Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Vaše oblíbená hospoda nyní již i na hexnetu!

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Připomínky k informacím na stránkách
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Otázky ohledně fóra a stránek discworld.cz
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
puczmeloun

PříspěvekZaslal: pondělí 22. leden 2007 20:16     Předmět: Citovat

Mam dotaz na co by to bylo? Dyt jsou obe uplne stejne...navic se to tam nevejde...kdyz uz vymenil bych to za barevne...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
DORFL
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: pondělí 22. leden 2007 20:21     Předmět: Citovat

puczmeloun napsal:
Mam dotaz na co by to bylo? Dyt jsou obe uplne stejne...navic se to tam nevejde...kdyz uz vymenil bych to za barevne...

Zdálo se mi, že v tom jsou trochu zmatky, tak by se to tím vyjasnilo. To, že se to tam asi nevejde, mě také napadlo.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
majls

PříspěvekZaslal: úterý 23. leden 2007 0:13     Předmět: Citovat

jj jak uz rikal puczmeloun momentalne to na vic obalek není dělané ale vnuknuli jste mi jeden napad.....no nic to si jeste necham pro sebe. Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
DORFL

PříspěvekZaslal: úterý 23. leden 2007 0:26     Předmět: Citovat

A ještě mě napadlo, jestli by nebylo možné přidat v informacích o knihách rok dotisku?
majls

PříspěvekZaslal: úterý 23. leden 2007 11:52     Předmět: Citovat

DORFL napsal:
A ještě mě napadlo, jestli by nebylo možné přidat v informacích o knihách rok dotisku?

no technicky to problem neni. ale je problem tyhle infomace sehnat. zjistovat zpetne kdy se co dotisklo je proste dost velká námaha. a jelikož jsou stejne vsechny knihy (az na par vyjímek) porád v prodeji tak se mi to zda trochu zbytecne.
DORFL

PříspěvekZaslal: čtvrtek 01. únor 2007 23:26     Předmět: Citovat

V článku Věky Zeměplochy zřejmě vypadlo "o" v názvu prvního věku - Věk nehrabaný.

V článku SIGNÁLNÍ VĚŽE KULATÉHO SVĚTA: STARŠÍ, NEŽ SI MYSLÍTE jsou tři překlepy.
Většína čtenářů Zeměplochy soudí..., ...svět Zelené příšery založil... a ...v 33 ústřednách podlél 700 mil dlouhého kabelu...
majls

PříspěvekZaslal: pátek 02. únor 2007 0:01     Předmět: Citovat

DORFL napsal:
V článku Věky Zeměplochy zřejmě vypadlo "o" v názvu prvního věku - Věk nehrabaný.

V článku SIGNÁLNÍ VĚŽE KULATÉHO SVĚTA: STARŠÍ, NEŽ SI MYSLÍTE jsou tři překlepy.
Většína čtenářů Zeměplochy soudí..., ...svět Zelené příšery založil... a ...v 33 ústřednách podlél 700 mil dlouhého kabelu...

hups...diky moc. jen co cas a sily dovoli tak to opravim. no je videt ze i pres to ze to cte nekolik lidi pred tim nez se to zveřejní tak se obcas chybicka vloudí Smile
DORFL

PříspěvekZaslal: sobota 03. únor 2007 18:43     Předmět: Citovat

Přečetl jsem si články o divadelních představeních a našel jsem tam pár chyb.
Bylo by asi dost nepřehledné je tady vypisovat, takže jsem se chtěl zeptat, zda ty texty, které jsem zkopíroval do Wordu a chyby zvýraznil, mohu někomu z redaktorů poslat mailem. Podle mě by to bylo asi nejlepší...
puczmeloun

PříspěvekZaslal: sobota 03. únor 2007 19:29     Předmět: Citovat

Posilej to mailsovy na admin@discworld.cz Wink ale lidi nezneuzivat....
DORFL

PříspěvekZaslal: sobota 03. únor 2007 19:43     Předmět: Citovat

puczmeloun napsal:
Posilej to mailsovy na admin@discworld.cz Wink ale lidi nezneuzivat....

Dobře. Majls mě napadl jako první, ale raději jsem se zeptal. Wink
Zneužívat? Jak bych mohl? Very Happy
DORFL

PříspěvekZaslal: pondělí 05. únor 2007 23:13     Předmět: Citovat

V seznamu internetových stránek v Zemětvorbě je odkaz na "staré" stránky Talpressu (www.krakatit.cz) zatímco v Kontaktech je odkaz na ty "nové" (www.talpress.cz).

V seznamu internetových stránek v Zemětvorbě je nefunkční odkaz na společnost Orangutan Foundation International (www.orangutan.org/home/home.php). Funkční odkaz je tento: www.orangutan.org.
majls

PříspěvekZaslal: pondělí 05. únor 2007 23:38     Předmět: Citovat

DORFL napsal:
V seznamu internetových stránek v Zemětvorbě je odkaz na "staré" stránky Talpressu (www.krakatit.cz) zatímco v Kontaktech je odkaz na ty "nové" (www.talpress.cz).

V seznamu internetových stránek v Zemětvorbě je nefunkční odkaz na společnost Orangutan Foundation International (www.orangutan.org/home/home.php). Funkční odkaz je tento: www.orangutan.org.

no oni funguji obe stránky. zcela presne talpress.cz je primo nakladatelstvá a krakatit.cz je jejich prodejna knih a záslyková služba.

na ty orangutany se kouknu a pripadne opravim
DORFL

PříspěvekZaslal: pondělí 05. únor 2007 23:48     Předmět: Citovat

majls napsal:
no oni funguji obe stránky. zcela presne talpress.cz je primo nakladatelstvá a krakatit.cz je jejich prodejna knih a záslyková služba.

To je fakt. Smile Mě zmátla ta anketa, která zmizela z krakatit.cz a poté se objevily stránky talpress.cz i s tou anketou a tak nějak to na mě zapůsobilo jako jakýsi "upgrate". Smile
Harold

PříspěvekZaslal: pondělí 19. únor 2007 23:32     Předmět: Citovat

V Hadatiho reportu z Trpasliconu 2007 jsou chybné dva odkazy úplně na konci článku: na "Festival Fantazie" a informace o RD bloku na Majlsových stránkách.

edit: A ještě chybí písmenko "v" v odkazu na "Audiovizuální centrum".
puczmeloun

PříspěvekZaslal: pondělí 19. únor 2007 23:58     Předmět: Citovat

Jehé ted sem to hlásil prímo na velení...joo brno je všímavá ves Very Happy
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Otázky ohledně fóra a stránek discworld.cz Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 4 z 10

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.