Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Vaše oblíbená hospoda nyní již i na hexnetu!

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Cákpak bumbáte, lidičci ?
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Skládka Jindřicha Močky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
nenapadáměžádnýméno
Anonymní

PříspěvekZaslal: středa 31. leden 2007 13:06     Předmět: Cákpak bumbáte, lidičci ? Citovat

Na Zavazadlůf podnět zakládam todle témíko, aby bylo gde probrat, co kdo rát popíjí. Ať už při čtení Zeměploch nebo jen tak, na žížeň.

Takže já sem vyloženej abstinent. Za to si ale dám rád čajík. Zelenej a japonckej (Agateánskej). A nebo tu nejvobyčejnější klasiku - černej pytlíkovej. A k tomu ideálně fajfku.
Rory

PříspěvekZaslal: středa 31. leden 2007 13:13     Předmět: Citovat

Já popíjim tak včechno možný, krom alkoholu, samo.... mám ráda zelený čaj Malý Buddha, ale nepohrdnu ani kolou, nebo džusem, a kafe Razz to taky miluju.....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Sargon

PříspěvekZaslal: středa 31. leden 2007 13:20     Předmět: Citovat

Já piju všechno,krom slazenejch věcí,kafe(sem kardiak),a jsem nositel černé stuhy

Z alkoholu mám rát všechno.Dobrá věc je např.Čert(GRIOTKA+RUM)Má takovou prasečnicovou chuť
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sargon

PříspěvekZaslal: středa 31. leden 2007 13:25     Předmět: Citovat

Čaje mám taky rát.
Roibos,Roibos vanila,mám rát všechny
A nektary(něco jako džus,ale hustši),všechny krom citrusových.
Ale na žízeň jedině vodu
deprimido

PříspěvekZaslal: středa 31. leden 2007 13:49     Předmět: Citovat

Já piji čistou pramenitou vodu, čerstvé pramenité mléko z krabice a příležitostně zlatavé, ledově vychlazené pivo.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Pan Priatel

PříspěvekZaslal: středa 31. leden 2007 14:13     Předmět: Citovat

Hej ten zeleny japonsky je super (Tamarjokuca?) ale k pratchettovke som ho este popijat neskusil!
K Pratchettovke si dam vecinou velky pohar ananasoveho dusu(alebo jablkoveho) a ktomu vela orieskou tyciniek a bebekeksou!
:0)
Maťas

PříspěvekZaslal: středa 31. leden 2007 14:48     Předmět: Citovat

Já piju Nestea ,Powerade a mléko a eště Isorade
puczmeloun

PříspěvekZaslal: středa 31. leden 2007 15:16     Předmět: Citovat

Roibos, černej a zelenej a někdy i nějaké jiné výběrové čínsko-japonské čaje jak se namane...ovocnej nesnásím bo to není caj ale jen nejaký výluz z ovoce...dále pak mléko nejradeji přímo z krabice ve velkém množství Very Happy k alkoholu se vzhledem k mému veku nebudu vyjadrovat Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Martinez

Bydliště: Kladno - město vydolovaného uhlí a spousty oceli žadonící o to aby byla sebrána

PříspěvekZaslal: středa 31. leden 2007 16:05     Předmět: Citovat

Nejvíc pramenitou vodu (většinou z polyetylentereftalátový lahve) a o druhý místo se asi dělí pivo a kafe...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Silence
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: středa 31. leden 2007 16:16     Předmět: Citovat

Tak jsem abstinentka. Piju nejvíc čistou vodu a čaj Earl Grey. Nemám moc ráda všechno, v čem jsou bublinky. Wink
Letax

PříspěvekZaslal: středa 31. leden 2007 16:21     Předmět: Citovat

Teda nenapadá ho žádný jméno ale co nevymyslí za témata... Laughing Laughing
zavazadlo

PříspěvekZaslal: středa 31. leden 2007 20:33     Předmět: Citovat

Takže když už sem "popud" tak abych se taky vyjadřil --- diky znamosten čajových bláznů (vlastniku čajoven i zavislaku) sem se dostal k zeleným čajům (Drači studna atd.,) ale nepohrdnu i Puerem (tzv. vývar z kostelních židlí) nebo mathečkem nejlepe z original nadobky (teď si fakt nevzpomenu jak se tomu nadava), připadne jakymkoliv Darjeelingem --- a jako skritě neskrytou reklamu doporučuji čajovnu u muzea v Litomyšli (rad bych aby ste i vy doporučily nějaka vaša oblibena mistečka nejsou li ofšem tajna) + (specialně si zajděte na zachod - to je zažiteček - kladnej samozřejmě SmileSmile --- jinač z ostatnich pochutin tekutych rad mleko v dosti brutalnim množství a ke fšemu, pifko - pouze lechce a při psani scenařu zasadně rum (rum je naše whisky Smile - systemem co scena to panak Smile
Mák

PříspěvekZaslal: čtvrtek 01. únor 2007 2:02     Předmět: Citovat

Copak piju? Kakao, vodu, pívo (příležitostně), kafe, čajemi pohrdám (to už bych moh pít slazenou vodu)
Skogen

PříspěvekZaslal: čtvrtek 01. únor 2007 13:41     Předmět: Citovat

Tak ja som alkohol prestal pit uz davnejsie(pre istotu) Laughing .Takze teraz vedie u mna kofola,a dost kavy vypijem.Ale raz by som chcel vyskusat banananananove dejjikry. Very Happy
VeHaLi

PříspěvekZaslal: čtvrtek 01. únor 2007 14:52     Předmět: Citovat

Já tedy nejraději piji pramenitou vodu, dále pak zcela neoriginálně čaj, hlavně zelený, roibos, s příchutí i bez, černý moc ne, bylinkový, ale momentálně mezi mé favority patří zelený Skořápky ořechů od Oxalis. Dále ráda piji mléko a různé kysané nápoje. Kafe nesnáším, smrdí mi. Z alkoholu piji ráda víno, mám známého v Petrově u Strážnice, tak máme přísun. Ovšem piji zřídka, myslím průměrně 2 dcl za 14 dní. Pivo mě pít nebaví a tvrdý alkohol piji výjimečně, a když, tak fernet citrus, pálenky, případně, na co mě kdo pozve - jsem přecijen dáma, tak se nikde nebudu nalévat u baru sama Very Happy Limonády a jiné slazené věci nesnáším, maximálně zřídka 100% džus, na příchuti už pak nezáleží.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Skládka Jindřicha Močky Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  Další
Strana 1 z 19

Přejdi na: