Obsah fra U Prokopnutho bubnu U Prokopnutho bubnu
Vae oblben hospoda nyn ji i na hexnetu!

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uivatelSeznam uivatel   Uivatelsk skupinyUivatelsk skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukrom zprvySoukrom zprvy   PihlenPihlen 

Srazy
Jdi na strnku Pedchoz  1, 2, 3, ... 333, 334, 335  Dal

Pidat nov tma   Zaslat odpov    Obsah fra U Prokopnutho bubnu -> Akce fanouk
Zobrazit pedchoz tma :: Zobrazit nsledujc tma  

Aktuln sraz

Kdy: 16. prosinec 2017, od 12:00
Kde: Restaurace U Kristina
Kdo doraz (25): VeHaLi, Samuel, Tetitrdlo, Smaug, George, Lucerna, Le fille Ash, Astmatix, Beldarana, Marty, Tersa2, Ivk, elva, Ikshorm, Dajna, Hadati, Elen, Dalila, Gobloch, Diego, Praotec trekkie, Petr Tomek, Pllku, Kne Vladivoj, ajinka

Fotografie ze sraz:

1. sraz (od DORFLa) - 2. sraz (od Drusse) - 3. sraz (od DORFLa) - 3. sraz (od Voronde) - 4. sraz (od Voronde) - 5. sraz (od DORFLa) - 5. sraz (od Voronde) - 6. sraz (od Novoma) - 7. sraz (od Novoma) - 7. sraz (od Voronde) - 7. sraz (od DORFLa) - 8. sraz (od Novoma) - 9. sraz (od DORFLa) - 14. sraz (od Elischky) - 14. sraz (od DORFLa) - 15. sraz (od Elischky) - 15. sraz (od DORFLa) - 16. sraz (od Elischky) - Tezi sraz (od Azraela) - "Mon pijde i Voronde" sraz (od DORFLa) - Sraz Discworld.cz 13. 6. 2009 (od Elischky) - 18. sraz (od DORFLa) - 19. sraz (od DORFLa) - 19. sraz (od n3Xe) - 20. sraz (od Voronde) - 20. sraz (od DORFLa) - 20. sraz (od n3Xe) - 21. sraz (od DORFLa) - 21. sraz (od jokera) - 21. sraz (od Voronde) - 22. sraz (od DORFLa) - 22. sraz (od Mgora) - 23. sraz (od Mgora) - 23. sraz (od DORFLa) - 24. sraz (od DORFLa) - 25. sraz (od DORFLa) - 26. sraz (od Mgora) - 26. sraz (od DORFLa) - 27. sraz (od Knizete.Vladivoje) - 27. sraz (od Terry) - 27. sraz (od Mgora) - 28. sraz (od Terry) - 28. sraz (od Voronde) - 28. sraz (od DORFLa) - 29. sraz (od DORFLa) - 30. sraz (od Weeti) - 30. sraz (od DORFLa) - 30. sraz (od n3xe) - 31. sraz (od Weeti) - 32. sraz (od Weeti) - 35. sraz (od urzua) - 36. sraz (od Weeti)
Autor Zprva
Hadati
len Klubu Terryho Pratchetta

Zaloen: 18.8.2006
Pspvky: 3329
Bydlit: Praha

PspvekZaslal: pondl 19. nor 2007 0:30     Pedmt: Citovat

Se srazy mm zkuenosti a vm, e nejvc lid se vdy sjede do Prahy. Nikam jinam to prost lidi tolik nenalk.
Nvrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprvu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW strnky
nenapadmdnmno
Anonymn

PspvekZaslal: pondl 19. nor 2007 7:35     Pedmt: Citovat

J sem pro tydlecty CONy a pro Prahu. Peci jenom je jednodu spojen vodkukolif do Prahy ne nkam jinam.
Nvrat nahoru
Silence

Zaloen: 1.10.2006
Pspvky: 1722
Bydlit: Plze

PspvekZaslal: pondl 19. nor 2007 9:31     Pedmt: Citovat

Skvl npad! Very Happy Zrovna jsem si kala, e se mi bude po vs stskat. Wink Jen doufm, e mi to rodina povol. Wink
Nvrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprvu Odeslat e-mail
Voronde

Zaloen: 14.10.2006
Pspvky: 679
Bydlit: Ankh-Morpork

PspvekZaslal: pondl 19. nor 2007 9:45     Pedmt: Citovat

J taky doufm, e mi to rodina dovol, ale te jsem ve stavu zvltn euforie z trpasliconu a nen se mnou k vydren, take rodie asi budou souhlasit u jen proto, e se m na chvli zbav. Very Happy
(tohle pu tajn na hodin informatiky Very Happy )
Nvrat nahoru
Sargon

Zaloen: 30.10.2006
Pspvky: 4961

PspvekZaslal: pondl 19. nor 2007 14:29     Pedmt: Citovat

Sklej npad,sem pro vim co mm na (po,za,u,pod,pi,nad)rukou
Nvrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprvu
DORFL

Zaloen: 2.10.2006
Pspvky: 6916

PspvekZaslal: pondl 19. nor 2007 16:09     Pedmt: Citovat

To je moc dobr npad. Vtinou jsem s nkolika z vs prohodil jen pr slov a s nkm jsem se ani nevidl...

Drussi, tys byla ta korba, e? J jsem si kal, jestli to nejsi ty, ale nakonec jsem se uchlil k podobn taktice jako tutchek. Smile
Nvrat nahoru
puczmeloun

Pspvky: 1284
Bydlit: Ankh-Brnn

PspvekZaslal: pondl 19. nor 2007 16:37     Pedmt: Citovat

J vm e se jezd vdy jenom do Prahy, to byla jen snaha vystoupit ze stereotipu ale ten napad byl u pedem povazovn za zertk a predem prohranou bitvu...
Nvrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprvu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW strnky
Silence

PspvekZaslal: pondl 19. nor 2007 16:37     Pedmt: Citovat

Tak to jsem rda, e jsem si s Drussem alespo troku popovdala. Wink Jinak by si snad mohl myslet, e se ho vichni bojme. Laughing Ale bylo to opravdu jen pr slov, take doufm, e ty srazy vyjdou a napravme to. Wink Very Happy
Nvrat nahoru
Druss

Zaloen: 25.11.2006
Pspvky: 379
Bydlit: Kutn Hora

PspvekZaslal: pondl 19. nor 2007 16:38     Pedmt: Citovat

Proto nemm dn kamardy....kadej se m boj Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad a pitom jsem to j kdo m strach Crying or Very sad

Laughing Laughing Laughing Laughing

Take draz ptel ze mne nemjte strach a pi pt pleitosti se na m klidn vrhnte
Wink
Nvrat nahoru
Silence

PspvekZaslal: pondl 19. nor 2007 16:46     Pedmt: Citovat

Beru t za slovo! Very Happy Hned, jak t uvidm, tak se na tebe vrhnu a doufm,e t to nevyds a neutee. Laughing
Nvrat nahoru
Druss

Zaloen: 25.11.2006
Pspvky: 379
Bydlit: Kutn Hora

PspvekZaslal: pondl 19. nor 2007 16:54     Pedmt: Citovat

Silence napsal:
Beru t za slovo! Very Happy Hned, jak t uvidm, tak se na tebe vrhnu a doufm,e t to nevyds a neutee. Laughing

Bhn by m zabilo Laughing Laughing
Nvrat nahoru
MUDR

Zaloen: 27.12.2006
Pspvky: 344

PspvekZaslal: pondl 19. nor 2007 16:58     Pedmt: Citovat

J jsem si myslel, e jsi njak reportr, jak jsi neustle fotil a sedl jsi u tch dve.

Jinak jsem tak pro srazy, Praha asi bude nejlep msto. Jen nevm, jestli bych se tam dostal kad msc. Snad ano. Pokud by mli vichni zjem, pedpokldm, e bys to organizoval Hadati. Doufm, e ano. Nechtl bych bt jako Kohy a organizovat to zdaleka.
Nvrat nahoru
DORFL

Zaloen: 2.10.2006
Pspvky: 6916

PspvekZaslal: pondl 19. nor 2007 20:50     Pedmt: Citovat

Druss napsal:
Take draz ptel ze mne nemjte strach a pi pt pleitosti se na m klidn vrhnte Wink

Tak a se na tebe jednou vrhne takov uapan sket, tak to budu j. Very Happy

MUDR napsal:
J jsem si myslel, e jsi njak reportr, jak jsi neustle fotil a sedl jsi u tch dve.

Tak mi tak trochu piel. Pni, takov fotoapart... No, jako profesionl. Smile
Nvrat nahoru
Martinez

Zaloen: 25.10.2006
Pspvky: 407
Bydlit: Kladno - msto vydolovanho uhl a spousty oceli adonc o to aby byla sebrna

PspvekZaslal: pondl 19. nor 2007 21:20     Pedmt: Citovat

Njakej ten zlatavej mok bych s vma mon popil... Trpaslicon a takovhle vci mi moc neberou, ale v hospod to mm rd Smile ...
Nvrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprvu Zobrazit autorovy WWW strnky MSN Messenger
Rausek

Zaloen: 22.10.2006
Pspvky: 1525

PspvekZaslal: pondl 19. nor 2007 21:30     Pedmt: Citovat

Nev o co pichz, samozejm jsou tam pednky, promtn hry, apod., ale hlavn je ta atmosfra. Pipomnalo mi to takovou vt chlastac akci, akort bez alkoholu (teda vtina Very Happy ) a ranch bolest hlavy (alespo vichni kte si nezapomli polt jako j Very Happy ).
Nvrat nahoru
Zobrazit pspvky z pedchozch:   
Pidat nov tma   Zaslat odpov    Obsah fra U Prokopnutho bubnu -> Akce fanouk asy uvdny v GMT + 2 hodiny
Jdi na strnku Pedchoz  1, 2, 3, ... 333, 334, 335  Dal
Strana 2 z 335

Pejdi na:  
Nemete odeslat nov tma do tohoto fra.
Nemete odpovdat na tmata v tomto fru.
Nemete upravovat sv pspvky v tomto fru.
Nemete mazat sv pspvky v tomto fru.
Nemete hlasovat v tomto fru.