Obsah fra U Prokopnutho bubnu U Prokopnutho bubnu
Vae oblben hospoda nyn ji i na hexnetu!

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uivatelSeznam uivatel   Uivatelsk skupinyUivatelsk skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukrom zprvySoukrom zprvy   PihlenPihlen 

Non hldka
Jdi na strnku 1, 2, 3, 4  Dal

Pidat nov tma   Zaslat odpov    Obsah fra U Prokopnutho bubnu -> Knihy
Zobrazit pedchoz tma :: Zobrazit nsledujc tma  
Autor Zprva
Kamel
Anonymn

PspvekZaslal: ter 13. nor 2007 23:08     Pedmt: Non hldka Citovat

Prv jsem zaal st NH a v pasi, kde je Elnius na stee s Karcerem jsem nejak nepochopil jak je to s tema noema.. Nepochitil jsem nap. kdy vythne n, pak po chvli ekne, e je neozbrojen, pak sko na Elnia a on mu ho vezme-Nikdy bys nepustil n, kdybys neml jet jeden!- ale pitom tam o druhm noi nen ani zmnky... A pak je tam- Mm ty noe ti, pane Elnie, - take, kdyby mi to nkdo objasnil a poppad napsal na jak strnce se to dozvm.
Nvrat nahoru
DORFL
len Klubu Terryho Pratchetta

Zaloen: 2.10.2006
Pspvky: 6916

PspvekZaslal: ter 13. nor 2007 23:16     Pedmt: Citovat

Je dleit vdt jednu vc. Karcer je prost svin. Take kdy k, e dal n nem, tak le. Vdy m dva noe. Zmnka o tom druhm noi nen, protoe o nm Elanius nev a pro tene je to pekvapen jako pro Sama.
A pozdji se od Karcera ek, e bude mt noe dva. Ale on m prost u ti... jak km, je to svin. Smile
Nvrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprvu
puczmeloun

Zaloen: 1.10.2006
Pspvky: 1284
Bydlit: Ankh-Brnn

PspvekZaslal: ter 13. nor 2007 23:20     Pedmt: Citovat

Hmno tak sem si to precetl nkolikrt...a musm uznat o druhm tam nen ani e...mon e tm prvnm zabil Karcer Silnoruku jeste nez ho zacali pronsledovat, druh potom upustil dolu a ten treti pak nasmeroval blesk...
---------
btw dorfle? Jak o nem nemuze elnius vedet dyt on sm k e by nikdy nepustil nuz kdyby nemel druhej takze on o nem vedel, no vedel sps ho cekal...
Nvrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprvu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW strnky
DORFL

Zaloen: 2.10.2006
Pspvky: 6916

PspvekZaslal: ter 13. nor 2007 23:25     Pedmt: Citovat

A sakra. J si to patn peetl. Smile
A njak jsem si spojil ty dva jejich zpasy s noi dohoromady...

Take ten druh n Elanius ek, ale ten tet u ne.
Nvrat nahoru
puczmeloun

PspvekZaslal: ter 13. nor 2007 23:29     Pedmt: Citovat

No a v tom je ta pot nemue ekat dn druh nu protoe o tom tam ani zmnka nen...
-----------
http://ankh.ic.cz/zdroj.html - to je ta ukazka nazvem se nenechte zmst
Nvrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprvu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW strnky
kamel
Anonymn

PspvekZaslal: steda 14. nor 2007 0:59     Pedmt: Citovat

No a to je prave to co mi vtra hlavou.. chapejte.. vzdycky kdyz neco ctu a nerozumim tomu tak me to doslova vynervuje.. to ze tim prvnim zabil Silboruku a ten na vezi byl az druhy- to me taky napadlo.. ale ze by to bylo tak nejednoznacne.. to se mi nezda.. takze vazne prosim o vysvetleni.. nebo v tom cteni asi pokracovat nebudu, uz by se mi to proste tak nezdalo.. Sad
Nvrat nahoru
puczmeloun

PspvekZaslal: steda 14. nor 2007 10:37     Pedmt: Citovat

He he a to sou v nocni hlidce jeste dalsi takove seky...pokud si vzpominam nekere zpusobene prekladem a nektere podobne jako s tim nozem...ale aby jsi kvuli tomu rpestal cis toi nedoporucuji nocn hldka je hodne dobr...jedna z nejlepsch a jestli ti zlez na nejakm noi...
Nvrat nahoru
kamel
Anonymn

PspvekZaslal: steda 14. nor 2007 10:47     Pedmt: Citovat

No to jsem myslel jen tak, ze to prestanu cist... uz mam v tele skoro vsechny knihy o hlidce a rozhodne doufam, ze se mi nocni hlidka bude libit jeste vic nez NJ nebo Buch!
Nvrat nahoru
kamel
Anonymn

PspvekZaslal: steda 14. nor 2007 11:03     Pedmt: Citovat

No uz to nechci nejak rozpitvavat.. ale
citace:
nikdy nepustil nuz kdyby nemel druhej

no z tohohle by vyplyvalo, ze ten co pustil- byl ten nad Knihovnou.. ale pak tam neni o tom druhym ani rec a najednou hrccc a je tu treti. A bohuzel se citovana veta neshodue ani s variantou, ze tim prvnim zabil Silnoruku a nechal ho tam.
Nvrat nahoru
puczmeloun

PspvekZaslal: tvrtek 15. nor 2007 13:50     Pedmt: Citovat

To nechci bejt nejakej otravnej ale to vn nikdo nev? me by to taky docela zajmalo...nekdo iteligentn (treba hadati) by to mohl rozlustit co?
Nvrat nahoru
Hadati

Zaloen: 18.8.2006
Pspvky: 3329
Bydlit: Praha

PspvekZaslal: tvrtek 15. nor 2007 22:50     Pedmt: Citovat

J se k tomu nechci vyjadovat. Non hldku jsem etl jenom jednou, take si ji tak dobe nepamatuji, abych tu mohl spekulovat.
Nvrat nahoru
Sargon

Zaloen: 30.10.2006
Pspvky: 4961

PspvekZaslal: tvrtek 15. nor 2007 22:55     Pedmt: Citovat

Karcer m noe vdy aspo 2,kdy zabil Silnoruku,zbyl mu 1a pak si 2 nkde sehnal,mon m nkde skr,kde m srovnan dvojce no.
A mimochodem pro sem pod cpete Silnoruku,Karcer zabil pece mnohem vc lid
Nvrat nahoru
puczmeloun

PspvekZaslal: ptek 16. nor 2007 0:04     Pedmt: Citovat

Protoe silnoruku zabil hned ten den kdeto ty ostatn v rozmez jednoho mesce (ci vc presne si to nepamatuju)
Nvrat nahoru
kamel
Anonymn

PspvekZaslal: ptek 16. nor 2007 14:12     Pedmt: Citovat

No, ale to mi neprijde moc jako Pratchettuv styl psat neco s tim, ze si to domyslite... Teda jeste se mi to v jeho knihach nestalo..
Nvrat nahoru
Rausek

Zaloen: 22.10.2006
Pspvky: 1525
Bydlit: Plze

PspvekZaslal: nedle 18. nor 2007 19:27     Pedmt: Citovat

No to j bych naopak ek, e Pratchett pe vhradn tak, aby sis domlel. Very Happy To je prv na jeho dlech to krsn - e nechv hodn prostoru pro fantazii ( a zminky pro hdky mezi jednotlivmi fanouky Wink ). Tob se mon zd, e popisuje ve do detail, ale on pouze velmi zhruba nco pope pid jednu, dv podrobnosti a zbytek si u automaticky dopln sm. Very Happy Myslm e se tomu k "metoda ledovce".
Nvrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprvu Odeslat e-mail
Zobrazit pspvky z pedchozch:   
Pidat nov tma   Zaslat odpov    Obsah fra U Prokopnutho bubnu -> Knihy asy uvdny v GMT + 2 hodiny
Jdi na strnku 1, 2, 3, 4  Dal
Strana 1 z 4

Pejdi na:  
Mete pidat nov tma do tohoto fra.
Mete odpovdat na tmata v tomto fru.
Nemete upravovat sv pspvky v tomto fru.
Nemete mazat sv pspvky v tomto fru.
Nemete hlasovat v tomto fru.