Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Vaše oblíbená hospoda nyní již i na hexnetu!

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Stolní hra- Patricijem Ankh-Morporku
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 37, 38, 39  Další

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Hry
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Sir Samuel Elanius
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: čtvrtek 08. únor 2007 1:35     Předmět: Stolní hra- Patricijem Ankh-Morporku Citovat

Ahoj pro super tajnej nekomerční projekt sháním dobrovolníky a pomoc jako základní věc je že potřebuji mapu Ankh-Morporku a erby všech cechů a jako další potřebuji někoho kdo přečetl všechny knihy o zeměploše. Za jakoukoliv pomoc děkuji Předem

Naposledy upravil Sir Samuel Elanius dne čtvrtek 08. únor 2007 16:18 , celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sir Samuel Elanius

PříspěvekZaslal: čtvrtek 08. únor 2007 2:12     Předmět: Citovat

asi sem strašně drzej Embarassed ale během zítřka napíšu panu Pratcettovy Smile sice nevěřím tomu ža mi odepíše Rolling Eyes no ale uvidíme Exclamation
Case
Noční hlidka

PříspěvekZaslal: čtvrtek 08. únor 2007 3:06     Předmět: Citovat

Drzost potvrzuju. Proto jsi očividně tohle vlákno založil v sekci Novinky, odkud jsem ho sem přesunul.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Sir Samuel Elanius

PříspěvekZaslal: čtvrtek 08. únor 2007 3:18     Předmět: Citovat

Potvrzuji taktéž Very Happy .Ale Abych nevypadal tak špatně tak sem již během dneška odeslal několik emailů jeden dokonce i do Talpressu a pár dalších i do anglie(na to že neumim ani slovo anglicky sem dobrej ne)
nenapadáměžádnýméno
Anonymní

PříspěvekZaslal: čtvrtek 08. únor 2007 8:06     Předmět: Citovat

No, tak třeba já mam všecky knížky vo ploše přečtený. Mapu mam taky a erby sou myslim v průvodci a taky někde na netu. Jakou pomoc by sis přectavoval?
Anonymní

PříspěvekZaslal: čtvrtek 08. únor 2007 11:54     Předmět: Citovat

Konkrétně potřebuji tuto mapu a erby a znak města v dobré kvalitě, potom taky někoho kdo zná místopis ankh-morporku. a kvalitní obrázky všech možných nám známých postaviček, pokud možno ve stejném stylu a kvalitě a někoho kdo mi bude pomáhat vymýšlet úkoly a málem bych zapoměl jestli je někde obráze ankh-morkporského dolaru tek ten taky pokud se vás najde takových několik budeme první na světě kdo bude takovouto hru mít. A že by zájem byl už mám ověřeno
DORFL

PříspěvekZaslal: čtvrtek 08. únor 2007 13:46     Předmět: Citovat

O jaké hře je tu řeč?
puczmeloun

PříspěvekZaslal: čtvrtek 08. únor 2007 13:53     Předmět: Citovat

Já nevím líbí se mi to nadsení jaká pomoc by se ti šikla? Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
nenapadáměžádnýméno
Anonymní

PříspěvekZaslal: čtvrtek 08. únor 2007 14:04     Předmět: Citovat

Tady sou ty erby : http://www.discworld.cz/galerie.php?section=galery&ID_galerie=3
Mapa Anku je tady :
http://ankh.ic.cz/page2/images/ankhmap.jpg

Naposledy upravil nenapadáměžádnýméno dne čtvrtek 08. únor 2007 14:07 , celkově upraveno 1 krát.
Maťas

PříspěvekZaslal: čtvrtek 08. únor 2007 14:06     Předmět: Citovat

Jestli chcete můžu dodat nějaký obrázky postav sem skoro celej den doma tak můžu brouzdat na googlu a už mám pěknou sbírku obrázků jestli chceš sire?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sir Samuel Elanius

PříspěvekZaslal: čtvrtek 08. únor 2007 14:13     Předmět: Citovat

Ahoj Talpress se distancuje jelikož pochybuje že by dostal práva, to za prvý. Za druhý mi pan Colin Smythe poslal email na pana Pratchetta. Takže musim sesmolit plnohodnotný email. A za Třetí a těhle ernech vim ale potřebuju je kreslený aby se dali použít na jednu stranu kartiček a o mapě taky vím ale jsou tam hodně patrný přehyby takže se nedá použít jako herní plán. Jakékoliv nápady jsou výtány.
nenapadáměžádnýméno
Anonymní

PříspěvekZaslal: čtvrtek 08. únor 2007 14:25     Předmět: Citovat

Nápady by možná i ňáký byly, ale nevim zhola nic vo tý tvý hře, takže budou asi na nic. Navíc už tady někdo takovou hru dělá.
http://forum.discworld.cz/viewtopic.php?t=55
Sir Samuel Elanius

PříspěvekZaslal: čtvrtek 08. únor 2007 14:31     Předmět: Citovat

jedná se o velmi jednoduchou hru kde na začátku přijdete do města vyberete nebo vylosujete si cech až do něho dorazíte dostanete úkoly až je splníte stanete se představenym cechu a jako představený cechu jdete do paláce kde se chcete stát patricijem kdo se stane patricijem vyhrál. takhle to zní sušššššše ale zkoušely sme to a vypadalo to dobře. Jde někdo do toho se mnou nebo na to kašlete???
Maťas

PříspěvekZaslal: čtvrtek 08. únor 2007 14:32     Předmět: Citovat

no já mám mapu ankh morporku bez přehybů jestli chceš?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hadati

PříspěvekZaslal: čtvrtek 08. únor 2007 14:32     Předmět: Citovat

Těžko se ti budou hlásit lidé do projektu, o kterém si nic neřekl. Proč tu nepředestřeš, jak si to přesně představuješ? Obavu z toho, že by ti ten nápad někdo ukradl, imo mít nemusíš.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Hry Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 37, 38, 39  Další
Strana 1 z 39

Přejdi na: