Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Vaše oblíbená hospoda nyní již i na hexnetu!

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Internet
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Archiv kategorie Fanoušci Terryho Pratchetta
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Netiketa

Autor Zpráva
MUDR

PříspěvekZaslal: pondělí 29. leden 2007 21:03     Předmět: Citovat

To já mam net bez limitu a nemůžu si stěžovat. Teda můžu je trochu pomalejší než bych si představoval, ale co zmůžu já ubohý student, když veškeré finance jsou v rukou nemilosrtdných rodičů.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Letax

PříspěvekZaslal: pondělí 29. leden 2007 21:42     Předmět: Citovat

MUDR napsal:
To já mam net bez limitu a nemůžu si stěžovat. Teda můžu je trochu pomalejší než bych si představoval, ale co zmůžu já ubohý student, když veškeré finance jsou v rukou nemilosrtdných rodičů.

Takový nechutný výmluvy! Laughing Všichni jsou chudý studenti! Rolling Eyes Rolling Eyes Laughing Vycvičte si rodiče!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MUDR

PříspěvekZaslal: pondělí 29. leden 2007 22:00     Předmět: Citovat

Ty pomlč, ty máš peněz akorát, aby ses dostal na Trpaslicon. Tady jde ale o tlouhodobé financování mých zájmů a veškerých mých výdajů( a že to nejsou malé položky) A se svým kapesným bych platit měsíčně net nedokázal.
puczmeloun

PříspěvekZaslal: pondělí 29. leden 2007 22:05     Předmět: Citovat

He he sem na tom stejne, ale za to nejedu ani na trpaslikon (hold si to platit z brna) no aspon ze mam ten 1Mb internet, neni to zadna slava ale prezit se to da Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
tuvok07

PříspěvekZaslal: pondělí 29. leden 2007 22:42     Předmět: Citovat

Mno já mám taky limit, ale 15 GB mi stačí Smile Navíc mi Volny zvýšil rychlost z 512/128 na 2048/256.
Druss
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: pondělí 29. leden 2007 22:48     Předmět: Citovat

No takže přispěju svou troškou.

Doma mám:

Linka: 2-4 Mbit/s
Limit : 21GB/den
Cena: 0,- Kč
puczmeloun

PříspěvekZaslal: pondělí 29. leden 2007 22:52     Předmět: Citovat

Toz a ted cekas ze se nekdo zepta jakto ze je cena 0Kč...dobře...sakra jakto?
Druss

PříspěvekZaslal: pondělí 29. leden 2007 23:02     Předmět: Citovat

puczmeloun napsal:
Toz a ted cekas ze se nekdo zepta jakto ze je cena 0Kč...dobře...sakra jakto?

Takže...máme v Kutné Hoře sdružení které jako vedlejší produkt poskytuje internetovou konektivitu...no a jelikož máme dobře umístěnej balkón z kterýho jde pokrejt jedna ulice tak mám doma vysílací ap a tím pádem net zadarmo Wink

Ještě bych dodal že kdybych to ap neměl tak za to platím 350,-Kč za měsíc
MUDR

PříspěvekZaslal: pondělí 29. leden 2007 23:04     Předmět: Citovat

Stejně dost slušný.
puczmeloun

PříspěvekZaslal: pondělí 29. leden 2007 23:37     Předmět: Citovat

Ja chci tvuj net druss boze dyt ty muzes stahovat naprosto cokoli..ja te nenavidim... Very Happy
Ossis

PříspěvekZaslal: pondělí 29. leden 2007 23:39     Předmět: Citovat

Druss napsal:
Takže...máme v Kutné Hoře sdružení které jako vedlejší produkt poskytuje internetovou konektivitu...
...
Ještě bych dodal že kdybych to ap neměl tak za to platím 350,-Kč za měsíc

Jj, kámoši ze školy si to nemůžou vynachválit, já zatím valím na adslku od tiscali s limitem.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
zavazadlo

PříspěvekZaslal: úterý 30. leden 2007 10:22     Předmět: Citovat

A co takhle vaše univerzitni studovny (teda jestli všici chodite na vysokou) - ja stahuju tam --- jasně, je to zakazany, hlidaj to atd. aaale - stačilo si zjistit společnej intradisc (920GB) a ukladat to tam do sve osobni složky (na kterou se i přez siťove připojeni nikdo nedostane) a zaroveň vědet kdy se společny disc čisti a mate vymalovano - takže ja valim kolem 8GB deně (podle toho kolik mam času Smile, za 120Kč na rok na přijemně rychlim netu (rychlost přesnou netušim) - teď napřiklad stahuju mimo jine Krkonošske pohadky pro sveho synovce SmileSmile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
nenapadáměžádnýméno
Anonymní

PříspěvekZaslal: úterý 30. leden 2007 13:09     Předmět: Citovat

Já mam ADSL asi za 300 měsíčně bez limitu dat s rychlostí asi 512/128. Nic moc, ale stačí to.
Mák

PříspěvekZaslal: úterý 30. leden 2007 14:47     Předmět: Citovat

nenapadáměžádnýméno napsal:
Já mam ADSL asi za 300 měsíčně bez limitu dat s rychlostí asi 512/128. Nic moc, ale stačí to.

jo taky tak nějak, ale štvě mě, že nemám svoji IP a včera to asi čtyřikrát vypadlo
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
nenapadáměžádnýméno
Anonymní

PříspěvekZaslal: úterý 30. leden 2007 15:38     Předmět: Citovat

Mák napsal:
jo taky tak nějak, ale štvě mě, že nemám svoji IP a včera to asi čtyřikrát vypadlo

To je divný, páč já ji mám. A je to stabilní, akorát třeba v pátek v poledne se s emajlem moc nechytam, páč je to uplně neprůstřelný. Ale jináč to fachá vobstojně.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Archiv kategorie Fanoušci Terryho Pratchetta Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 1 z 10

Přejdi na: