Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Vaše oblíbená hospoda nyní již i na hexnetu!

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Discworld- TCG
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Hry
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MUDR

PříspěvekZaslal: čtvrtek 08. únor 2007 23:05     Předmět: Citovat

Pokud by byl někdo schopen udělat webovou verzi, já bych ji přivítal. Jasoň Ogg je jedna z nepostradatelných karet ve hře. Ale hrdinové(mluvim pouze o tom o čem jsem se již s letaxem bavil nebo viděl na vlastní oči) mají zatím pouze tu vlastnost, že tvé ostatní karty mohou vyzívat karty protihráče v té dané vlastnosti ve které hrdina vyniká(inteligence, nebo rychlost). Pokud se mýlím letaxi, tak mne oprav.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Letax

PříspěvekZaslal: čtvrtek 08. únor 2007 23:09     Předmět: Citovat

Je to tak jak říkáš Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MUDR

PříspěvekZaslal: čtvrtek 08. únor 2007 23:13     Předmět: Citovat

Děkuji. Mám jenom takovou připomínku. Chtělo by to vyrobit jakousi šablonu, a podle ní vyrábět ostatní karty, protože ty ukázky co jsi hodil na web tak každá je trochu jiná než druhá.
Hadati
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: čtvrtek 08. únor 2007 23:36     Předmět: Citovat

Mně by se víc líbily karty ve stylu Munchkin. Udělal jsem podle nich karty Červeného trpaslíka a dokonce jsou už i u někoho v oběhu. Ale nelíbila se mi kvalita obrázků a budu ještě muset upravit některé karty, protože nejsou moc hratelné. Ale až vychytám chybičky, tak snad je i konečně zveřejním :-)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MUDR

PříspěvekZaslal: čtvrtek 08. únor 2007 23:49     Předmět: Citovat

Bohužel jsem ješte hru Munchkin neviděl, a proto nevím jaká je. Magic jsem hrál nějakou dobu takže, když letax začal o něčem takovém mluvit tak mě napadl hned tento styl.
Letax

PříspěvekZaslal: čtvrtek 08. únor 2007 23:49     Předmět: Citovat

Munchkin znám. Původní verze karty hrdiny Knihovníka je hodně podle Munchkinu. Pak jsem si ale řekl že si raději vytvořím kompletně vlastní design karet.
Hadati

PříspěvekZaslal: pátek 09. únor 2007 0:07     Předmět: Citovat

A máš v plánu se přesně držet pravidel Magicků nebo si je nějak uzpůsobíš? (pokud je to někde napsané v tom dlouhém příspěvku, tak se omlouvám, ale teď nemám čas jej číst celý).
MUDR

PříspěvekZaslal: pátek 09. únor 2007 0:08     Předmět: Citovat

Právě jsem dočetl pravidla hry Munchkin(nebo aspoň jedné její modifikace), musím uznat, že je to moc pěkné. Jenom nevim, jestli by se to dalo aplikovat na zeměplochu, ale asi dalo. Přece jen se mi líbí víc styl Magic. Holt jsem u nich strávil dlouhá léta. Very Happy
MUDR

PříspěvekZaslal: pátek 09. únor 2007 0:12     Předmět: Citovat

Jestli se nepletu(což většinou jo), tak se letax drží pravidel magicu, ale s několika modifikacema. On to letax opravdu psal v tom dlooohém příspěvku.
tutchek

PříspěvekZaslal: pátek 09. únor 2007 0:13     Předmět: Citovat

MUDR napsal:
Pokud by byl někdo schopen udělat webovou verzi, já bych ji přivítal.

Schopen by byl.. jen ten cas... mno stejne se da cekat ze to jeste nejakou dobu nebude hotove... takze to neni az tak akutni ted
MUDR

PříspěvekZaslal: pátek 09. únor 2007 0:15     Předmět: Citovat

Ale až to bude hotové tak by se dal najít člověk, který by to udělal? Já jenom, že jak znam letaxe tak to bude celkem dost rychle hotové.
Letax

PříspěvekZaslal: pátek 09. únor 2007 0:32     Předmět: Citovat

No jasně letax je makáč! Very Happy

Stručně k pravidlům- styl soubojů, zranění a zahrávání karet je stejný jako u Magicu, přibývají karty hrdinů, které jsou podobné těm z Pána Prstenů nebo trenérským kartám z pokémonů a přibývají karty událostí (podobné jsou i v pokémonu a vlastně je jistá podobnost i s magicovými sorcery). No a samozřejmě přibývá to že každá postava může bojovat v několika typech soubojů (inteligenčním, rychlostní a klasický silový) přičemž to má na poraženého jiný vliv (zničení, aktivace (to samé jako magicový tap) či přeun pod kontrolu soupeře). Víc sem to rozepisoval v tom dlouhym příspěvku i když bude lepší až budou kompletní pravidla. Samozřejmě mam spoustu nápadů na další vylepšení a určitě mě nějaká ta další částice inspirace trefí.
nenapadáměžádnýméno
Anonymní

PříspěvekZaslal: pátek 09. únor 2007 12:08     Předmět: Citovat

Musim uznat, že to máš fakty vymakaný. Karty taky nevypadaj zle. Ani bych se nedivil dyby se z toho nakonec vyklubal šílenej sběratelskej fenomén. Jedinej potíž by moh bejt v autorskejch právech těch Kidbyho vobrázků.
Letax

PříspěvekZaslal: pátek 09. únor 2007 12:19     Předmět: Citovat

To by rozhodně problém byl kdybych s tim měl nějaký větší ambice. Laughing
Sir Samuel Elanius

PříspěvekZaslal: pátek 09. únor 2007 12:27     Předmět: Citovat

No jelikož hru budeš hrát jen s přáteli doma u krbu tak pochybuju že tě za to někdo bude soudit no a za to že ti to někdo ukradne a dá na net ty už přece nemůžeš ne????
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Hry Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 2 z 5

Přejdi na: