Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Vaše oblíbená hospoda nyní již i na hexnetu!

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Film a TV
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 91, 92, 93  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Skládka Jindřicha Močky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Letax

PříspěvekZaslal: pátek 02. únor 2007 13:49     Předmět: Citovat

A ještě jsi jmenovala filmový klub na ČT2 tam jsem snad jetě neviděl film, kterej by nebyl nezávislej! A řekl bych že nic divnýho nebo úchylnýho. Nebo řekla bys že Umučení ježíše krista je úchylný a divný? Mě to přijde jako řemeslně výborně zvládnutej film s perfektně vybranym tématem, které se nesnaží lacině bavit, ale spíše zahrát divákovi na city. Taková je většina nezávislejch filmů. Oproti jinejm filmům, který prošli studiovym způsobem točení a jsou naprosto stupidní (teenagerovské komedie typu Prci, prci, prcičky či "blockbusterové" comicsové adaptace ala Daredevil).
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
VeHaLi
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: pátek 02. únor 2007 13:52     Předmět: Citovat

Já psala, že filmový klub nemusím. A Umučení jsem neviděla a ani po tom netoužím. Já psala, že to se mnou není jednoduché.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Letax

PříspěvekZaslal: pátek 02. únor 2007 13:53     Předmět: Citovat

VeHaLi napsal:
Já psala, že filmový klub nemusím. A Umučení jsem neviděla a ani po tom netoužím. Já psala, že to se mnou není jednoduché.

Aha ty nemáš ráda "umělecké filmy" Laughing Laughing Tak to je jiná...to to umučení ani nesháněj Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
VeHaLi

PříspěvekZaslal: pátek 02. únor 2007 13:54     Předmět: Citovat

Prci a podobné, jsem zahlédla jen omylem v ukázkách a docela mi to stačilo. Děkuji, ne. Dobré filmové úpravy komiksů mám ráda. Umučení by mi působilo tu depku a zhnusení světem, jakkoli je to výborně udělaný film. Asi bych potom chodila kolem kostela v hysterickém záchvatu a Velikonoce trávila na samotě u lesa.
VeHaLi

PříspěvekZaslal: pátek 02. únor 2007 13:57     Předmět: Citovat

Asi proto si raději čtu, než chodím do kina. Ráda si udělám sama vizuální představy, asi nemám tak bujnou fantazii, takže mi scéna v knížce nepůsobí tak drasticky, jak by vypadala (nebo většinou vypadá) na plátně.
deprimido

PříspěvekZaslal: pátek 02. únor 2007 14:49     Předmět: Citovat

Když už tady padly ty komiksy, tak jsem si vzpomněl, že mezi moje oblíbené filmy patří Batman (ten první a druhý - od Burtona -,nemyslím blbosti jako Batman a Robin, kde hrál chudáka Batmana Žoržík Clooney)
Mák

PříspěvekZaslal: pátek 02. únor 2007 15:38     Předmět: Citovat

Batman začíná taky nebyl špatnej, Hellboy taky ušel. Těšíte se na 300?
DORFL

PříspěvekZaslal: pátek 02. únor 2007 15:47     Předmět: Citovat

Mák napsal:
Těšíte se na 300?

Komiks je docela pěkně nakreslený, ale rozhodně mě víc chytla u srdce kniha Ohnivá brána. Když už něco na téma "bitva u Termopyl" zfilmovat, tak tu knihu. Z filmové verze komiksu 300 čiší vidina balíku peněz po úspěchu Sin City. Omlouvám se, ale tohle nemám moc rád...
No, ale uvidíme, jak to dopadne...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nenapadáměžádnýméno
Anonymní

PříspěvekZaslal: pátek 02. únor 2007 15:53     Předmět: Citovat

Ouplně sem zapomněl na Sin City. Je to asi snad jediná adaptace komiksu kerá vodpovídá tomu, co bylo nakreslený. Žádný předělávky nebo úpravy. Prostě Frenk Miler jak se patří. Prcičky sem viděl všecky 3 a přiznam se, dobře sem u nich zasmál.
puczmeloun

PříspěvekZaslal: pátek 02. únor 2007 16:28     Předmět: Citovat

Sin City jsem sice neviděl celý ale IMHo to bylo hodně dobrý, komiksy sice nečtu (kromě rychlých šípů Very Happy Prcičky jsem viděl dokonce všechny 4 a upřimně poslední dva díly už byly jen prodlužování. No nebylo to ono...ale tenhle styl filmu moc rád nemám, snad jenom Hele vole kde mam karu, ten je kvalitní...Spís jsem ted nadsenej z plastelínáku wallace a Gromit, Slepičí ulet, a spláchnutej...Taky jsem ted videl Sci-fi Ostrov, mmm kvalitni...take jsem ted zhlidl film Valka svetu, libil by se mi kdyby americani nebyly americany celou dobu je to delany dobre a konec tak zprasenej...a serialy mam taky rad, cervenej trpaslik, Blackbooks, Monty Paithon, Gilmorovy devcata Smile, Simpsonovy, Futurama atd...
Pan Priatel

PříspěvekZaslal: pátek 02. únor 2007 17:01     Předmět: Citovat

puczmeloun: Dokelu! Tak na co este cakas?
Okamzite si ho chod dopozerat!
U mna je v kultovych filmoch (akoze nie umeleckych) hned na 2. mieste!!!
A videl som ho uz aspon 30 krat!
Fakt to si ozri kamaratko!
Ten koniec je brutaly!
Silence

PříspěvekZaslal: pátek 02. únor 2007 17:50     Předmět: Citovat

Sin City považuju za jeden z mých nejoblíbenějších filmů. Skvělá adaptace! Na 300 se už moc těšim, i když komiks jsem zatím nečetla. Jinak mám komiksové adaptace docela ráda - když se povedou. Hellboy se mi třeba líbil moc a moc. Wink Very Happy V jako Vendeta je taky skvělý, i když je tam spoustu změn. Ale co dokázali udělat s Ligou výjimečných! Hnus! Evil or Very Mad
Letax

PříspěvekZaslal: pátek 02. únor 2007 20:27     Předmět: Citovat

Mák napsal:
Batman začíná taky nebyl špatnej, Hellboy taky ušel. Těšíte se na 300?

Na 300 se těším úplně neskutečně!! Navnadil mě trailer, kterej považuji za nejlépe řemeslně udělanej jakej sem kdy viděl (a to je co říct, protože se okolo filmu pohybuji a většinou jsem v otázce trailerů skeptický, tenhle mě dostal!).

Viděl někdo z vás český film Mazaný Filip? Úžasnej. A v poslední době mě docela zaujala všemi kritizovaná Šifra mistra Leonarda. A samozřejmě Menzelovo Obsluhoval jsem anglického krále.
DORFL

PříspěvekZaslal: pátek 02. únor 2007 20:41     Předmět: Citovat

VeHaLi napsal:
Umučení by mi působilo tu depku a zhnusení světem

A jak to můžeš vědět, když jsi ten film neviděla? Wink

Já osobně nemám nic proti filmům, které mi mohou způsobit "depku a zhnusení světem", protože s největší pravděpodobností ukazují svět takový, jaký opravdu je, což se mi líbí... Třeba taková Zelená míle. Moc pěkný film.
Rausek

PříspěvekZaslal: pátek 02. únor 2007 21:26     Předmět: Citovat

No takže pochopitelně Pán prstenů a Hogfather, pak mám rád jakýkoliv filmy, který jsou nějakým způsobem originání a nesnaží se prosadit za každou cenu. Moc nemusim psycholigický snímky (bolí mě po nich hlava Smile ). Jinak se musim přiznat, že nedam dopustit filmy mého dětstvíEmbarassed - na Posledního jednorožce a Disneyovky před Lvím králem. A když už byla řeč o Valce světů, viděli jste někdo původní film. Já jo a řek bych, že ten novej vlastně nic novýho nepřináší, je jenom situovanej do součastný doby a jsou tam lepší zvláštní efekty.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Skládka Jindřicha Močky Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 91, 92, 93  Další
Strana 3 z 93

Přejdi na: