Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Vaše oblíbená hospoda nyní již i na hexnetu!

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Barva Kouzel
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Knihy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hadati
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: neděle 24. srpen 2008 15:13     Předmět: Citovat

A nebylo by jednodušší zmetek reklamovat?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Machy

PříspěvekZaslal: neděle 24. srpen 2008 15:32     Předmět: Citovat

Uz si presne nepamatuju ale je to o tom ze Mrak. bojuje s bratrem Liessi a Dvoukv. ozivi draka.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Novom

PříspěvekZaslal: pondělí 25. srpen 2008 21:46     Předmět: Citovat

Zeměplocha je přece o tom, že musí kolovat Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
nakladatel

PříspěvekZaslal: pátek 29. srpen 2008 15:28     Předmět: Citovat

Samík napsal:
Mam takovy maly problem....bohuzel nekdy se i tiskar utne takze jsem si koupil Barvu kouzel kde chybi par stranek-konkretne od strany 168 po stranu 185 Twisted Evil Twisted Evil byl bych rad kdybyste sem napsali alespon co se v tomto useku stalo...ja si to nejak nemuzu spojit......mimochodem-strana stosedesat konci slovy:Kring mu zavybroval v ruce.....a pak me to pokracuje az slovy:Myslis?Jen si predstav vsechnny okamziky..........

Řešit to sháněním ebooku je fakt dost troufalé. A všichni, kteří tu veřejně dávají adresy, odkud se dají stáhnout, se klidně mohou dostat do hledáčku policie. Jsem na tuhle "přátelskou" pomoc dost alergický!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Šimon

PříspěvekZaslal: pátek 29. srpen 2008 19:02     Předmět: Citovat

nakladatel napsal:
Samík napsal:
Mam takovy maly problem....bohuzel nekdy se i tiskar utne takze jsem si koupil Barvu kouzel kde chybi par stranek-konkretne od strany 168 po stranu 185 Twisted Evil Twisted Evil byl bych rad kdybyste sem napsali alespon co se v tomto useku stalo...ja si to nejak nemuzu spojit......mimochodem-strana stosedesat konci slovy:Kring mu zavybroval v ruce.....a pak me to pokracuje az slovy:Myslis?Jen si predstav vsechnny okamziky..........

Řešit to sháněním ebooku je fakt dost troufalé. A všichni, kteří tu veřejně dávají adresy, odkud se dají stáhnout, se klidně mohou dostat do hledáčku policie. Jsem na tuhle "přátelskou" pomoc dost alergický!

samíku,měl jsem stejný problém,když pošleš knihu od nakladatelství vymění ti ji Wink
Samík

PříspěvekZaslal: pátek 29. srpen 2008 20:14     Předmět: Citovat

Samo zrejme to hned co nejdriv udelam...jen me napadlo jak to mam poslat...ja nejsem jeste plnolety a mam jeste pod 15 let....tzn. ze nevim jak to mam poslat...myslim ze takhle je to opravdu nejlepssi......
P.S.-Me ty e booky nesli ani stahnout.....a mate pravdu...takhle to bude pravy orechovy Very Happy
Ploch44ever

PříspěvekZaslal: sobota 30. srpen 2008 10:15     Předmět: Citovat

e-booky fuj! Twisted Evil
nakladatel

PříspěvekZaslal: sobota 30. srpen 2008 11:12     Předmět: Citovat

Ploch44ever napsal:
e-booky fuj! Twisted Evil

Jednou jsme opravdu potřebovali e-book na jeden titul, protože nám starý archivní soubor havaroval, ale e-book byl plný neuvěřitelných chyb a chybějích vět, takže by bývalo lepší a rychlejší celou knihu nechat znovu manuálně přepsat, než dělat dvojité korektury e-booku. Takže opravdu FUJ!
Ikolína
Anonymní

PříspěvekZaslal: středa 13. květen 2009 18:52     Předmět: 1. otázka Citovat

Co se týče té úplně 1. otázky, to jest cesta Máka a Dvoukvítka z A-M, něco mě napadlo. Vzhledem k Mrakoplašovým průvodcovským schopnostem, není divu, že šli opačným směrem... Very Happy
Ikolína
Anonymní

PříspěvekZaslal: sobota 16. květen 2009 10:20     Předmět: Zavazadlo Citovat

Něco mě napadlo. Když prchají z Wyrmbergu, stane se ta časoprostorová zamotanost a pak je věta Zavazadlo použili jako záchraný vor. Přitom kus předtím se Dvoukvítek ptá, kde bedna je. A není zmínka o tom, že by s nimi letělo na D. drakovi. Přehlídla jsem něco?
Knihomol r. .303.

PříspěvekZaslal: sobota 16. květen 2009 11:08     Předmět: Citovat

Zavazadlo následuje svého pána kamkoliv. A pokud ho ztratí z dohledu, zase ho najde. Určitě podalo mimořádný výkon, když to tkhle stihlo, ale pro něco, co cestuje podzemními rozměry a bez rozpaků jde i TAM, to určitě není nemožné.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Ironman
Anonymní

PříspěvekZaslal: úterý 16. červen 2009 23:49     Předmět: dvoukvitek Citovat

Dvoukvitek musi na zaciatku Barvy kouzel pouzivat slovnik. Jeho jazyku rozumie iba Mrakoplas.
Ako to je dalej? Mam namysli aj Lehke fantasticno... Dvoukvitek sa s kazdym zhovara bez problemov a nikde uz nie je spomenuty jeho slovnik. Hm?
Rubína

PříspěvekZaslal: středa 17. červen 2009 10:08     Předmět: jazyky Citovat

Bud´ ho to Mrakoplaš naučil, anebo podle filmu uměl už předtím ankh-morporsky a slovník musel mít, aby každej poznal, že je turista.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Jenik

PříspěvekZaslal: pondělí 05. červenec 2010 12:56     Předmět: Citovat

7:
V ulicích dvojměstí Ankh-Morpork hučely plameny. V místech, kde ohně hltaly Čtvrť Čarodějů, hořely všemi odstíny modré a zelené a tu a tam v nich dokonce proskočily podivné záblesky osmé barvy - oktaríny.

Farebné spektrum má len 6 farieb.
Siedmu farbu (indigo) si vymyslel Newton z vlastnej hlavy z numerologických dôvodov.
Hrdlodus

PříspěvekZaslal: středa 07. červenec 2010 1:33     Předmět: Citovat

Jenik napsal:
Farebné spektrum má len 6 farieb.
Siedmu farbu (indigo) si vymyslel Newton z vlastnej hlavy z numerologických dôvodov.

Děkuji! Já nikdy tu sedmou barvu nemohl najít a nemohl jsem přijít na to, kam by se asi mohla vtěsnat. Ale o sedmibarevné duze píší všude. Děsná mystifikace. O to děsivější, že je úspěšná. Podobně jako 6/7 kontinentů nebo 4/5 oceánů.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Knihy Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 6 z 10

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.