se některá z našich televizních stanic rozhodla jej koupit, přesto si však jsem si jist, že na P2P by mohl být časem k sehnání. Alespoň tedy doufám.

Já tu určitou naději vidím. Film má totiž, naštěstí pro nás, vánoční atmosféru, takže je větší šance, že ji nějaká televize zakoupí jako vánoční balíček. Záleží spíše na tom, za kolik to budou prodávat.
puczmeloun

PříspěvekZaslal: neděle 01. říjen 2006 20:06     Předmět: Citovat

Opravdu všechny postavy jsou naprosto dokonalé...a opravdu az na smrte a nejvíc to dokládá fotka tahle http://images.amazon.com/images/P/0575079290.01._SS500_SCLZZZZZZZ_V60335815_.jpg

a to ze se uz predem nepocítá s tím ze se to bude vysílat v čr je pro me zahada kdyz je tu jeden z nejvetsích pratchettových faklubů
Hadati

PříspěvekZaslal: neděle 01. říjen 2006 20:16     Předmět: Citovat

puczmeloun napsal:
Opravdu všechny postavy jsou naprosto dokonalé...a opravdu az na smrte a nejvíc to dokládá fotka tahle http://images.amazon.com/images/P/0575079290.01._SS500_SCLZZZZZZZ_V60335815_.jpg

a to ze se uz predem nepocítá s tím ze se to bude vysílat v čr je pro me zahada kdyz je tu jeden z nejvetsích pratchettových faklubů

Taky vám na té foce Smrť připomíná spíše Knihovníka?
puczmeloun

PříspěvekZaslal: neděle 01. říjen 2006 20:18     Předmět: Citovat

Spíše Zemneplošskou smrtku v oblečení santa klause...ja si zemeposskeho smrte predstavuju presne tak jak ho mam v avatarovi a to jako usmevavou nebo spís kladne se tvarici postavu ne jako opravdu pochmourneho sekáče
gwareth

PříspěvekZaslal: neděle 01. říjen 2006 23:11     Předmět: Citovat

ten Smrť je děsnej.. proč musí zkazit zrovna mojí nejoblíbenější postavu?
Dyť on je spíš takovej myslitel a filozof a tady vypadá jak nějaká laciná loutka Evil or Very Mad Mad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Silence

PříspěvekZaslal: pondělí 02. říjen 2006 19:58     Předmět: Citovat

Naprostý souhlas. Ten Smrť se opravdu vůbec nevyved. Sad Kam se poděl jeho nádherný úsměv, při kterém mi srdce jihne? Wink Very Happy Řekla bych, že s tímhle ksichtem může klidně přeříkat všechny Smrťovi hlášky, ale pro mě to zkrátka ten pravý Smrť nebude Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Case
Noční hlidka

PříspěvekZaslal: pondělí 02. říjen 2006 20:08     Předmět: Citovat

Úsměv? Smrť?
gwareth

PříspěvekZaslal: pondělí 02. říjen 2006 20:30     Předmět: Citovat

No ano, úsměv.. Laughing
přesně vím, co máš na mysli, silence.. i když lepší je jeho mírně dočtený výraz... Razz
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Filmy Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 34, 35, 36  Další
Strana 1 z 36

Přejdi na: